Skocz do zawartości

- - - - -

Bonus Pack 4.1.0 dla TC

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Rasa: Nieznana
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 04 czerwiec 2010 - 22:41

Yacek napisał:

LeWaR napisał:

Bardzo dobry pomysł.
A co powiecie na wysłanie do Ego spolszczenia do tego BP 4.1.00? Niech mają. My będziemy mieć własny BP dobrany jak trzeba. I spolszczony od razu.

Wczoraj wysłane do Xenon_Slayer, po wcześniejszych ustaleniach, jaki będzie efekt naprawdę to zobaczymy.

No i mamy efekt, jest dostępna wersja 4.1.01 Bonus Packa zawierająca moje spolszczenie wysłane do Xenon_Slayer :)
Podziękował.

#22 sunairam

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 83 postów
  • Rasa: Ziemianin
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 16 listopad 2012 - 21:30

Ostatecznie w wersji 4.1.01 Bonus Packa są uaktualnione skrypty z 4.1.0 czy zawiera także jakieś dodatkowe , bo temat się urwał 2 lata temu i ...

#23 loko

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Rasa: Argon
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 03 marzec 2015 - 12:20

Ja mam pytanie a propos Bonus Packa. Czy po jego zainstalowaniu grę muszę zaczynać od nowa czy mogę grać na obecnych sevach z zainstalowanym bonus packiem ?

Edit: Ech Przepraszam za zamieszanie już ogarnąłem. Wszystko śmiga jak ta lala

#24 Sorkvild

Kapitan

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1371 postów
  • Gram w: X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict, X3: Albion Prelude

Napisano 03 marzec 2015 - 14:53

Nie ma żadnych przeciwwskazań. Graj śmiało kontynuując swój zapis.

#25 klon76

Kadet

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów
  • Rasa: Split
  • Gram w: X: Beyond the Frontier, X2: The Threat, X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 27 czerwiec 2015 - 07:51

Witam
Przepraszam że wychodzę z tak banalnym pytaniem
ale jak do .......nędzy włączyć ten cholerny Turbo boster - uprzedzając odpowiedzi mam zakupione oba a latam Hyperionem Zwiadowcą i posiadam ogniwa elektryczne na pokładzie.
Przejrzałem też Panel Sterowania i nic,klapa.
Proszę o pomoc.

#26 Yacek

Komandor

• Gwardia
  • 9433 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Gram w: X: Rebirth

Napisano 28 czerwiec 2015 - 09:47

Zagladnij do pierwszego posta w tym temacie. Pod nazwą skryptu masz linka do postu z opisem skryptu Turbo Booster. Tam znajdziesz informację gdzie ustawić sobie skrót do włączania dopalacza.
I panuj nad emocjami pisząc, bo regulamin forum dotyczy wszystkich.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

#27 Marcim1984

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 25 marzec 2017 - 14:11

Hi mam pytanko, a mianowicie zainstalowałem sobie tego BP, poza nim skryptów brak. Zacząłem nową gre i ku mojemu zdziwieniu po ok dwóch dniach widziałem jak w home of Light Odyseusz walczy z argonami. Jakoś mnie to specjalnie nie zdziwiło bo darmowe łupy zostały :P ale zdziwiło mnie to że po walce Kwatera Główna Terracorp została z niszczona tzn. został z niej wrak. Powiedzcie mi czy To normalne w "prawie" czystym TC?????????

#28 Prowler

Porucznik

• Przyjaciele
  • PipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • Gram w: X3: Reunion, X3: Terran Conflict

Napisano 25 marzec 2017 - 19:51

Użytkownik Marcim1984 dnia 25 marzec 2017 - 14:11 napisał

Hi mam pytanko, a mianowicie zainstalowałem sobie tego BP, poza nim skryptów brak. Zacząłem nową gre i ku mojemu zdziwieniu po ok dwóch dniach widziałem jak w home of Light Odyseusz walczy z argonami. Jakoś mnie to specjalnie nie zdziwiło bo darmowe łupy zostały :P ale zdziwiło mnie to że po walce Kwatera Główna Terracorp została z niszczona tzn. został z niej wrak. Powiedzcie mi czy To normalne w "prawie" czystym TC?????????

To normalne. Czasem można się natknąć na takie inwazje. Kwatera powinna zostać odbudowana za jakiś czas.

#29 Marcim1984

Pilot

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 16 postów
  • Gram w: X3: Terran Conflict

Napisano 25 marzec 2017 - 21:04

Dzięki, gram już któryś to raz i pierwszy raz mnie to spotkało

#30 Peroox

Pilot bombowca

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 00:29

Magia tej gry.
Ja na samym początku przygody z X3 Tc kiedy jeszcze nie ogarniałem tej gry spotkałem najazd Kha z udziałem okrętów liniowych, na któryś z Argońskich sektorów.
Później nigdy więcej. Podobno rzadka rzecz.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych