Skocz do zawartości

Fabuła – Gates of Oblivion


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła – Gates of Oblivion

Witam.

Mam przyjemność poinformować was o rozpoczęciu pracy nad nową fabułą terran Gates of Oblivion. Fabuła na dzień dzisiejszy zawiera 11 misji, w trakcie których przyjedzie nam dowodzić flotą, handlować, ewakuować personel i parę innych niespodzianek.

O ile uda mi się sukcesywnie zakończyć ten projekt, rozpocznę prace nad argońską fabułą - Kolonizacja Capri Prime

Spoiler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1680x1050 i mam tyle miejsca ze lotniskowcem można by jeszcze zaparkować 🙁 A obrazek jest tymczasowy niebawem ukaże się Fabuła to zastąpię ją jakąś tapetką - jak zawsze zresztą 😀

TIP.

Wciśnij i przytrzymaj lewy CTRL i przesuń kółeczkiem w myszce w dół lub w górę, zmieniając tym samym wielkość ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to jest przerost formy nad treścią? Masz tego jaskrawy przykład. Dwa zdania i obrazek, który całkowicie odwraca uwagę od treści wiadomości.

Zmniejsz obrazek, albo ja to zrobię.

Twoja odpowiedź:

Cytat

ja mam 1680x1050 i mam tyle miejsca ze lotniskowcem można by jeszcze zaparkować

świadczy o samolubstwie. Nie każdy ma taką rozdzielczość.

To samo dotyczy postów z opisami skryptów. Obrazki owszem, są pożądane, ale pod warunkiem że niosą jaką informację, np. obrazują ustawienia konfiguracji skryptu. Jeśli nie niosą żadnej informacji, li tylko będąc ozdobnikiem, to fajnie wyglądają gdy się pierwszy raz czyta posta. Za którym razem z rzędu, gdy szukamy w poście interesującej nas informacji na temat skryptu, tylko przeszkadzają i irytują, bo odwracają naszą uwagę od tego co najważniejsze: treści.

A że się czepiam ciągle, taka poniekąd moja rola. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja rola ?

Jak na razie to oskarowo wykonujesz funkcje zniechęcania ludzi, jak już mówiłam twoje zachowanie ....... mogłabym wiele napisać ale szkoda mi na to czasu. Poczytaj swoje wypowiedzi TU na forum, na MAMUCIE, i na EGO. Osobiście uważam że mijasz się z celem. I z łaski swojej nie zaśmiecaj mi tematu. Jasne chyba jest to że obrazek jest tylko chwilowy do ukazania się skryptu. Więc zrób mi przysługę i wyczyść swoje wypowiedzi i "ubierz” posty w jakieś sensowne wypowiedzi a nie ciągłe czepianie się ludzi.

Tak na marginesie to przypomnieć ci że jakoś w dziale DDTC nie rozjechało ci forum swoimi MEGA fotkami. Jak pies ogrodnika "sam nie zje i drugiemu nie da"

Bo gdyby Mani uwagi nie zwrócił to po dziś dzień były by tam WIELKIE foty z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wiesz co to jest przerost formy nad treścią? Masz tego jaskrawy przykład. Dwa zdania i obrazek, który całkowicie odwraca uwagę od treści wiadomości.

Zmniejsz obrazek, albo ja to zrobię.

A tylko spróbuj.

W regulaminie Forum nie jest napisane że należy umieszczać pliki graficzne w odpowiedniej rozdzielczości. To też nie masz najmniejszego prawa modyfikować mojego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A tylko spróbuj.

W regulaminie Forum nie jest napisane że należy umieszczać pliki graficzne w odpowiedniej rozdzielczości. To też nie masz najmniejszego prawa modyfikować MÓJ temat.

Nie jest napisane.

I nie przeszkadzało mi to np. tu: http://xudb.pl/topic/910-poczt-wki/

Zdjęcia tam są ładne, ukryte w spoilerze, a że rozjeżdżają forum po otwarciu nie ma takiego znaczenia, ponieważ warte są takiej rozdzielczości.

Natomiast dołączenie tak wielkiego zdjęcia do pierwszego postu w tym temacie jest pozbawione

racjonalnej potrzeby. Równie dobrze mogłaś napisać "Coming soon" zwiększając czcionkę. Sens byłby taki sam.

Co do regulaminu :

2. Spamowanie - pisanie nietreściwych postów, pisanie kilku wiadomości jedna pod drugą lub pisanie nie związanych z tematem wiadomości (tzw. offtopicowanie) - jest zabronione i moderatorzy mogą usunąć takie wiadomości bez ostrzeżenia - dotyczy to forum X Uniwersum. Pozostałe fora można traktować jako offtopic.
11. Interpretacja regulaminu należy do moderatorów i administratorów, a ich decyzje są nieodwołalne. Moderatorzy i administratorzy nie mają poczucia humoru i żartowanie z nich może się źle skończyć.

Grzecznie prosiłem o zmianę rozdzielczości:

Cytat

To miłe, dobra wiadomość. Tylko po co tak wielki obrazek? Zmniejsz rozmiar obrazka, bo całe forum się rozjeżdża przez to.

To ty się uniosłaś i jak zwykle musiałaś byś po swojemu uparta, dlatego napisałem że czekam na Twoją reakcję, albo sam zareaguję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

ja mam 1680x1050 i mam tyle miejsca ze lotniskowcem można by jeszcze zaparkować 🙁 A obrazek jest tymczasowy niebawem ukaże się Fabuła to zastąpię ją jakąś tapetką - jak zawsze zresztą 😀

TIP.

Wciśnij i przytrzymaj lewy CTRL i przesuń kółeczkiem w myszce w dół lub w górę, zmieniając tym samym wielkość ekranu.

Słuchaj Jagoda, bez obrazy ale sporo z nas siedzi tutaj na laptopach albo starych LCD które często pracują w 1240x768px. Oczywiści mogę sobie zmniejszyć stronę przez funkcję lupki, ale wtedy zmniejszy się też rozmiar tekstu, tak że stanie się nieczytelny. Jeśli koniecznie chcesz wsadzać tak gigantyczne grafiki, to twórz miniatury lub zamiast grafik umieszczaj linki. To jest normalna praktyka i nikt nie traktuje tego jako coś gorszego.

Peace, love and peanuts friends!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Wiesz co ... nie chce mi się z tobą gadać. Weź skasuj ten temat, mój profil też.

Zamiast się wziąść za robotę to odwracasz kota ogonem. Najłatwiej się poobrażać na wszystkich za zwrócenie uwagi.

Zrób jak pisze Yacek i będzie po sprawie. To nie jest galeria tylko forum do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No proszę nawet wypowiedź czyjaś została usunięta, czyżby prawda bolała ? Prawdziwe i szczere wypowiedzi są usuwane, a chamskie zachowanie moderatora zawsze będzie usprawiedliwiane.... żenada. Wolnoć Tomku w swoim domku...

Nikt niczego nie usunal, jak mniemam. Ta odpowiedz zostala przeniesiona do innego tematu w "piaskownicy". Dajcie juz spokoj z tym wczuwaniem sie, minami i gorzkimi zalami. Nawoluje do zaprzestania wasni i wzajemnego szacunku 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No proszę nawet wypowiedź czyjaś została usunięta, czyżby prawda bolała ? Prawdziwe i szczere wypowiedzi są usuwane, a chamskie zachowanie moderatora zawsze będzie usprawiedliwiane.... żenada. Wolnoć Tomku w swoim domku...

Nikt niczego nie skasował: http://xudb.pl/topic/977-re-fabu-a-gates-of-oblivion/#entry16563, powód przeniesienia podany w komentarzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odgrzewając mam na myśli:

1. Temat nie jest zakończony

2. Nie wiadomo co i jak z nim

Więc można wrzucić jakieś info co i jak, a nie zostawiać dziurę informacyjną porównywalną do promienia obszaru katastrofy z '86 gdy ruskie "paczkę świąteczną nr. 4" włączyli na pełną moc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...