Skocz do zawartości

Transfer Power to Shields/Weapons/Engines


Konrad162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Transfer Power to Shields/Weapons/Engines

Skrypt pozwalający na przełączanie przesyłania energii do osłon, silników, i laserów.

Instalacja skryptu:

Nic prostszego: rozpakowujemy pliki z archiwum do folderu scripts.

Po skonfigurowaniu hotkey'a (skrótu klawiszowego) wciskając go można przełączać się kolejno między:

Energia do osłon

Energia do broni

Energia do silników

Równomierny rozpływ energii (skrypt wyłączony)

Skrypt:

- Pobiera nadmiar energii i przekierowywuje do wybranego działu statku.

- Musisz być na statku (skryptu nie da się uruchomić zdalnie)

- Statek musi posiadać osłony

- Kiedy zadokujesz na właczonym skrypcie podczas dokowania nic się nie dzieje (wyłączenie skryptu) po około 10 sekundach od dokowania skrypt automatycznie ustawia ostatnio aktywowaną opcję.

- zostawienie skryptu na dłuższy czas może skończyć się tragicznie dla Ciebie i Twojego statku. Podsystemy mogą ulec uszkodzeniu czasowo lub permanentnie, może też spowodować utratę energii co np. będzie skutkować wyłączeniem osłon czy silników.

Link do oryginalnego skryptu na forum ego:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=234089

Link do mojej małej przeróbki:

http://www.4shared.com/file/nlHiqXTp/energyto_new.html

Co do przeróbki:

- wydłużony czas działania skryptu. - oryginalny był bardzo mały..

- troszkę wzmocnione działanie skryptu - po transferze energii dostajemy większe bonusy do wybranego elementy (osłony silniki czy lasery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

czy ktoś jest zainteresowany tym skryptem? - sam go używam i trochę go przerobiłem działa dłużej, poprzedni zaś był przegięciem parę sekund dosłownie i kończył się czas. Jak ktoś jest zainteresowany mogę udostępnić. + daje troszkę mocniejsze bonusy (nie nie przegiąłem z ustawieniami i nie liczcie na nieśmiertelność 😀 )

PS czemu zamiast opisu Jagody jest "kropka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Działało, działało i nie działa. ALE tylko na moim TL'u. Na rapierze działa aż miło popatrzeć.

Czy skrypt może przestać oddziaływać na jakiś statek po jakimś czasie?

PS. Zmiana statku nie wchodzi w grę, mam mało kasy, pracuję na 98% Handlowo, a moja Elisabeth jest bezcenna (szkoda że w dokach tego nie doceniają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

...

pozwól że zacytuje sam siebie z tematu dodatki dla statków:

Cytat

A skrypt przekierowania mocy na inne elementy też nie działa super poprawnie, zdarzały mi się sytuacje gdy np. z jakiegoś powodu na jednym ze statków nie działał podczas na innych owszem. Abo powodował błędy w grze raz na statku dorobiłem się prędkości 3000 m/s podczas gdy bazowa prędkość to tylko 120 m/s 😆

tak jak napisałem. zdarza się.

Dlatego też zasugerowałem że mógłbym stworzyć takiego jak dodatki do statków (np. do osłon) bo skrypty wzmacniające osłony dodatkowo (jak ten) działają tak jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...