Skocz do zawartości

- - - - -

Patche X:Rebirth

79 odpowiedzi w tym temacie

#71 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 11 grudzień 2014 - 17:29

Ja w bete patcha 3.0 grałem od czasu mojego poprzedniego wpisu w tym temacie. Wydajność gry poprawił juz patch 2.5 i nawet u mnie działa dobrze, bez wielkich przycieć. Sam patch 3.0 dodaje pasek boczny podobny do tego z TC/AP, poprawia graficznie mapy (teraz są tylko brzydkie, a nie szkaradne jak poprzednio). W sumie, to teraz jak jest patch 3.0 to znaczne grac juz na serio i zobaczenia jak będzie. Jeśli za miesiąc nadal będę grał w Rebirth, to znaczy ze jest OK.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

#72 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 11 grudzień 2014 - 17:29

Łoj... Mi X Rebirth strasznie podoba się pod względem graficznym, ale kurde nie potrafię jakoś przemóc się do tej gry na dłużej. Pomimo masy łatek nadal wydaje się masakrycznie mało intuicyjna. Aktualnie kończę pobierać grę i może odpalę na streamie czy coś. Jak mi się spodoba, to może i coś nagram. :P

#73 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 11 grudzień 2014 - 17:34

Bo jest malo intuicyjna. Ale ma w miarę dobry system podpowiedzi, wyświetlających się na ekranie w reakcji na nasze działania.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

#74 Moskit

Mistrz

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 199 postów
  • LokalizacjaSzczecin City
  • Rasa: Xenon
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 12 grudzień 2014 - 20:09

@facemob - po pierwsze ktoś ty, po drugie gdzie i z czym do mnie pisałeś?

Po trzecie - robisz spam.

#75 glouver

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 68 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 12 grudzień 2014 - 22:57

Cytat z postów facemob:

"Panie Moskit, pisałem do pana na YouTube i zero odpowiedzi "

Zobacz w wiadomościach yt.

Co do samego pacza 3.0 to znacznie poprawia płynność co mogę stwierdzić po moim leciwym kompie.
Na 2.5 większość czasu szarpało grafikę, a tu już przy większych lokacjach mogę swobodnie latać i namierzać cele.
Na grze typu free, też jest kampania TO z tym, że PMC jest wrogie do nas. Jest też sporo zmian w komendach.

#76 facemob

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 89 postów
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X3: Reunion

Napisano 15 grudzień 2014 - 21:02

Wyświetl postUżytkownik Moskit dnia 12 grudzień 2014 - 20:09 napisał

@facemob - po pierwsze ktoś ty, po drugie gdzie i z czym do mnie pisałeś?

Po trzecie - robisz spam.

Po pierwsze sory za spam, ale po drugie i trzecie jak masz gdzieś to że pisze do Ciebie tutaj na priv, na youtube i tu w temacie to nie dziw sięże robię spam. ALe spoko masz gdzieś to nie będę zawracałtyłka.

Co do patcha 3.0 pograłem dosłownie chwilę i jak tylko zobaczyłem znowu twarz naszej towarzyszki to mi się odechciało. Wiadomo jest trochę usprawnień. W samej grafice według mnie nie zawiele się zmieniło. Piszę to głownie o statkach bo sam kosmos jest spoko. ALe z braku czasu związanego z uczestnictwem w Elite Dangerous BETA, GAMMA a od jutra pełna wersja, nie za wiele pograłem w XR 3.0 :)

Resztę przepraszam za nie pisanie w temacie, to już się nie powtórzy.

#77 LeWaR

Admirał

• Admiralicja
  • 1920 postów
  • Rasa: Teladi
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude, X: Rebirth

Napisano 15 grudzień 2014 - 21:54

Prywatne wycieczki zostawcie dla siebie. Proszę pisać zgodnie z przyjętymi na forum zasadami.

#78 _ivo

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 23:13

Kurcze, chyba coś podkręcili po ostatnim patchu. Gram na normal, biorę sobie zlecenie na bosa i wypadam w pustym sektorze na Olmekor w otoczeniu 2 Fulmekronów :(
Małe przegiecie

#79 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1442 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 21 marzec 2015 - 16:03

Tak z ciekawości- jakie statki spotykałeś przed tym patchem i co ma na to wpływ ? Tylko trudność misji czy są jeszcze jakieś ukryte czynniki ?

#80 _ivo

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 marzec 2015 - 19:00

Przedtem standardowo był jeden statek z klasy XL. Rozwalić 3 statki tej klasy które są w konwoju nie jest prosto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych