Skocz do zawarto┼Ťci

X3 Reunion Na Windows 7 ?

luki99
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wi─Öc witam wszystkich jestem tutaj nowy ­čśÄ . Na wstepie jestem zaintereesowany kupnem gry X3 reunion ale tak jak w temacie zainstalowa┼éem sobie jej demko na systemie Windows 7 Ultimate 64 Bit i wyskakuje jaki┼Ť b┼é─ůd i gra si─Ö wcale nie w┼é─ůcza . Nawet w trybie zgodno┼Ťci . O sprz─Öt si─Ö nie pytajcie bo mam z 5 razy przewy┼╝szaj─ůcy wymagania owej gry . Powiem jeszcze i┼╝ na Windows XP SP3 chodzi┼éo dobrze . ­čśÄ A pozatym gdzie┼Ť wyczyta┼éem nie pami─Ötam gdzie ┼╝e gra nie jest kompatybilna z windows 7 . Wi─Öc czy jest jaki┼Ť spos├│b na uruchomienie X3 Reunion na tym systemie ? XP nie chce mi si─Ö instalowa─ç ( zadu┼╝o roboty ) .

Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

Powiem Ci tak mia┼éem Windows 7 i wr├│ci┼éem na Xp. Ci─ůgle full problem├│w z X3 na tym systemie. Nie chcia┼éo wczytywa─ç po┼éowy sejw├│w , zawiesza┼éo niekiedy gr─Ö i wywala┼éo mnie do pulpitu. Mo┼╝e u Ciebie b─Ödzie inaczej jednak ja nie wspominam mi┼éo wsp├│┼épracy z W7

Odno┼Ťnik do komentarza

Doba dzi─Öki . Jak uzbieram kase na X3 to kupie . Najwy┼╝ej jako drugi system zainstaluje Xp bo wiem ┼╝e mo┼╝na mie─ç dwa systemy na Kompie .

Te┼╝ zauwa┼╝y┼éem ┼╝e lista system├│w windows kt├│re obs┼éuguje gra si powi─Ökszy┼éa po kt├│rym┼Ť pathu o wiste a wista to prawie windows 7 . (Cho─ç prawie robi wielk─ů r├│┼╝nic─Ö )

Odno┼Ťnik do komentarza

Cytat

Doba dzi─Öki . Jak uzbieram kase na X3 to kupie . Najwy┼╝ej jako drugi system zainstaluje Xp bo wiem ┼╝e mo┼╝na mie─ç dwa systemy na Kompie .

Te┼╝ zauwa┼╝y┼éem ┼╝e lista system├│w windows kt├│re obs┼éuguje gra si powi─Ökszy┼éa po kt├│rym┼Ť pathu o wiste a wista to prawie windows 7 . (Cho─ç prawie robi wielk─ů r├│┼╝nic─Ö )

Poszperaj może na allegro, Reunion była parę razy dorzucana do różnych czasopism z grami. Koszt ~10zł.

Odno┼Ťnik do komentarza

Prowler dzi─Öki za cynk ­čśÄ . Poszperam w kioskach troche i jak b─Öd─Ö w mie┼Ťcie .

A Co do Reuniona to cos ostatnio nie widywa┼éem tej gry w ┼╝adnym czasopi┼Ťmie . A dla zainteresowanych ceny na Allegro http://www.allegro.pl/listing/search.ph ... &country=1 chyba si─Ö spr─Ö┼╝e i kupie z alegro po wyp┼éacie .

Odno┼Ťnik do komentarza

Cytat

Prowler dzi─Öki za cynk ­čśÄ . Poszperam w kioskach troche i jak b─Öd─Ö w mie┼Ťcie .

A Co do Reuniona to cos ostatnio nie widywa┼éem tej gry w ┼╝adnym czasopi┼Ťmie . A dla zainteresowanych ceny na Allegro http://www.allegro.pl/listing/search.ph ... &country=1 chyba si─Ö spr─Ö┼╝e i kupie z alegro po wyp┼éacie .

O, nawet ju┼╝ jest ­čśÄ np. tu http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=2323&k=x3-konflikt-terranski-pomaranczowa-kolekcja-klasyki&utm_source=enc&utm_medium=image&utm_campaign=sklep

Reunion ostatnio by┼éo w K┼Ü Gry w lipcu 2009, wcze┼Ťniej chyba w Play'u.

Odno┼Ťnik do komentarza

Je┼Ťli nie jeste┼Ť pewien to mo┼╝esz poczyta─ç tematy na forum Egosoftu. Generalnie wed┼éug wydawcy tak Reunion jak TC s─ů w 100% zgodne z Windows 7. Wszelkie problemy jakie si─Ö pojawiaj─ů by┼éy zwi─ůzane g┼é├│wnie ze sterownikami albo kodekami i zostawa┼éy rozwi─ůzane.

Odno┼Ťnik do komentarza

Mi demu reuniona nie pasowa┼é jaki┼Ť sterownik nie wiem oco kaman ­čśÄ . A pu┼║niej mu jakiego┼Ť plikiu brakowa┼éo .

A dok┼éadniej prosi┼é mnie o usuni─Öcie jakiego┼Ť stera i poda┼é ┼Ťciezke docelow─ů gdzie si─Ö plik sterownika znajdowa┼é . I gdzie┼Ť czyta┼éem ┼╝e nie mog─ů by─ç w reunion u┼╝ywane wbudowane karty d┼║wi─Ökowe to prawda ?

Odno┼Ťnik do komentarza

Cytat

I gdzie┼Ť czyta┼éem ┼╝e nie mog─ů by─ç w reunion u┼╝ywane wbudowane karty d┼║wi─Ökowe to prawda ?

Mog─ů by─ç, ┼╝aden problem. Tylko przy takich kartach lepiej wy┼é─ůczy─ç EAX, wp┼éynie to zdecydowanie na wydajno┼Ť─ç gry. Przy dobrych kartach d┼║wi─Ökowych, nie zintegrowanych, lepiej EAX w┼é─ůczy─ç. Przerabia┼éem to na starym kompie.

Odno┼Ťnik do komentarza

Ja mam do┼Ť─ç now─ů p┼éyt─Ö g┼é├│wn─ů z kart─ů d┼║wi─Ökow─ů wbudowan─ů bodaj┼╝e model z 2009 wi─Öc problem├│w nie powinno by─ç . Przynajmniej w innych grach nie mam ┼╝adnych problem├│w . I jak ten EAX wy┼é─ůczy─ç bo nie wiem . ­čśÄ

Odno┼Ťnik do komentarza

Pierwsze okno po klikni─Öciu na ikonie uruchamiaj─ůcej gr─Ö, Pisze jak w├│┼é EAX ­čśÄ

Sprawd┼║ sobie i tak i siak, zreszt─ů masz chyba dobry sprz─Öt, wi─Öc z obs┼éug─ů EAX-a programow─ů (bo tak za┼éatwiaj─ů to karty zintegrowane) nie powinno by─ç problemu.

Odno┼Ťnik do komentarza

Cytat

A to dlaczego ?

1. Poniewa┼╝ gra jest niedopracowana.

2. Zobacz, jaka cudna grafika ­čśÄ (ok troch─Ö przesadzi┼éem ­čśÇ )

3. Nie ma ograniczenia co do wielko┼Ťci zadym, czy ilo┼Ťci statk├│w, wi─Öc pr─Ödzej, czy p├│┼║niej tw├│j sprz─Öt i tak polegnie, jak ka┼╝dy, a nie robienie tego to, jak lizanie pizzy ­čśÄ ]­čśÇ

Odno┼Ťnik do komentarza

A wi─Öc naby┼éem X3 Reunion . Zainstalowa┼éem i dzia┼éa ­čśÄ ­čśÄ . Mam jeszcze ma┼ée problemy z dokowaniem do stacji zaopatrzeniowej (czy jak to si─Ö tam zwie ) tam gdzie si─Ö zaczyna a mianowicie nie moge znale┼Ťc doku . A jak Chcia┼éem zadokowa─ç autopilotem to mi statek rozbi┼é .

EDIT Ju┼╝ wiem jak zadokowa─ç . mo┼╝na zamkn─ů─ç temat .

Odno┼Ťnik do komentarza

• 7 miesi─Öcy temu...

Witam.

Długo mnie nie było, a zabawę z Reunionem zaczynam od "podstaw"

Jednak usilnie przeszkadza mi w tym sam Reunion, kt├│ry podczas wczytywania save'├│w wywala do pulpitu (app.crash)

Czasami si─Ö wczytuj─ů, czasami nie, zauwa┼╝y┼éem ┼╝e jak mam w┼é─ůczonego firefoxa to si─Ö nigdy nie w┼é─ůcza, tak wi─Öc wygl─ůda to do┼Ť─ç dziwnie, ale tak jest.

Żeby nie było, sprawdzałem procesy, niczego nie brakuje etc.

Stery najnowsze, nic nie koliduje zapewne, tylko nie wiem gdzie szuka─ç przyczyny problemu.

System Win 7 Home Edition.

Dzi─Ökuje za ka┼╝d─ů sensown─ů odpowied┼║, i pozdrawiam maniak├│w x3 kt├│rzy dbaj─ů o to forum ­čść

Odno┼Ťnik do komentarza

Cytat

A ja si─Ö podczepie bo mam pytanko. Jak jest z przeniesieniem save'├│w z Xp na 7. Pr├│bowa┼é kto┼Ť? By┼éy jakie┼Ť k┼éopoty?

A dlaczego mia┼éyby by─ç? Przecie┼╝ to nie ma znaczenia, jakiego systemu u┼╝ywasz. Je┼Ťli gra uruchamia si─Ö na jednym i drugim.

Odno┼Ťnik do komentarza

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç grafiki. Dodaj lub za┼é─ůcz grafiki z adresu URL.

Udost─Öpnij

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...