Skocz do zawartości

Xenońskim P


gchojna1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Dzieki za odpowiedź.

Mapa Scorpa to jednak fajna rzecz ale... wiesz... nie używam skryptów-cheat'ów <_<

Gdyby był porzucony P, prosiłbyś o podanie namiarów na niego?

Mapa Scorpa dałaby ten sam efekt na Twoje pytanie. Więc co za różnica?

A to jak często i do jakich celów będziesz jej używał to już Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak - rzeczywiście bym poprosił ale tyko o sektor. Człowiek jest jednak słaby.

Miałbym sporo radości szukając go samodzielnie ale po całym świecie to za wiele.

Skryptów nie używam (już prawie 2 tygodnie) wiec nie należę do Was cheat'erów i choćby nie wiem co, zdania nie zmienię. 🙁

Co nie znaczy, że nie moge pytac na grupie co w związku z tym że nie używam skryptów-cheatów bedę czynił znacznie częściej. 😉

ps.

A scorpa nie lubię najbardziej bo to najwiekszy cheat. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale P w XTM fajny był co nie ?

ps 1

Jesteś czerwony jak Xenon.

ps 2

To nie była osobista wycieczka tylko 🙁

ps 3

Wszystko zostało już opisane w FAQ Yacka, powiedziane na forum albo można znaleść Scorpem

Strach sie odezwać. W nocy mam koszmary na zmane mnie straszą Fredi Kruger, Scorp i FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Hmmm... dziwne że nikt nie wspomniał o marines. Wydaje mi się że da się go przejąć abordażem.

Sam nie wiem, nie używam tej hołoty 🙁

Bo pytanie dotyczyło porzuconego P, a nie tego jak go zdobyć. Przeczytaj uważnie pierwszy post.

Aaaaa bo pomyślałem że jak tak koledze/koleżance zależy na tym P to podsunę jakiś pomysł.... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam sposób na porzuconego P,ale wymaga on NPC Bail addon.

1.Bierzesz parę M1(1-999999)i trochę drobnicy.Przed walką ustawiasz Bail addon i lecisz do X-101(może być jakikolwiek Xenonski Sektor.Ja lecę zawsze do 101 bo mam najbliżej z mojej kwatery głównej.)

2.Po skończonej walce powinien jakiś się walać po sektorze. 🙁

I Git 😉 .

PS:Zapomniałem napisać,że musisz przeżyć 😉 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Statystyki, statystykami, a walczyliście z nimi kiedyś?

P rozwala się tak łatwo jak M3 (w porównaniu do innych M6), więc, jak pomyślę co by było w odwrotnej sytuacji (ja w P) to mnie ciarki przechodzą. 🙁

Walczyłem, gdyby tak nie było to nie pisałbym,że

Cytat

Statek nie wygląda może specjalnie, ale latanie nim daje sporo frajdy.

Każdy myśliwiec czy korwetę pilotowane przez AI rozwala się łatwo, dopiero gracz może wykorzystać w pełni ich zalety. W P można całkiem fajnie powalczyć nawet z myśliwcami 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to jeden z tych czadowych stateczków co to statystyki statystykami ale frajdy dają dużo.

Niestety nie nadają sie żeby robić z nich szwadron. Maja troche mało osłon.

Fajne są do latania osobistego. Głównie jak już było napisane ze względu na fenomenalną zwrotność - człowiek sie czuje jak w M3.

Nie trafa Was,za przeproszeniem cholera, jak obracacie się majestatycznie podziwiając piekne widoki lekko zamglonego nieba podczas gdy jakiś zboczony ksienon dobiera się Wam do tyłka ?

W XTM Reunion było jeszcze zabawniej bo montowało się w nim działa od M2. Można było co prawda przez to tylko raz wystrzelić i trzeba sie było chować, ale jak sie prędkość troche podniosło, dało sie wytrzymać 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...