Skocz do zawartości

Zwiększenie dostępności sprzętu


Smok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dora na forum nic podobnego nie znalazłem, ale mogłem przegapić.

1.Jak w temacie czy jest mod skrypt zwiększający dostępność broni tarcz itp.

2.Mam flote handlową do Orkę,Słonia,Mamuta itp wysłałem je do "zaopatszania" fabryk i wielka figa jak nie było tak nie ma sprzętu

3. Otwarte na pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak po polsku, to o co ci chodzi?

W dniu 9.07.2013 o 13:14, Smok napisał:

2.Mam flote handlową do Orkę,Słonia,Mamuta itp wysłałem je do "zaopatszania" fabryk i wielka figa jak nie było tak nie ma sprzętu

Te statki to TL, służą do transportowania fabryk, nie do ich zaopatrywania. Dlaczego? Bo mogą dokować tylko do stoczni i doków zaopatrzeniowych. Kup TS-y.

W dniu 9.07.2013 o 13:14, Smok napisał:

3. Otwarte na pomysły

Przeczytać instrukcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2013 o 17:45, Smok napisał:

TL używam jako składy ruchome 😁 ale to zbytnio nie pomaga....

czytałem TS mam 25 ale do zaopatszenia okrętu liniowego lub mniejszych to masakra zwłaszcza z osłonami i broń......

Możesz:

1. Użyć mapy scorpa żeby sprawdzić w których stacjach w danym momencie znajduje się to czego potrzebujesz, a potem wysłać tam statek i kupić co trzeba.

2. Użyć skryptu station camper (pozycja 101 na liście do której Yacek podał link), zadokować kilka(naście) statków na stacjach które sprzedają bądź produkują to czego szukasz i wydać im odpowiednie polecenia z tego skryptu.

3. Zacząć budować własne kompleksy produkujące potrzebne Ci wyposażenie. Czasochłonne, ale jeśli zamierzasz później także tworzyć większe floty to warto się tym zainteresować.

Do zaopatrzenia fabryk służą mniejsze statki, np. TSy. Możesz wysłać kilku handlarzy mk3 w interesujące Cię rejony żeby trochę rozruszać produkcję. CLS z bonus packa też może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2013 o 10:27, Smok napisał:

Fajnie dzięki tylko że wyskakuje mi to gdy chę pobrać http://www.thexuniverse.us/ThisIsHarsh/Autoprepships-V1.3-25.09.2010.spk

No i? Przecież w linku jest skrypt. O co chodzi?

PS. Można też użyć sztuczki z klonowaniem. Opisana jest w tym temacie: http://xudb.pl/topic/1066-sztuczki-kruczki-i-ciekawostki/ lub w FAQ#66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...