Skocz do zawartości

Skrypt Wars: Argon/Boron vs Paranid/Split


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Zainstalowalem ten skrypt i i nie tylko ten ale i bonus pack i dodatkowa korporacje i system ADAMS.

Wymieniam je dlatego zebyscie wiedzieli w czym problem.

Nie przypuszczam zeby to byla wina ADAMSa ani bonus packa wic chyba tego skryptu wojny miedzy rasami.

Zaczynam gre Terraninem i dzieje sie cos dziwnego.

Polecialem do PTNI za piratem i jeszcze byl spokoj.Nastepna misja lece do Heretic wracam do Omicron a tu nagle wszystkie Telladi sstatki na czerowno.

Cholery dostalem bo mialem Xeonkow tluc i teraz wysuplaj czlowieku Telladianina od Xeonka w ferworze walki.

Moze mi ktos powiedziec jakim cudem nagle Telladianie to moi wrogowie?

Myslalem ze ten skrypt nie dziala bezposrednio na terranina bo wiem ze jakbym gral Argonem czy Telladianinem to i owszem ale zaczynam Terranem cholera.

Teraz co mapa to czerwona od najezdzcow 🤔

I o co chodzi?

Tak ma byc czy cos sie porabalo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skrypt nie nic do rzeczy w Twoim problemie. Wprowadza on walki między rasami. Walki te nie mają wpływu na gracza. Ponadto Teladianie nie są brani pod uwagę w tym skrypcie.

A na jakim profilu konkretnie wystartowałeś? Może na Umęczonym Teladianinie? 🤔

Sprawdź w rozkazach statku, czy nie masz ustawionych Teladian jako wrogów. Czasem się to samo przestawia, nawet gdy niechcący zaatakujemy statek danej rasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowany ten skrypt.

Wprawia mnie czasami w zaklopotanie 😀

Co prawda nie poruszam sie w wielu sektorach jeszcze aczkolwiek sektory kolo Legends Home na polnoc i poludnie sa zwiedzone i polaczone az do ziemskich sektorow.

Walk jako takich nie uswiadczylem.

Owszem sa jakies drobne potycvzki a to ktos komus transportowiec ubije a to jakis mysliwiec goni inny mysliwiec ale jakis spektakularnych walk nie widzialem.

Jest ktos obeznany z tym gdzie oni tak naprawde moga sie naparzac do oporu? 🤔

Jedyny mankament jest wtedy kiedy kupilem fabryke w Legends Home i chcialem ja przetransportowac do Black Hole Sun zapomniawszy wylaczyc ten plugin. 😁

Mamut nie dolecial.

Dobrze ze mialem save n czas transportu dyplomatycznie sprawilem ze zapanowal pokoj we wszechswiecie 😁

Skrypt mi sie podoba ale gdzie te wojny !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

O ile dobrze pamiętam to w tym sektorze są dwie placówki wojskowe (chyba że to któryś skrypt dodawał mi drugą). Jest tam gorąco gdyż co jakiś czas tworzą się statki Splitów gotowe by walczyć w Final Fury. Według mnie wojna powinna przebiegać tylko pomiędzy Boroni- Splici oraz Aragon- Paranid.

Są dwie; jedna z fabuły terran, druga z fabuły FF. Mnie nigdy żadnej nie zniszczyli walkami z tego skryptu, a tłuką się tam non stop. Co dla mnie zawsze było korzystne, bo co jakiś czas mogłem kilka statków zebrać.

Co do innych walk, to widziałem ich sporo. Latają przecież wojskowe konwoje patrolujące sektory. Patrole te często zapędzają się na obce (w tym przypadku wrogie) terytorium, gdzie są atakowane, lub same atakują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mam zainstalowany ten skrypt.

Wprawia mnie czasami w zaklopotanie 😀

Co prawda nie poruszam sie w wielu sektorach jeszcze aczkolwiek sektory kolo Legends Home na polnoc i poludnie sa zwiedzone i polaczone az do ziemskich sektorow.

Walk jako takich nie uswiadczylem.

Owszem sa jakies drobne potycvzki a to ktos komus transportowiec ubije a to jakis mysliwiec goni inny mysliwiec ale jakis spektakularnych walk nie widzialem.

Jest ktos obeznany z tym gdzie oni tak naprawde moga sie naparzac do oporu? 😀

Jedyny mankament jest wtedy kiedy kupilem fabryke w Legends Home i chcialem ja przetransportowac do Black Hole Sun zapomniawszy wylaczyc ten plugin. 🤔

Mamut nie dolecial.

Dobrze ze mialem save n czas transportu dyplomatycznie sprawilem ze zapanowal pokoj we wszechswiecie 😁

Skrypt mi sie podoba ale gdzie te wojny !!

Nie wiem czy zrozumiałeś ideę skryptu. Nie wprowadza on jakichś dodatkowych flot czy inwazji tylko sprawia, że statki które normalnie występują w grze będą do siebie odpowiednio wrogo nastawione. Jeśli więc liczysz na jakieś walki to polataj po granicznych sektorach dwóch nieprzyjaźnie nastawionych do siebie ras i poobserwuj większe patrole udające się na terytorium wroga, na pewno na jakieś trafisz 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...