Skocz do zawartości

Yacek vs forumowicz Xudb


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Mam parę zdań do Yacka:

Nikt nie neguje Twojego wkładu i pracy włożonej w te forum (które między innymi dzięki temu imho jest tak dobre).

Ale pomimo tego bardzo rzuca się w oczy coś o czym napisała tu Jagoda a co jest znacznie ważniejsze niż wielkość wklejonego obrazka.

Mianowicie czynnik zniechęcający który wprowadzasz do tego forum. To prawda, że przy wielu pytaniach i niewłaściwych zachowaniach powtarzanych w kółko można czuć się zirytowanym. Jednak przecież trzeba pamiętać że są to wszystko ludzie, którzy tak jak i my są wielbicielami X3 i mogą wnieść znaczący wkład i wzbogacić forum. Jeżeli się ze mną nie zgodzisz to chyba tylko dlatego, że zależy Ci na tym, żeby to forum było syntetyczne, i składało się dalej niemal tylko z wypowiedzi wąskiej grupy (niestety tak już jest - to są nie tylko moje odczucia bo ludzie już o tym pisali wcześniej - patrz również o wspomnianym wcześniej "zniechęcaniu")

Forum mogło by być dużo lepsze jeżeli spełniało by rolę motywującą i zarażało swoim entuzjazmem (wiadomo jakie korzyści mogło by to przynieść patrz praca Jagody) i dobrze popatrz jaki skutek odniosły Twoje nadmiernie przeciągane dyskusje. Rozumiem że robisz to w imię porządku ale ostatecznie chyba jednak nie to jest najważniejsze!

I nie zapomnij wrzucić tego do FAQ żebyś mógł częściej to czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tutaj ustępstw bo jakiś user się zniechęci. Zasady forum są po to aby ich przestrzegać, a moderatorzy aby pilnować porządku. Jeśli ktoś umieszcza grafikę 1800x 1900 i mówi "odczep się" gdy mod prosi o zmniejszenie bo sporej liczbie osób się rozjeżdża to kto tu przegina? Mod? Oczywiście można odnieść wrażenie że mod naskakuje i czepia się, ale taka jest jego rola jako osoby która ma pilnować porządku.

W regulaminie nie ma punktu o maksymalnym rozmiarze grafiki jaka może zostać umieszczona w poście. Jestem pewien że było takie ograniczenie. Co się z nim stało, nie wiem, ale nie mam wątpliwości że na przyszłość trzeba będzie taki punkt przywrócić, aby nie było potem zdziwienia że mod naskakuje o rozmiar a w regulaminie nic niema.

Na forum mamy dział Sugestie. Zawsze możecie tam zaproponować zmiany w forum, regilaminie, etc ect. Jeśli coś się wam nie podoba, piszcie tam. Tutaj nie jest Egosoft gdzie wyznaje się zasadę "powszechnej szczęśliwości" i zamiata pod dywan wszystko co może zasugerować innym że jednak jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...