Skocz do zawartości

Jak wyglądają wasze lotniskowce ?


Mr.Świr
 Udostępnij

  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy masz lotniskowiec

    • Tak
      18
    • Nie
      4
    • Wolę inny rodzaj statku
      4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy jest różnica, ale ważne jest to ile jedna wyrzutnia może wystrzelić myśliwców w dajmy na to 30 sekund.

Ja ostatnio byłem bardzo zadowolony tym jak 12 Mamb z Chimerą jako Liderem w chwilę rozwaliły kilkadziesiąt pirackich myśliwców. Używali rakiet, walka kołowa rozwalenie na początku cięższego sprzętu(może tutaj fart) i co najważniejsze 0 strat mimo tego, że dwa myśliwce dziwnym sposobem były bez tarcz:D.

Lotniskowiec jest także dobrą ruchomym magazynem rakiet szczególnie gdy walczę Terrańskimi statkami, a najbliższe składy i fabryki są w Układzie Słonecznym:). Mogę spokojnie zawierzyć automatowi i będę wiedział, że każdy myśliwiec będzie miał rakiety w czasie bitwy co jest najważniejsze.

A tak dodatkowo. Jaki lotniskowiec jest według was najlepszy i to wcale nie chodzi o parametry. Jeżeli nie jest z czystej to prosiłbym o podanie tego moda.

Jak na razie podoba mi się Kolos. choć kilku lotniskowców nadal nie widziałem w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że już się przyzwyczaiłeś.... A tak przy okazji.... Hyperion jest czymś a'la ciężki krążownik amerykański [np. klasa Northrampton]. Nie będę sie zbyt rozpisywać, ale i on i te okręty mają wspólną ceche: mają miejsce na myśliwce [North przenośił w ładowni ok. 3 zwiadowców klasy Kingsfisher]...

Pantera to istotnie lotniskowiec eskortowy.... ma nawet tyle samo "placówek" jak one...

I znowu włączyło mi się coś jak zboczenie zawodowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2012 o 09:22, arw1 napisał:

Mini to zauważyłem, a zwrot "eskortowy" to (praktycznie) to samo co mini z tą różnicą, że CVE są używane do wsparcia flotylli, grup wydzielonych lub użytku własnego, a CV są już jako okręty ciężkie na użytek flot lub obrony systemowej....

Chodziło mi o Yacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem jak sklasyfikować okręty, które mają dość miejsca w hangarze by być lotniskowcem, ale nie są M1.

Cóż. Wszystko co ma więcej nić 20 slotów w hangarze prócz M1 możemy zaliczyć pod lotniskowiec kieszonkowy/eskortowy/mini i jak zwał tak zwał.

Ważne jest jaką będzie pełnić funkcje. Jak ktoś sobie będzie latał Hyperionem i rozwalał wszystko nie korzystając z siły Hyperiona lecz myśliwców na nim zadokowanym to także będzie lotniskowiec*(chociaż to już przesada:D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie powinno przydac

M0 - Pancernik

M2+ - Krążownik

M2 - Niszczyciel

M1 - Lotniskowiec

M1+ - Cięzki lotniskowiec

M7 - Fregata

M7M - Fregata rakietowa

M7C - Lotniskowiec eskortowy

M6+ - Ciężka korweta

M6 - Korweta

M3+ - Ulepszony ciężki myśliwiec

M3 - Ciężki myśliwiec

M4+ - Ulepszony myśliwiec

M4 - Myśliwiec

M5 - Myśliwiec zwiadowczy

M5+ - Ulepszony myśliwiec zwiadowczy

M8 - Bombowiec

Teraz każdy będzie wiedział co klasy statków i co to jest lotniskowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.04.2012 o 11:52, Aldrin napisał:

To sie powinno przydac

M0 - Pancernik

M2+ - Krążownik

M2 - Niszczyciel

M1 - Lotniskowiec

M1+ - Cięzki lotniskowiec

M7 - Fregata

M7M - Fregata rakietowa

M7C - Lotniskowiec eskortowy

M6+ - Ciężka korweta

M6 - Korweta

M3+ - Ulepszony ciężki myśliwiec

M3 - Ciężki myśliwiec

M4+ - Ulepszony myśliwiec

M4 - Myśliwiec

M5 - Myśliwiec zwiadowczy

M5+ - Ulepszony myśliwiec zwiadowczy

M8 - Bombowiec

Teraz każdy będzie wiedział co klasy statków i co to jest lotniskowiec.

Znalazłeś to gdzieś, czy wymyśliłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2012 o 17:39, Piteropeter napisał:

Znam większość klas, ale o istnieniu pancerników (M0), ciężkich lotniskowców (M1+), czy krążowników (M2+) nie wiedziałem... Mody?

Wszystkie klasy z "plusem" oraz M0 to fikcyjne klasy. W grze nie ma takiej klasyfikacji.

Do klasy M0 zaliczane w czystej grze są Valhalla i Aran. Pozostałe klasy spotkać można tylko w modach. Ale tam tez jest to fikcyjna klasyfikacja, po prostu statki mają nieco lepsze parametry (prędkość, osłony, broń) niż standardowe statki danej klasy w Vanilli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...