Skocz do zawartości

GUI Remake


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znudził się komuś standardowy pasek boczny w TC? Można go sobie zmienić. Team Xtendend przygotował trzy nowe wersje kolorystyczne tego paska: GIU Remake.

Instalacja jako fake patch, czyli kopiujemy do katalogu głównego gry i zmieniamy nazwy plików .cat/.dat na numer wyższy niż najwyższy jaki mamy obecnie plików .cat/.dat.

Blue GIU

Green GUI

Orange GUI

Zapomniano o Jagodzie i nie przygotowano wersji różowej 😛

Mnie te kolory i to ze zmieniono również kursor myszy, jakoś nie przypadły do gustu. Mam nadzieję że w XTC jeśli będą w standardzie, to będzie możliwość ich wyłączenie.

Szperając jednak po forum S&M Ego znalazłem dość ciekawie zapowiadający się mod (jest na razie w fazie beta), który również dodaje nowe GUI. Jest ono dostępne również osobno. Instalacja również jako fake patch.

Black HUD zmienia kolor paska bocznego i menu na czarno-obsydianowy, który bardzo dobrze pasuje do gry TC (przynajmniej mnie się podoba). Używam go już kilka dni i nie mam ochoty powrócić do standardowych kolorów paska i menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacek napisał:

Zapomniano o Jagodzie i nie przygotowano wersji różowej 😛

A to norma Yacku 😎 Nie pierwszy i nie ostatni raz, ale tak czy siak biorę ten skrypcik. Przypadł mi do gustu niebieski kolor, fajnie by było jak by listwa była koloru srebrnego z Blue GIU. Myślę że fajnie by się to komponowało.

Mimo to dzięki, na pewno się przyda.

Pozdrawiam.

PS. A spolszczenie do tego to kiedy się ukaże? 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Albo mi się wydaje, albo odpadłam już po 1 browarku 😛 Ale ten GUI Remake Blue zmienił mi też wygląd fabryk na mapie sektora.

Nie wiem, może. Jak pisałem te trzy pierwsze nie przypadły mi do gusty kolorystycznie i nie używam, a sprawdzałem je tylko chwile, nie wnikając w szczegóły.

Natomiast Balck HUD wygląda tak:

x3screen00125.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...