Skocz do zawartości

Tak powinny wygladac portrety ras w X


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Cytat

No nawet fajnie to wygląda. Fajnie by było gdyby avatary znacząco uległy poprawie.

Mój ulubiony, tak szczerze mówiąc to ona wygląda bardziej jak Teladi a nie Split.

Spoiler

szał awatara... już mnie zaczyna to irytować na forum grafik 3D nagle wszyscy zaczeli modelować trójwymiarowe figurki rozciągniętych niebieskich ludzików... (jaki polskie forum tak i zagraniczne) no to jest jakaś masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

szał awatara... już mnie zaczyna to irytować na forum grafik 3D nagle wszyscy zaczeli modelować trójwymiarowe figurki rozciągniętych niebieskich ludzików... (jaki polskie forum tak i zagraniczne) no to jest jakaś masakra.

A Ty skąd się urwałeś? 😎 Przecież w tym temacie nikt (oprócz Ciebie) nie wspomniał o filmie Avatar. Jagoda pisała o awatarach w grze, czyli tych ryjkach w rogu ekranu symbolizujących przedstawicieli poszczególnych ras (jakbyś nie wiedział 😎 ). Koncept arty również dotyczyły wspomnianych ryjków, więc o co kaman "stary" ? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

No nawet fajnie to wygląda. Fajnie by było gdyby avatary znacząco uległy poprawie.

Mój ulubiony, tak szczerze mówiąc to ona wygląda bardziej jak Teladi a nie Split.

Spoiler

szał awatara... już mnie zaczyna to irytować na forum grafik 3D nagle wszyscy zaczeli modelować trójwymiarowe figurki rozciągniętych niebieskich ludzików... (jaki polskie forum tak i zagraniczne) no to jest jakaś masakra.

Temat z którego pochodzi ten obraz ma już prawie 2 lata, a sam około 4 lat, więc te prace nie były raczej w żaden sposób inspirowane filmem o którym piszesz 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam przewidzenia:

http://www.egosoft.com/x/xnews/gfx/22_c ... female.jpg

wyciągnięta postać itd ale nie ważne... wyglądało mi na ludzika jak z filmu avatar tylko że nie niebieski.... 😎 i już myślałem że kolejna inwazja.

Cytat

A Ty skąd się urwałeś?

z drzewa, to przecież logiczne.

Cytat

Jagoda pisała o awatarach w grze, czyli tych ryjkach w rogu ekranu symbolizujących przedstawicieli poszczególnych ras (jakbyś nie wiedział 😎 )

taaa? cholera... to to są awatary?! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

no to ja mam przewidzenia:

http://www.egosoft.com/x/xnews/gfx/22_c ... female.jpg

wyciągnięta postać itd ale nie ważne... wyglądało mi na ludzika jak z filmu avatar tylko że nie niebieski.... 😎 i już myślałem że kolejna inwazja.

To nie myśl tylko patrz na daty 😎 Jak byk masz podane sierpień 2006 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...