Skocz do zawartości

Wymagania sprzętowe X-Rebirth


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.11.2013 o 12:00, Balbinka napisał:

A jak wy sie chwalicie jakiego wy kompa niemacie to ja wam powiem jakiego ja mam .

wiec tak i7 3,6 gh . matka asus z87-deluxe 16gig ddr3 karta zotac 680 gt 4 gig .

i najleprze monitor 60" 3D ful pas.

takie cacy kupilam by mi gra napewno poszla.

😀

z powarzaniem Balbinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2013 o 17:20, Aldaran napisał:

Poczytajcie sobie wlasne wpisy na forum odnosnie X# i X#:AP kiedy mozna bylo grac bezstresowo.

Nigdy nie narzekałem, a sprzętu nie ma z górnej półki. Dla X:R to nawet nie wiem czy mieszczę się w wymaganiach minimalnych. Dlatego chciałbym aby było demo, tak jak było w przypadku X3R i TC. Sprzętu nie będę uaktualniał teraz, mam inne priorytety na wydawanie kasy. X:R ma dla mnie sporo opcji, które mi nie podchodzą (kokpit, jeden statek itp.) i nie mam zamiaru jak to było w przypadku TC kupować w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek-bez urazy ale skoro jestesmy starej daty,i pamietamy gdy gry wychodzily z demem na Iym miejscu,sciagales to i wiedziales czy ta gra ci przypasuje oraz czy sprzet to pociagnie.Teraz jest inna bajka,tak wiec stan "orgazmu' pozostawiam dla malo wysublimowanych graczy,dajcie sobie na luz z tym kupowaniem gry,poczekajcie na recenzje, oraz wpisy innych innych uzytkownikow by miec optymalne zestawienie tego co wam bedzie dane...Mowie wam,gra bedzie zajebista,ale po pewnym czasie,kilka patchy,pare poprawek.Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, każdy ma subiektywne odczucia. To co dla jednych będzie OK, dla innych nie koniecznie. Dlatego nie lubię polegać na opiniach innych, tylko samemu się przekonać. Jak na razie, filmy zdjęcia i opisy, mnie nie przekonały na tyle, abym kupował w ciemno. Z drugiej strony, jeśli nie będzie dema, to aby samemu sprawdzić, czy gra da mi satysfakcję w grania, będę musiał ją kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2013 o 18:56, Yacek napisał:

Nigdy nie narzekałem, a sprzętu nie ma z górnej półki. Dla X:R to nawet nie wiem czy mieszczę się w wymaganiach minimalnych. Dlatego chciałbym aby było demo, tak jak było w przypadku X3R i TC. Sprzętu nie będę uaktualniał teraz, mam inne priorytety na wydawanie kasy. X:R ma dla mnie sporo opcji, które mi nie podchodzą (kokpit, jeden statek itp.) i nie mam zamiaru jak to było w przypadku TC kupować w ciemno.

Jednym statkiem tylko będziemy latać w grze? Czy chodzi ci o to że na filmikach tylko jeden caly czas byl pokazywany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2013 o 07:51, facemob napisał:

Jednym statkiem tylko będziemy latać w grze? Czy chodzi ci o to że na filmikach tylko jeden caly czas byl pokazywany?

Latać będziesz jednym. (będziesz mógł go customizować),

Capitalom będziesz mógł wydawać polecenia,

no i są jeszcze drony sterowane za pomocą VR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym graniem 3D to nie wiem, zresztą pewnie nawet jakby była taka możliwość to bym z niej nie skorzystał bo nie kręci mnie gra w 3D. Jak chcę zobaczyć coś w 3D to idę do kina 😁 A co do sprzętu to spróbuje z tej gry wycisnąć wszystko i zobaczyć na ilu FPS'ach będzie śmigać na ultra detalach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2013 o 07:51, facemob napisał:

Jednym statkiem tylko będziemy latać w grze? Czy chodzi ci o to że na filmikach tylko jeden caly czas byl pokazywany?

Tyle razy było o tym. Czy tak naprawdę trudno przeglądnąć temat i przeczytać samemu, a nie ciągle zadawać te same pytania? Czy zawsze musi być FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, których i tak nikt nie czyta?

W dniu 14.11.2013 o 18:14, Balbinka napisał:

ja bym chciala grac w 3D a czy to mozliwe ?

3D jest przereklamowane. Epoka 3D skończyła się zanim się zaczęła na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie można, pamiętam że ktoś tutaj się chwalił kiedyś (nie Konrad czasem?), że gra w 3D. Zresztą, czy to ma jakieś znaczenie, czy gra obsługuje 3D, czy nie? Sterowniki nvidia chyba załatwiają całą sprawę. A co do samego 3D to +1 Yacek - to w kinach to jakaś porażka - od 5 lat taki sam syf, ciekaw jestem jak to wygląda z pożądnymi okularami na PC, daj znać Balbinka przede wszystkim:, czy obraz nie jest za ciemny, czy nie ma rozmyć podczas ruchu i czy faktycznie czuć to 3D, bo w kinach czuć jedynie napisy (ale muszę przyznać - jak nie lubię napisów, to te w 3D całkiem wygodnie się czyta 😉 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...