Skocz do zawarto艣ci

Odbudowa zniszczonych stacji

Sorkvild
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co zbudowalem sobie nowiutki kompleks produkujacy kwiaty w sektorze Blue Profit jak zostal zniszczony 馃槑

Do sektora skoczyly 2 niszczyciele Khaak, kilka korwet i oraz 5 duzych klastrow i sie zaczelo. Rozwalilem kilka mysliwcow i opuscilem sektor, bo jednym M3 nie zawojuje wszytskiego. Do sektora wlecialo sporo teladian wojskowych, ale chyba polegli.

Przylecialem tam za jakis czas i co sie okazuje... Kompeks zniszczony oraz prawie wszystkie elektrownie za wyjatkiem jednej typu M. Pal licho ten kompleks 2x M i jedna rurka to co to jest, machnalem kilka misji przemytniczych i odrobilem ten milion, ktory poszedl na zakup.

Martwia mnie te elektrownie, bo to dzieki nim ten kwiatowy biznes w tym sektorze sie kreci. Niestety ruin po stacji nie widac, czy w zwiazku z tym respawn tych zniszczonych stacji bedzie mial miejsce no i czy musza byc ruiny by stacja sie odbudowala ? Z jedna elektrownia w sektorze, nie widze racji bytu tego kompleksu, no chyba ze stacje za jakis czas sie pojawia sie na nowo.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Cytat

Sorkvild napisa艂:

Dopiero co zbudowalem sobie nowiutki kompleks produkujacy kwiaty w sektorze Blue Profit jak zostal zniszczony

馃槑

No ja takiego hardcora to jeszcze nie mia艂am. Zawsze jak gra艂am w X3 TC zawsze mia艂am kiepskie stosunki z piratami i ksi臋ciem. Po postawieniu kompleksu w Avarice zawsze ale to zawsze pojawia艂o si臋 kilka Pirackich M3 lub M4. Ale takiej "imprezy" jak ty, to ja nie mia艂am 馃槑))

Cytat

Sorkvild napisa艂:

Martwia mnie te elektrownie, bo to dzieki nim ten kwiatowy biznes w tym sektorze sie kreci. Niestety ruin po stacji nie widac, czy w zwiazku z tym respawn tych zniszczonych stacji bedzie mial miejsce no i czy musza byc ruiny by stacja sie odbudowala ? Z jedna elektrownia w sektorze, nie widze racji bytu tego kompleksu, no chyba ze stacje za jakis czas sie pojawia sie na nowo.

Zapomnij, marzenia 艣ci臋tej g艂owy 馃榾 Przykro mi, ale nic takiego si臋 nie wydarzy musisz wybudowa膰 nowy kompleks.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Dopiero co zbudowalem sobie nowiutki kompleks produkujacy kwiaty w sektorze Blue Profit jak zostal zniszczony 馃槑

Do sektora skoczyly 2 niszczyciele Khaak, kilka korwet i oraz 5 duzych klastrow i sie zaczelo. Rozwalilem kilka mysliwcow i opuscilem sektor, bo jednym M3 nie zawojuje wszytskiego. Do sektora wlecialo sporo teladian wojskowych, ale chyba polegli.

Przylecialem tam za jakis czas i co sie okazuje... Kompeks zniszczony oraz prawie wszystkie elektrownie za wyjatkiem jednej typu M. Pal licho ten kompleks 2x M i jedna rurka to co to jest, machnalem kilka misji przemytniczych i odrobilem ten milion, ktory poszedl na zakup.

Niedawno by艂 podobny temat. W tych samych miejscach respawnuj膮 si臋 jedynie stocznie, doki zaopatrzeniowe, plac贸wki wojskowe i stacje handlowe. Reszta zale偶y ju偶 od samej AI i tego co zdecyduje, je艣li b臋dziesz mia艂 szcz臋艣cie to jakie艣 stacje zostan膮 tam odbudowane ale nie ma pewno艣ci czy b臋d膮 takie same jak wcze艣niej.

Na szcz臋艣cie s膮 jeszcze elektrownie w Spaceweed Drift i Company Pride, wi臋c kryzysu raczej nie b臋dzie ale na d艂u偶sz膮 met臋 pewnie b臋dzie uci膮偶liwe. W najgorszym wypadku zwi臋ksz zasi臋g skok贸w i wyposa偶 statki w nap臋dy skokowe tak aby mog艂y lata膰 do Family Whi albo Akeela's Beacon.

Lataj teraz cz臋sto po okolicznych sektorach, mo偶e b臋dziesz mia艂 szcz臋艣cie i trafisz na misj臋 budowy elektrowni s艂onecznej w kt贸rym艣 z nich.

Co do takich nalot贸w, cz臋sto widuj臋 to u siebie. W obecnej grze pojawi艂y si臋 dwa w ci膮gu 2-3 godzin od pocz膮tku gry, na szcz臋艣cie z dala od moich w艂o艣ci. 呕adnych skrypt贸w dodaj膮cych inwazje nie mam.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Niedawno by艂 podobny temat. W tych samych miejscach respawnuj膮 si臋 jedynie stocznie, doki zaopatrzeniowe, plac贸wki wojskowe i stacje handlowe. Reszta zale偶y ju偶 od samej AI i tego co zdecyduje, je艣li b臋dziesz mia艂 szcz臋艣cie to jakie艣 stacje zostan膮 tam odbudowane ale nie ma pewno艣ci czy b臋d膮 takie same jak wcze艣niej.

I tu si臋 nie zgodz臋, albo raczej cz臋艣ciowo zgodz臋. Co do SH, DOK-贸w i Stoczni to prawda, co do pozosta艂ych fabryk, nie do ko艅ca. Przynajmniej u mnie, odbudowuj膮 si臋 te same fabryki w tych samych miejscach. By膰 mo偶e jest tak 偶e cz臋艣膰 fabryk ma r贸wnie偶 sta艂e miejsce w grze. Jako przyk艂ad Sojernia Paranidian w sektorze Moo-Keys Revange. Co j膮 zniszcz膮 piraci, to powstaje jak feniks z popio艂贸w. Takich fabryk jest wi臋cej.

Cytat

Co do takich nalot贸w, cz臋sto widuj臋 to u siebie. W obecnej grze pojawi艂y si臋 dwa w ci膮gu 2-3 godzin od pocz膮tku gry, na szcz臋艣cie z dala od moich w艂o艣ci. 呕adnych skrypt贸w dodaj膮cych inwazje nie mam.

Ale macie fajnie, ja tylko klastry spotyka.

Cytat

Wiesz Yacek umie czyta膰.

A co do zniszczonych fabryk, to sadzi艂am ze odbudowuje tylko fabryki nale偶膮ce do NPC, a nie do gracza.

W艂a艣nie to udowodni艂a艣. Gdzie Sork pisa艂 偶e chodzi mu o jego elektrownie? Pyta艂 o elektrownie NPC, kt贸re normalnie s膮 w tym sektorze w ilo艣膰 3 sztuk i 艣wietnie si臋 spisuj膮 jako zaopatrzenie naszych kompleks贸w z kwiatkami.

Odno艣nik do komentarza

Dzieki za informacje Prowler 馃槑

Chyba nie bede towrzyl tam kompleksu. Zostaly jedynie dwie olejarnie :/

Nie uzywam MBRR czy RFF. Mam tylko kilka skryptow komend, stocznie otas i marauder, nic dodajacego jakies wrogie statki czy patrole.

Juz w czasach Reunion spawnowaly sie te statki Khaak i gniezdzily sie w jakims sektorze poki wszystkiego nie rozwalily.

Odno艣nik do komentarza

Cytat
Cytat

I tu si臋 nie zgodz臋, albo raczej cz臋艣ciowo zgodz臋. Co do SH, DOK-贸w i Stoczni to prawda, co do pozosta艂ych fabryk, nie do ko艅ca. Przynajmniej u mnie, odbudowuj膮 si臋 te same fabryki w tych samych miejscach. By膰 mo偶e jest tak 偶e cz臋艣膰 fabryk ma r贸wnie偶 sta艂e miejsce w grze. Jako przyk艂ad Sojernia Paranidian w sektorze Moo-Keys Revange. Co j膮 zniszcz膮 piraci, to powstaje jak feniks z popio艂贸w. Takich fabryk jest wi臋cej.

Pisa艂em jak dzia艂a silnik gry, informacje potwierdzone s膮 przez samych tw贸rc贸w, na forum Ego. O tym czy i gdzie zostan膮 odbudowane normalne fabryki decyduje AI, nie ma 100% gwarancji 偶e si臋 znowu pojawi膮 w tych samych lokacjach jak to ma miejsce w przypadku tych g艂贸wnych stacji.

Cytat

Dzieki za informacje Prowler 馃槑

Chyba nie bede towrzyl tam kompleksu. Zostaly jedynie dwie olejarnie :/

Nie uzywam MBRR czy RFF. Mam tylko kilka skryptow komend, stocznie otas i marauder, nic dodajacego jakies wrogie statki czy patrole.

Juz w czasach Reunion spawnowaly sie te statki Khaak i gniezdzily sie w jakims sektorze poki wszystkiego nie rozwalily.

Zawsze mo偶esz to wykorzysta膰 jako baz臋 pod wi臋kszy kompleks produkuj膮cy co艣 powa偶niejszego albo cho膰by pod fabryk臋 kryszta艂贸w dla przysz艂ej elektrowni, gdyby艣 tam chcia艂 postawi膰 馃槑

Odno艣nik do komentarza

Cytat
Cytat
Cytat

Pisa艂em jak dzia艂a silnik gry, informacje potwierdzone s膮 przez samych tw贸rc贸w, na forum Ego. O tym czy i gdzie zostan膮 odbudowane normalne fabryki decyduje AI, nie ma 100% gwarancji 偶e si臋 znowu pojawi膮 w tych samych lokacjach jak to ma miejsce w przypadku tych g艂贸wnych stacji.

Przeczytaj spokojnie co napisa艂em. Potwierdzam to co ty pisa艂e艣, ale r贸wnie偶 uwa偶am 偶e cz臋艣膰 fabryk mo偶e mie膰 takie sta艂e miejsce. Sojernia to tylko jeden z wielu przyk艂ad贸w.

Chcesz innych? Prosz臋:

Sektor Farham Legens, po starcie nowej gry s膮 tam trzy fabryki, wszystkie zosta艂y jakis czas temu zniszczone, wszystkie odbudowa艂y si臋 dok艂adnie takie jak by艂y w tych samych miejscach.

Sektor Dannas Chance, wytw贸rnia Generator贸w Plazmowych, powstaje jak feniks z popio艂贸w.

Sektor M148, Splici walcz膮 na okr膮g艂o z Argonami dzi臋ki skryptowi Wars, kilka razy rozwalili ju偶 Stocznie, Elektrowni臋 i fabryki broni. Powinna odbudowa膰 si臋 tylko Stocznia? A gdzie tam, wszystkie fabryki powsta艂y w tych samych miejscach co by艂y.

Wydaje mi si臋 偶e wi臋kszo艣膰 z nich to fabryki uzbrojenia.

AI jest czasami g艂upie. Za艂o偶enia za艂o偶eniami, a realizacja ich przez AI to inna sprawa.

Sork, b臋dziesz pewnie zagl膮da艂 do tego sektora, gdzie mia艂e艣 kompleks, zdasz relacj臋 jakie fabryki si臋 odbudowa艂y.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Przeczytaj spokojnie co napisa艂em. Potwierdzam to co ty pisa艂e艣, ale r贸wnie偶 uwa偶am 偶e cz臋艣膰 fabryk mo偶e mie膰 takie sta艂e miejsce. Sojernia to tylko jeden z wielu przyk艂ad贸w.

Chcesz innych? Prosz臋:

Sektor Farham Legens, po starcie nowej gry s膮 tam trzy fabryki, wszystkie zosta艂y jakis czas temu zniszczone, wszystkie odbudowa艂y si臋 dok艂adnie takie jak by艂y w tych samych miejscach.

Sektor Dannas Chance, wytw贸rnia Generator贸w Plazmowych, powstaje jak feniks z popio艂贸w.

Sektor M148, Splici walcz膮 na okr膮g艂o z Argonami dzi臋ki skryptowi Wars, kilka razy rozwalili ju偶 Stocznie, Elektrowni臋 i fabryki broni. Powinna odbudowa膰 si臋 tylko Stocznia? A gdzie tam, wszystkie fabryki powsta艂y w tych samych miejscach co by艂y.

Wydaje mi si臋 偶e wi臋kszo艣膰 z nich to fabryki uzbrojenia.

AI jest czasami g艂upie. Za艂o偶enia za艂o偶eniami, a realizacja ich przez AI to inna sprawa.

Sork, b臋dziesz pewnie zagl膮da艂 do tego sektora, gdzie mia艂e艣 kompleks, zdasz relacj臋 jakie fabryki si臋 odbudowa艂y.

Jak ju偶 pisa艂em, z informacji potwierdzonych przez tw贸rc贸w wynika, 偶e nie ma w grze takich sta艂ych fabryk, jedynie te g艂贸wne stacje s膮 pewne. Do tej pory wszystkie takie sprawy si臋 zgadza艂y, wi臋c my艣l臋 偶e i tym razem jest to prawdziwe.

AI decyduje co jest wa偶ne, czego brak w okolicy i je艣li jaka艣 fabryka jest jedyn膮, a popyt na jej produkty dalej istnieje to pewnie zostanie odbudowana. By膰 mo偶e w przypadkach o kt贸rych piszesz tak w艂a艣nie jest. Ale gdyby w mi臋dzyczasie pojawi艂y si臋 inne produkuj膮ce ten towar, np. przez misje budowy stacji albo gdyby zosta艂y zniszczone stacje kt贸re tego towaru potrzebuj膮 to wielce prawdopodobne 偶e tamta fabryka by przepad艂a na dobre.

Co do fabryki PBG w Danna's Chance, pami臋tam 偶e kiedy艣 wyczy艣ci艂em tamte sektory zupe艂nie z pirat贸w i ich baz i nie widzia艂em by ju偶 wi臋cej si臋 pojawi艂a. Mo偶e przerwa艂em tak ten 艂a艅cuch zale偶no艣ci.

Odno艣nik do komentarza

Akurat w sektorach pirat贸w to masz popyt na towary, kt贸re produkuj膮 te fabryki, taka Sojernia jest jedyna fabryk膮 w sektorze.

Moje obserwacje dotycz膮 kilku rozgrywek w kilku r贸偶nych grach (opcjach startowych). Jeszcze raz wychodzi na to 偶e teoria teori膮, a praktyka sobie.

PS. Aby nie by艂o jaki艣 nie jasno艣ci, nie mam zamiaru si臋 z Tob膮 k艂贸ci膰 o to. Rozumiem i szanuje to co piszesz. Po prostu dziel臋 si臋 moimi spostrze偶eniami i obserwacjami. Mnie pewne fabryki odradzaj膮 si臋 dok艂adnie takie same, w dok艂adnie w tych samych miejscach, czasem kilka razy z rz臋du w tej samej grze. Dzieje si臋 to tak samo w r贸偶nych grach. Nic na to nie poradz臋, tak mam.

U mnie dzia艂a sztuczka z konwojami, u Ciebie nie, ta gra ma to do siebie, 偶e potrafi czasem wymkn膮膰 si臋 z utartych schemat贸w 馃槑

I za to j膮 lubimy.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Akurat w sektorach pirat贸w to masz popyt na towary, kt贸re produkuj膮 te fabryki, taka Sojernia jest jedyna fabryk膮 w sektorze.

Moje obserwacje dotycz膮 kilku rozgrywek w kilku r贸偶nych grach (opcjach startowych). Jeszcze raz wychodzi na to 偶e teoria teori膮, a praktyka sobie.

Spiera艂 si臋 nie b臋d臋, bo to jak walenie g艂ow膮 w mur. Mam ju偶 do艣膰 po poprzednich tematach, np. tym z misjami bojowymi. Wyrazi艂em swoje zdanie, napisa艂em o moich obserwacjach z gry i znaleziskach na forum Ego i tyle ode mnie.

Jak kiedy艣 wr贸c臋 do planu eksterminacji pirat贸w i zaj臋cia ich wszystkich sektor贸w to opisz臋 dok艂adniej swoje do艣wiadczenia w tej kwestii.

Odno艣nik do komentarza

Zrobi艂em edycj臋 poprzedniego posta, ale chyba nie czyta艂e艣 tego co dopisa艂em 馃槑

Ty ca艂y czas piszesz o teorii, ja o praktyce. Mo偶e tak mia艂o by膰 w praktyce, wysz艂o im jak wysz艂o. Nigdzie nie pisa艂em 偶e dotyczy to wszystkich fabryk, tylko pewnych wybranych, kt贸re gra r贸wnie偶 (mo偶e) traktuje jako sta艂e elementy.

W teorii terraformerzy mieli zmienia膰 planety pozbawione 偶ycia w nadaj膮ce si臋 do 偶ycia dla ludzi. Jak wysz艂o w praktyce, wiemy 馃槑

W teorii TC w wersji 1.01 by艂 gotowy, wysz艂o jak wysz艂o i dlatego czekamy na patcha 2.6.

Bardzo rzadko teoria sprawdza si臋 w praktyce 馃榾

Co do listy sta艂ych stacji, to do Stacji Handlowych, Stoczni i Dok贸w na pewno trzeba dopisa膰 Porty Anarchistyczne, Bazy i Plac贸wki Wojskowe.

Odno艣nik do komentarza

A ja wam powiem 偶e zrobi艂em jaki艣 czas temu drobny eksperyment 馃槑 w艂a艣nie pasuj膮cy do tematu, a mianowicie rozwalilem w kilku sektorach wszystko co si臋 da艂o a nast臋pnie postawi艂em kilka swoich fabryk. Potem mog臋 poda膰 nazwy sektor贸w gdy偶 mam chyba jeszcze save z tym. I tak przyk艂adowo, w jednym zmasakrowane zosta艂o wszystko, od stoczni przez fabryki a偶 po kopalnie. Nast臋pnie Postawi艂em w tym 偶e sektorze 2 swoje kopalnie rudy, 2 fabryki broni (jedna to szynowe dzia艂a, a druga to zdaje sie emitery), otwar艂em tak偶e fabryk臋 satelit贸w, zdaje si臋 偶e by艂a te偶 fabryka rakiet ( niwiem jakich bo piraci j膮 rozsmarowali ]馃槑 ). Po paru godzinach gry zauwa偶y艂em 偶e powsta艂a kopalnia krzemu ( w tym samym miejscu) stocznia (r贸wnie偶 w tym samym miejscu), oraz co艣 nowego ;D fabryka tub kwantowych i zdaje si臋 produkcja cze艣ci komputerowych, kt贸rych nie by艂o wcze艣niej w tym sektorze przed jego "S膮dnym dniem" ]馃榾. Co艣 jeszcze zapewne pomin膮艂em niemniej gospodarka tego sektora zosta艂a przezemnie odchylona poprzez odudowanie kopalni rudy (z pomini臋ciem kopalni krzemu) oraz odbudowanie fabryk broni. Doda艂em od siebie rakiety i satelity. I zdaje sie 偶e dobudowane zosta艂y elementy kt贸re potrzebne by艂y w tym sektorze i by膰 mo偶e w s膮siednim. To dla przyk艂adu.

Z pozosta艂ych sektor贸w (by艂o ich 5) wysnu艂em wniosek 偶e istniej膮 elementy sta艂e jak stocznie czy bazy wojskowe, a tak偶e niekt贸re sta艂e fabryki kt贸re jak s膮dze zosta艂y zawi膮zane skryptami z danymi sektorami, by stworzy膰 ramowy szkielet na bazie kt贸rego powstawa艂y by pozosta艂e obiekty co pozwala艂o by odbudowa膰 gospodarke w razie totalnej exterminacji przez gracza lub armade Xenon贸w ]馃榾 . I zdaje mi si臋 r贸wnie偶 偶e wszystkie fabryki maja dla siebie pewne wybrane miejsca w kt贸rych mog膮 powsta膰 w danym sektorze.

Odno艣nik do komentarza

Odswiezylem mape Scorpa i zauwazylem z z wiekszosci sektorow nalezacych do ras poznikaly placowki pirackie. Chyba sie wzieli za nich ...

Sprawa druga. Wylaczylem na chwile Combat moda by cos przetestowac i co widze na mapie. W Company Pride do kazdej z elektrowni jest przyklejony piracki Elite oraz po dwoch odkrywcow. Odswiezam mape za jakis czas. Zadnej elektrowni juz nie na. Cos czuje ze szykuje sie niezla zapasc u Teladich

Odno艣nik do komentarza

Cytat
Cytat

Cytat

Ale macie fajnie, ja tylko klastry spotyka.

Cytat

Wiesz Yacek umie czyta膰.

A co do zniszczonych fabryk, to sadzi艂am ze odbudowuje tylko fabryki nale偶膮ce do NPC, a nie do gracza.

W艂a艣nie to udowodni艂a艣. Gdzie Sork pisa艂 偶e chodzi mu o jego elektrownie? Pyta艂 o elektrownie NPC, kt贸re normalnie s膮 w tym sektorze w ilo艣膰 3 sztuk i 艣wietnie si臋 spisuj膮 jako zaopatrzenie naszych kompleks贸w z kwiatkami.

Ja nie wiem, ty masz ci膮gle jaki艣 problem do mnie. We藕 mi poka偶 w kt贸rym miejscu Sorkvild napisa艂 偶e mu chodzi o elektrownie NPC. Bo ja jako艣 tego nie widz臋. Mo偶e ty jeste艣 艣lepy albo czyta膰 nie umiesz, a mo偶e jedno i drugie?

Jak nie o pirat贸w si臋 doczepi艂e艣 to o co艣 innego. Jasno i wyra藕nie napisa艂am w moim po艣cie 偶e fabryki NPC s膮 odbudowywane. Kompleks gracza nie.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Dziwne. Zapu艣ci艂em u siebie wyszukiwanie statk贸w map膮 Scorpa, 偶adnych Kha'ak 9m贸wi臋 o wi臋kszych statkach M1/M2), po za ich sektorami nie znalaz艂a. No dobra, mog艂y polec w walce.

Ale sprawdzi艂em plik Jobs i nie bardzo w nim widz臋 statk贸w Kha'ak wi臋kszych od M6, kt贸re maja pojawia膰 si臋 w sektorach innych ni偶 ich.

Z Reuniona pami臋tam takie statki, ale w TC, w 偶adnej grze (opr贸cz tej z MBRR i IR) nie spotka艂em 偶adnego statku Kha'ak wi臋kszego od M6 po za ich sektorami. Oczywi艣cie po za misjami obrony sektora, tych misjach pojawia艂y mi si臋.

Odno艣nik do komentarza

Po przeczytaniu paru post贸w odno艣nie statku Hyperion postanowi艂am go przej膮膰. Wiadomo nam 偶e w trakcie gry wyst臋puj膮 dwa Hyperiony w grze.

Korzystaj膮c z mo偶liwo艣ci wyszukiwania statk贸w najbli偶szy Hyperion znajdowa艂 si臋 w sektorze Sacred Relic. Gdy wlecia艂am do sektora Sacred Relic jego ju偶 tam nie by艂o, okaza艂o si臋 偶e polecia艂 do sektora Interworlds. Dlaczego ? Gdy pod膮偶y艂am za nim moim oczom ukaza艂a si臋 flota Krzak贸w 1x Lotniskowiec 1x Niszczyciel i tuzin my艣liwc贸w. Nie uda艂o i si臋 przej膮膰 Hyperiona poniewa偶 poleg艂 w zbrojnej konfrontacji z Niszczycielem. Jedno mnie tylko zastanawia艂o dlaczego on uda艂 si臋 do sektora innej rasy ? Czy bez 偶adnych skrypt贸w powoduj膮cych wojny miedzy rasami, rasy wsp贸艂pracuj膮 ze sob膮 ? Bo jak mo偶na by wyt艂umaczy膰 zjawisko zaistnia艂e w takiej sytuacji. O ile dobrze pami臋tam gra艂am na wersji 2.1 lub ni偶szej. Flota krzak贸w de facto sia艂a zniszczenie w sektorze, a wszelkie fabryki z czasem zosta艂y odbudowane, lecz nie nast膮pi艂o to tak od razu. Ale czy wszystkie, tego nie jestem ju偶 w stanie powiedzie膰. Cz臋艣膰 na pewno...

Odno艣nik do komentarza

Sektor Interwolds jest sektorem granicznym, bardzo cz臋sto widuj臋 tam statki Paranidian, atakuj膮ce Argon贸w (statki i fabryki). Dzieje si臋 to r贸wnie偶 w czystej grze, skrypty wojny tylko zwi臋kszaj膮 ryzyko agresji.

Co do Kha'ak, to naprawd臋 dziwne, czemu ja ich nie spotykam (M1/M2). B臋d臋 szuka艂, bo wygl膮da na to 偶e mo偶e jaki艣 oryginalny skrypt (taki, dost臋pny w czystej grze) jest za to odpowiedzialny.

Cytat

Wida膰 u Ciebie znowu jest na odwyrtk臋 馃槑 U mnie takie inwazje na pocz膮tku gry to norma, potem te偶 sporadycznie si臋 zdarzaj膮.

No i co ja na to poradz臋? 馃槑

Czasem mam lepiej, czasem gorzej, ale to chyba nie moja wina, 偶e gra dzia艂a mi inaczej. Ma odmienne stany grania 馃榾

Odno艣nik do komentarza

Krzaczki to piku艣. Po wykonaniu misji w fabule Terran przeskanowania bazy pirat贸w na prawo od PTNI Headquarters. Lec膮c z powrotem do bazy zda膰 raport widzia艂am jak ponad 20 my艣liwc贸w Xen贸w lecia艂o g臋siego z sektora Nyana's Hideout w kierunku sektora Xeno艅skiego 347.

Wykonuj膮c pierwsz膮 misj臋 FF wykona艂am skok do sektora Black Hole Sun. Nasz towarzysz niestety nie mo偶e wykona膰 takiego skoku i zawsze musz臋 na niego czeka膰. W tym czasie 艂adnie ustawiam sw贸j statek pod bram膮 p贸艂nocna i czekam, czekam... gdy si臋 nasz towarzysz pojawi w sektorze nast臋puje inwazja Xenk贸w. Dobrze jest mie膰 wi臋kszy statek 馃槑 wszystkie P, PX lub Q s膮 艣cierane na py艂 馃槑. Wi臋c pewnego razu jak czeka艂am na mojego "kamrata" widzia艂am jak z zachodniej bamy w Black Hole Sun te偶 ponad 20 my艣liwc贸w Xenk贸w lecia艂o do p贸艂nocnej bramy do sektora Xenonskiego 472.

Czasem widzia艂am te偶 偶e ka偶da stacja ma misj臋 obrony stacji, czasem jak si臋 jej nie podejmiemy to i tak z pobliskiej bramy wy艂oni膮 si臋 nieprzyjacielskie si艂y zbrojne. Przyk艂adem tego mo偶e by膰 to i偶 po zakupie Tyrka i uzbrojeniu go w bron jak i rakiety, polecia艂am do Eighteen Billion w Plac贸wce wojskowej by艂a ikona misji ochrony stacji. w po艂owie drogi takowa ikona znikn臋艂a. A po up艂ywie oko艂o 10 sekund w Eighteen Billion pojawi艂 si臋 PX. Po jego eksterminacji z wschodniej bramy wylecia艂 Xeno艅ski M2 K, biedak zd膮偶y艂 mi zdj膮膰 os艂ony tylko do 85% 馃榾 a ja zniszczy艂am go dzia艂ami tylko z jednej burty bo sta艂am do niego bokiem. Po zlikwidowaniu K wylecia艂 kolejny PX i na tym zako艅czy艂a si臋 eskapada Xen贸w w sektorze Eighteen Billion 馃榾

Pewnego razu i 偶a艂uje 偶e nie zrobi艂am fotki widzia艂am jak Xeno艅ski K walczy艂 z Krzackim Niszczycielem 馃榾 Chyba dwie floty naraz pojawi艂y si臋 w sektorze Argo艅skim o ile dobrze pami臋tam.

Odno艣nik do komentarza

Xenki to inna sprawa 馃槑 Nie wiem co si臋 sta艂o w mojej ostatniej grze ale w pewnym momencie zauwa偶y艂em ich flot臋 (2x K, 1x J, 2x Q, kilka PX i masa drobnicy) w LooManckStrat's Legacy, praktycznie znik膮d. Przelecieli przez Ceo's Doubt a偶 do Montalaar, potem wr贸cili do Rolk's Legacy i tam niszczyli wszystko co popadnie. Wykruszali si臋 powoli a偶 po parunastu godzinach zosta艂 zniszczony ostatni z nich.

Nie mam poj臋cia sk膮d si臋 w og贸le wzi臋li, zwykle takie patrole przelatuj膮 pomi臋dzy sektorami xenon贸w je艣li w kt贸rym艣 z nich stocznie zostan膮 zniszczone. Ta grupa snu艂a si臋 zupe艂nie bez celu.

Odno艣nik do komentarza

A mnie taka jedna rzecz ciekawi Prowler. Ile ju偶 grasz w t膮 rozgrywk臋 ? jaka masz rang臋 bojow膮 i jaki masz statek? czy masz mo偶e flot臋 ? wiesz to wszystko mo偶e przek艂ada si臋 na to by utrudni膰 tobie rozgrywk臋. Albo dla zachowania r贸wnowagi ekonomi lub nadmiaru statk贸w lub stacji komputer kreuje taki "s膮dny dzie艅" gdzie pojawia si臋 taka ekipa i pozamiata to ty to tam 馃槑 Zachowuj膮c r贸wnowag臋 w gwiezdnym systemie. Dlatego niszcz膮 statki i stacje i dlatego zapyta艂am si臋 ile trwa twoja rozgrywka.

Odno艣nik do komentarza

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

Udost臋pnij

• Dodaj now膮 pozycj臋...