Skocz do zawartości

Xenońskim P


gchojna1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

PS:Yacek nie możesz oceniać statku po statystykach ważne jak się go używa.

Źle mnie zrozumiałeś, napisałem:

Cytat

Statystyki, statystykami, a walczyliście z nimi kiedyś?

w nawiązaniu do postu Prowlera, właśnie aby nie sugerować się do końca statystykami, bo to suche liczby.

Cytat

Nie trafa Was,za przeproszeniem cholera, jak obracacie się majestatycznie podziwiając piekne widoki lekko zamglonego nieba podczas gdy jakiś zboczony ksienon dobiera się Wam do tyłka ?

Lubię czasami polatać tak majestatycznie, ale nic mi się do tyłka nie dobiera, nie ma szans, od tego są wieże aby bronić naszego tyłka.

Dla mnie P to P-estka, jak pisałem cienias. Ale czyż właśnie w tej grze, nie jest piękne to, że każdy może mieć swoje ulubione jednostki, którymi lata i walczy?

Skoro wam odpowiada Pestka, to życzę dużo sukcesów w walkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.

Powinni zachować jakieś minimum proporcji.

Dotyczy to też "kosmicznych" prędkości niektórych jednostek co mnie osobiście chyba najmocniej denerwuję.

Oraz kompletnie "pojechane" proporcje między wielkościami jednostek i ich pozostałymi parametrami np wielkością łądowni. No i predkości rakiet są do bani.

Odnośnie P to znalazłem na Wiki że bardzo cieżko zdobyc go abordażem i niestety tylko tak można :

http://www.x3wiki.com/index.php/Xenon_P

Przy okazji latajacych dziwadeł to warto też zwrócić uwage na Goner Truelight Seeker (sory za ang.).

Kurde to jest odpowiedź na post Prowlera - tak szybko piszecie posty, że zanim napiszę wpadaja 2 nowe 🙁

A odnośnie posta Yacka, że to moze rzeczywiście nie mistrzostwo świata, jak Hipcio, ale statki nie są wyrównoważone, i dlatego tracimy mnóstwo zabawy bo musimy wybierać tyko najmocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musimy wybierać dla siebie najmocniejszych, gracz i tak ma już z góry przewagę nad AI 🙁 Od paru gier odpuszczam sobie zupełnie te przegięte statki (w tym Hypcia) i satysfakcja ze zwycięskich walk jest dużo większa, a przy okazji miałem okazję poznać te jednostki na które zwykle nawet nie spoglądałem. Statki dla AI to inna sprawa, bo system walk OOS działa jak działa i w wielu przypadkach niestety trzeba inwestować w te 'uber' statki.

Co do abordażu statków Xenków jest tyle dobrze, że w nowszych patchach trochę ułatwili sprawę i można tego dokonać znośną liczbą dobrze wyszkolonych marines. Wcześniej było to praktycznie niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Skoro już dyskutujemy o zwrotności to nie sądzicie, że w TC trochę przegięli osłabiając M6 pod tym względem ? W kilku przypadkach nawet M7 są od nich zwrotniejsze, jak dla mnie to trochę nie halo

Zgadzam się. Niektóre M6 rzeczywiście są mniej zwrotne od M7 (Hydra w wersji podstawowej). Jest to dosyć irytujące bo M6 to nie niszczyciel i wystarczy mu kilka salw w pupę 🙁 by rozpadł się na kawałki.

Jeśli chodzi o xen P (lepiej PX) to całkiem niezły M6. Pamiętam jeszcze w XTM jak latałem P Ścigaczem. Dobry stateczek to był. W TC trochę mniej używam xenońskiego sprzętu bo przerzuciłem się na piratów ale nadal uważam, że P to całkiem dobra maszyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Cytat

Ja z Xenonów lubię tylko Q ... ach.. te jego wielkie działa... na serio są niezłe co nie?

No ba. W końcu to jedyny M7 który może mieć Pulsacyjne Działo Fotonowe na wieżyczkach. Ale pewnie często Vista słyszy "energy low", bo jak je rozwalam to często ogień ciągły z głównego jest, no, mało ciągły 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...