Skocz do zawartości

Gdzie kupić Fabrykę/Kuźnie Działka Gussa/Amunicji do Działka Gussa I czy da się z wszystkich dział statku strzelać jednocześnie np:Centaur,Tytan


SzacunJP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Centaur i Tytan to statki, które posiadają wieżyczki. My osobiście możemy dowodzić tylko jedną sekcją:

1) mostek(sterownia) + działa główne

2) wieżyczka(jedna z wielu)

Dowodzenie nad resztą sekcji przejmuje AI, którego zachowanie określasz w komputerze pokładowym statku, podobnie jak w przypadku twoich jednostek sterowanych przez AI.

I tak, da się strzelać ze wszystkich dział, ale nie w jedną stronę. Lewa burta ostrzeliwuje cel po lewej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2014 o 09:31, SzacunJP napisał:

A Perrox a wiesz gdzie mogę kupić kuźnie amunicji działek Gaussa

Mapa Scorpa by ci się przydała. Kuźnię kupisz w stoczniach Teladian. Wyjątkiem jest stocznia w Seizweil.

PS. Pamiętaj, jeden temat, jedno pytanie. http://xudb.pl/topic/496-jestem-nowy-i-mam-kilka-pytan-prosze-przeczytac-1-post/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2014 o 09:01, Peroox napisał:

I tak, da się strzelać ze wszystkich dział, ale nie w jedną stronę. Lewa burta ostrzeliwuje cel po lewej itd.

Wszystko zależy od rodzaju rozkazu jaki przypiszemy do wieżyczek. Przy ustawieniu "Atakować mój cel" możemy równocześnie strzelać np. z wieżyczek przedniej lewej i prawej do jednego wrogiego statku. Zależy to również od rodzaju naszego statku i miejscowienia na nim wieżyczek oraz ich pola rażenia.

W dniu 27.04.2014 o 11:11, SzacunJP napisał:

Mam 6 Dział Gaussa to ile amunicji potrzebuje na 1 min strzału ??

Tyle aby można było strzelać z 6 dział przez minutę. 😀

Informacjach szczegółowych broni (klawisz i na broni z naszej ładowni lub w wieżyczkach) podane są jej parametry, w tym szybkostrzelność. Dla Dział Gausa wynosi ona 10pocisków/min. Więc sześc dział wystrzeli 60 pocisków w ciągu minuty. Każda sztuka amunicji to magazynek zawierający kilkanaście, kilkaset, lub kilka tysięcy pocisków. Dodaj do ładowni statku jedną sztukę amunicji, przejdź do wieżyczki w której masz Działo Gausa, nad slotami uzbrojenia zobaczysz ilość pocisków.

PS. Temat wydaje się wyczerpany, mam nadzieję że więcej pytań nie związanych z tematem tu się nie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2014 o 12:47, Yacek napisał:

Wszystko zależy od rodzaju rozkazu jaki przypiszemy do wieżyczek. Przy ustawieniu "Atakować mój cel" możemy równocześnie strzelać np. z wieżyczek przedniej lewej i prawej do jednego wrogiego statku. Zależy to również od rodzaju naszego statku i miejscowienia na nim wieżyczek oraz ich pola rażenia.

Tak, zapomniałem dodać, że rozstawienie wieżyczek na niektórych statkach powoduje, że pod danym kątem możemy ostrzeliwać cel praktycznie nawet z wszystkich dział, ale ja kojarzę tylko Vidara Strażnika z XRM-a. Prawdopodobnie statki Kha, także by dały radę. Jednak główna zasada działa nadal.

SzacunJP: jak chcesz, aby twój statek strzelał ze wszystkich dział spróbuj ustawiać się do wroga pod różnymi kątami i zobacz, kiedy masz największą siłę ostrzału. Oczywiście tak jak Yacek mówił daj wieżyczkom na taką sposobność rozkaz Atakuj mój cel, aby mieć pewność w co będą strzelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...