Jump to content

Patche X:Rebirth


Moskit
 Share

Recommended Posts

W dniu 13.06.2014 o 22:00, piotr111 napisał:

Co z tego jeśli mogę się poruszać 1 statkiem i mam parę osłon i 8 broni do wyboru?

lol. A w AP masz ze 4 do wyboru i tak siedzi się na tych najlepszych.

Statki to samo.

co nie zmienia faktu, ze to największy przekręt roku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W dniu 29.06.2014 o 02:34, glouver napisał:

lol. A w AP masz ze 4 do wyboru i tak siedzi się na tych najlepszych.

Statki to samo.

co nie zmienia faktu, ze to największy przekręt roku.

Ze statkami bym polemizował.

Praktycznie w każdej rozgrywce latam czymś innym w zależności od tego w jaką rasę się 'wczuwam', ale to już kwestia stylu gry. W Rebirth pewnie tego by mi najbardziej brakowało.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 29.06.2014 o 16:10, Prowler napisał:

Praktycznie w każdej rozgrywce latam czymś innym w zależności od tego w jaką rasę się 'wczuwam', ale to już kwestia stylu gry. W Rebirth pewnie tego by mi najbardziej brakowało.

Dokładnie tak, wprawdzie w X3TC+XRM najczęściej latam Hyperionem, ze względu na jego ogromną jak na M6 ładownię, ale lubię też polatać PX-em lub Zaawansowaną Korwetą K'haak'ów, a czasami też czymś od Splitów. Ja wiem, że w jedynce latało się jednym statkiem, ale kiedy to było, Panowie z Egosoftu chyba się czegoś nawdychali podczas tworzenia Rebirth'a.

Jak rozumiem, gra nadal bardziej wkurza niż zabawia, mam rację?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 29.06.2014 o 16:22, henryk5pio napisał:

Dokładnie tak, wprawdzie w X3TC+XRM najczęściej latam Hyperionem...

Spróbuj Vidara Zaawansowanego.

W dniu 29.06.2014 o 16:22, henryk5pio napisał:

Jak rozumiem, gra nadal bardziej wkurza niż zabawia, mam rację?

Niestety tak.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 30.06.2014 o 17:40, Prowler napisał:

Akurat w tym wypadku wolałbym nie mieć racji 😛 Miałem nadzieję że coś mi umknęło i będzie nowy statek do zabawy 😀

To dodaj do XRM moda MSP, a będziesz miał wiele nowych statków do zabawy. Info masz w pierwszym temacie o XRM dla AP.

Link to comment
Share on other sites

W sumie nie bardzo lubię Terran i designu ich statków, czy to podstawowa flota, czy ATF. I nawet XRM tego nie zmienił, a nawet wręcz przeciwnie 😁 O wiele bardziej podoba mi się jednak design Argonów i Paranidian niż Terran 😀 Splici też mają wykoksnay, jedyny minus jest taki, że wiele ich statków jak w nich siedzimy, wyglądają wtedy kiepsko z tymi flakami na wierzchu 😉 Brakuje mi trochę rozbudowy statków Xenonów, coś w stylu Pantery/ Deimosa + jakiś wykoksany TM oraz M6+ i byłoby git 😁

Link to comment
Share on other sites

W dniu 2.07.2014 o 21:49, LeWaR napisał:

Jak te patche mają się do Rebirtha?

A o co pytasz? Bo jako całość to nadal wymaga dopieszczenia. Tu jest to samo jak z pierwszymi X'sami.

Jeśli o wydajność to jest duuuużo lepiej. Konfig kompa w opisie. Na max i fhd mam 20-25 klatek gdzie na początku miałem 10 do 15,

Zmieniła się koncepcja wydawania poleceń. Wystarczy przypisać statek do danej formacji, stacji etc a AI samo nimi steruje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

X REBIRTH 3.0 w Grudniu 😀

X Rebirth 3.0 and Teladi Outpost expansion coming in December

Andy Chalk

Sep 29, 2014




You know a videogame is in rough shape when its developer actually apologizes for the state it was in at launch. But while some studios might have opted to bury such a poorly-reviewed game and move on (or, more likely, would have been forced to close its doors) Egosoft seems determined to make X Rebirth work.
The next step in the game's rehabilitation will be the release of X Rebirth 2.5, which will arrive soon according to an X Universe forum post. After that, the game will be updated to version 3.0, which will incorporate various fixes, improvements and new gameplay features that will be announced closer to release. At the same time, The Teladi Outpost expansion will also come out, adding a new storyline and star system with two unique sectors containing a massive Teladi space station with various factories and a number of new ships, weapons, and equipment.
X Rebirth 2.5 and 3.0 will be implemented automatically through Steam updates (unless they've been disabled), while The Teladi Outpost expansion will be free to anyone who already owns X Rebirth or purchases it by November 1. More information about the expansion may be found on Steam.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 1.10.2014 o 14:57, piotr111 napisał:

Czy to znaczy ze będzie można latać innymi statkami niż domyślny?

Napewno nie.

I tak kilka ważnych uwag, bo informator dał ciała i nie chciało mu się nic więcej oprócz przekopiowania newsy napisać:

1. Patch 2.5 będzie niebawem, wprowadza on sporo poprawek błędów, lista ich jest dostępna na forum egosoftu, w pod forum beta testów X-R.

2. Teladi Outpost będzie płatnym DLC, za darmo można pobrać teraz, ale zagrać będzie można dopiero w grudniu. Kto nie pobierze teraz, w grudniu zapłaci za niego.

Link to comment
Share on other sites

Tylko, że ani w AP, ani w rebirth nie grałem, więc nie mam żadnego punktu odniesienia, poza "statami" - wolę opinię/odczucia kogoś, kto grał w obie gry i jest w stanie je porównać. Ciekaw jestem, czy ktokolwiek to kupi. Tak w ogóle to ten cały rebirth jest chociażby grywalny po tych wszystkich updeatach?

Link to comment
Share on other sites

W dniu 1.10.2014 o 15:28, Yacek napisał:

Napewno nie.

I tak kilka ważnych uwag, bo informator dał ciała i nie chciało mu się nic więcej oprócz przekopiowania newsy napisać:

1. Patch 2.5 będzie niebawem, wprowadza on sporo poprawek błędów, lista ich jest dostępna na forum egosoftu, w pod forum beta testów X-R.

2. Teladi Outpost będzie płatnym DLC, za darmo można pobrać teraz, ale zagrać będzie można dopiero w grudniu. Kto nie pobierze teraz, w grudniu zapłaci za niego.

No rzeczywiście Yacek dałem Ciała. Po pierwsze NEW to NEWS a nie recenzja. Po drugie za wiele więcej nie powiedziałeś. Jedynie przetłumaczyłeś zdanie z ang na pl, że 2.5 będzie niedługo. W sumie to tylko przetłumaczyłeś nic po za tym.

Link to comment
Share on other sites

W dniu 1.10.2014 o 19:58, Cerber napisał:

Tylko, że ani w AP, ani w rebirth nie grałem, więc nie mam żadnego punktu odniesienia, poza "statami" - wolę opinię/odczucia kogoś, kto grał w obie gry i jest w stanie je porównać. Ciekaw jestem, czy ktokolwiek to kupi. Tak w ogóle to ten cały rebirth jest chociażby grywalny po tych wszystkich updeatach?

Jako że informator Yacek dał ciała to trochę więcej napiszę 😀 Czy 3.0 będzie czymś większym trudno powiedzieć, bo suzmne zapowiedzi można traktować z przymrużeniem oka, ale jeżeli Egosoft podtrzyma tradycję poprzednich części to zapewne zmieni sporo. Bo taki X Reunion na początku był jednym wielkim bugiem gdy go już załatano okazał się całkiem ciekawym produktem. Miejmy nadzieję że twórcy X Rebirth wzięli sobie do serca falę krytyki i gra będzie odpowiednio wyglądać.

A czy teraz jest grywalna. Jasne, że tak. Ale nie w takim stopniu by trafić w gusta starych fanów. Bo bieganie po stacji i szperanie po szafkach to jedna wielka pomyłka i chyba jakaś kpina ze starych wyjadaczy 😀

Link to comment
Share on other sites

W dniu 1.10.2014 o 20:21, marcin0218 napisał:

Jako że informator Yacek dał ciała to trochę więcej napiszę 😀

Nic nie dałem. bo nie był to news, tylko uzupełnienie twojej informacji. Wypunktowałem, to co wydaje się najważniejsze w tej zapowiedzi.

Nota bene to jest polskojęzyczne forum, warto poświęcić trochę uwagi i przetłumaczyć informacje, które się podaje, a nie tylko bezmyślnie kopiować teksty.

W dniu 1.10.2014 o 20:21, marcin0218 napisał:

Bo taki X Reunion na początku był jednym wielkim bugiem gdy go już załatano okazał się całkiem ciekawym produktem.

Co ty nie powiesz? To jakimś cudem skończyłem całą fabułę X3 Reunion na sklepowej wersji gry. Patcha 2.5 zainstalowałem dopiero po jakiś trzech miesiącach grania, kiedy poznałem już dobrze grę, zwiedziłem cały wszechświat i miałem malutkie imperium. Z tego co pamiętam, to najważniejszymi zmianami jakie zauważyłem po instalacji patcha była nowa mini fabuła, Hyperion i HQ jakie zdobyłem w niej.

To że ty masz problemy z tą grą ( http://xudb.pl/topic/2133-rozpoczecie-przygody-z-x3-co-i-jak/page__view__findpost__p__42111) nie znaczy, że wszyscy je mieli.

Link to comment
Share on other sites

+1 Yacek

też żadnych problemów na wersji sklepowej nie miałem, ani w X3R, ani w X2 - nawet X3TC było znośne chociaż mniej niż poprzedniki (wiadro na RAM trzeba było mieć ;/) - ale w porównaniu do rebirth to nawet X3TC było super dopracowaną grą 😉 , w ogóle w tamtych czasach patche to był raczej "dodatek" niż konieczność, a dzisiaj? w dniu premiery czeka na ciebie kilka(naście) giga patchy i granie bez nich jest praktycznie niemożliwe...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
×
  • Create New...