Skocz do zawartości

Który patch instalowac


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku patcha 3.0 poprawna kolejność instalacji zmienia się. 😆

Patch 1.01 -> 3.0 zawiera coś czego nie mają patche 2.0 -> 3.0 i 2.7 -> 3.0

Mianowicie nowy plik X3TC.exe, między innymi dlatego po instalacji patcha 2.7 -> 3.0 gra nadal zgłasza nam się jako wersja 2.7, a nie jako 3.0

Egosoft już o tym wie i można się spodziewać w najbliższym czasie kolejnego patcha poprawiającego ten błąd. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

zmiany w kodzie gry choćby przypadkowe ile razy można ten sam plik nakładać na drugi.

Bzdura jakich mało. Pliki możesz nakładać do bólu.

Każdy to wie że można nakładać w nieskończoność tylko że ty nie wiesz co się wtedy dzieje z systemem plików na dysku.

Jest oczywiście kontrola nadmiarowa i korekcja błędów no ale samo przez się się wie że jak coś się non stop powtarza to jest większa szansa że to się zepsuje wystarczy podczas nakładania pliku minimalny skok napięcia co prawda takie rzeczy naprawi kod korekcyjny no ale zawsze jest jakiś ułamek szansy że sobie z tym nie poradzi.

Chodzi mi tylko o to że według mnie niema sensu sobie utrudniać na siłę życia chociaż w niektórych przypadkach jest to konieczne, to jednak x3 i instalacja patchy nie jest tą koniecznością gdyż ostatni załatwia sprawę zawierając wszystkie poprawki z poprzednich patchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście robi się oftop niema sensu dalej ciągnąć tej kłótni najlepiej niech każdy zostanie przy swoim i tyle.

Aczkolwiek chcę tylko powiedzieć że na informatyce to się trochę znam i nie chce aby ktoś mi wytykał że nie wiem co piszę może po prostu ująłem to w złej formie i źle się zrozumieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...