Skocz do zawartości

Problem z budową statków w HQ


Lizard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O istnieniu tego podpunktu 71 w FAQ to ja już dawno wiem, z którym już dawno się zapoznałem. Ale moje pytanie brzmiało

Cytat

<cuiach>...jak kupuje się plany statków<ciach>...

Więc chodzi mi o to że, jak kupić plany a nie sam statek. Pytałem bo sądziłem że jakoś blueprint można kupić dlatego zadałem takie a nie inne pytanie. Myślałem że jest jakiś skrypt który umożliwia zakupienie bluprintu, o którym mi nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

O istnieniu tego podpunktu 71 w FAQ to ja już dawno wiem, z którym już dawno się zapoznałem. Ale moje pytanie brzmiało

Cytat

<cuiach>...jak kupuje się plany statków<ciach>...

Więc chodzi mi o to że, jak kupić plany a nie sam statek. Pytałem bo sądziłem że jakoś blueprint można kupić dlatego zadałem takie a nie inne pytanie. Myślałem że jest jakiś skrypt który umożliwia zakupienie bluprintu, o którym mi nic nie wiadomo.

Zapoznałeś się? Ale chyba nie do końca:

3. X3TC
Tu również plany statków zdobędziemy tak jak w pkt.1 X3R. Oprócz tego jak tylko staniemy się posiadaczem HQ również w ofertach na stacjach pojawią się propozycje zakupu planów statków. Na początek będą to plany myśliwców (M4-5), jeśli zakupimy takie plany to w następnej kolejności pojawią się plany większych statków...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TC mam od dwóch lat o ile dobrze pamiętam i jakoś nigdy nie widziałem takiej możliwości zakupu planów statku. Jedynie co mi oferowali to używany statek, którym miał dość często 50-80% kadłuba.

Czy uważasz że w innym przypadku zadawałbym takie pytanie gdybym miał możliwość zakupienia planów statku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy.

Przy stacjach mam tylko następujące ikony.

Zielone cegiełki – umożliwiają mi podjęcie misji wybudowania fabryki, kopalni.

Czerwony celownik - Patrol sektora, Obrona stacji, Misja zlecenia zabójstwa.

Ikona Kredyt dolar - Dostarczenie wymaganego towaru w odpowiednim czasie, Transport personelu lub Pasażera, zakupienie statku ze stoczni lub kupno statku od lecącego statku. ( Misja śledzenia myśliwca - tylko nie pamiętam czy to było przy kredycie czy przy żarówce )

Żarówka - zakupienie informacji o asteroidach, sektorach , dostarczenie statku lub towaru.

I to było by na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek to nie jest wykrzyknik to jest Żarówka 🙁 ( typ misji - pomyśl ) czyli mam to 😁 dlatego jest takie hasło twórców Handluj (kredyt) - Walcz (czerwony celownik) - Buduj(zielone cegiełki) - Pomyśl ( biała żarówka ).

A misje skanowania asteroid , nielegalnego towaru to też mam tylko zapomniałem o nich 😀 Lecz mimo to zrób skrena jak masz żarówkę przy stoczni i skrena jaki jest komunikat z możliwością zakupienie blueprintu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Czy patche nie zmieniały czegoś w kwestii zakupu planów statku. ? Gram na 3.1.

Mogę zakupić plany statków M5,M4,M4+,M3,M3+ i M6. Na ofertę statku M6 trafiłem już przy 5 kupowanym planie. Czasem trafiały mi się też oferty statków nie dostępnych w sprzedaży w stoczniach. Natomiast w sektorach ziemskich nie mam żadnych ofert.

Posiadam już ok 90% planów statków ww. klas i niestety nie pojawiają się nowe klasy.

Czy coś mi się zbugowało czy może patcze coś pozmieniały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...