Skocz do zawartości

Atak na Torru Ziemi?


Omicron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Wyślę tam kiedyś 90 Boreaszy uzbrojonych po zęby i zobaczymy co się stanie 😛

Mi się udało zniszczyć Torus 😎 Skryptem, chciałem zobaczyć co się stanie i wiecie co. Nic się nie stało. Niby zniszczyłem torus a on nadal tam był, tylko nie można było go namierzyć tak jak szczątków dowolnej stacji (nie chodzi o te pełniące funkcje dekoracyjne jak w President End, tylko o pozostałosci po zniszczonych Placówkach Wojskowych itd.).

Cytat

Torusa strzeże ponad 90 statków Tokyo, przebranych za Wieże Laserowe, uzbrojonych po zęby.

Była już o tym rozmowa ale ostatnio zauważyłem coś co podważa Twoją tezę. Wleciałem do sektora ziemia, namierzyłem jedną z wież, wcisnąłem F3 i mym oczom ukazał się nie Tokyo przebrany za wieżę ale prawdziwa wieża wyposażona w dwa działa laserowe. Namierzyłem kolejną i powtórzyłem procedurę wynik ten sam. Po piętnastej stwierdziłem, że mam solidne podstawy by uznać, że sektor ziemia jest chroniony przez wieże laserowe. Oczywiście Tokyo też tam krążą, nie pamiętam ile ale Scorp podaję ich dużą ilość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co 😛 Dla zabawy, sprawdzenia co się stanie lub "a co by było gdyby" hehe, gdy zaczynałem grę chciałem sprawdzić czy da się zniszczyć bazę handlową Teladi moim Elite. Okazało się że było to strasznie trudne, ale po kilkuminutowym ostrzale dołączył do mnie ich olbrzymi statek który chciał mnie zniszczyć, udało mu się zniszczyć ale nie mnie tylko swoją stację gdyż nie potrafił wykręcić na zakręcie ^^ strasznie był wolny i jego działa laserowe trafiały w bazę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Torusa strzeże ponad 90 statków Tokyo, przebranych za Wieże Laserowe, uzbrojonych po zęby.

Była już o tym rozmowa ale ostatnio zauważyłem coś co podważa Twoją tezę. Wleciałem do sektora ziemia, namierzyłem jedną z wież, wcisnąłem F3 i mym oczom ukazał się nie Tokyo przebrany za wieżę ale prawdziwa wieża wyposażona w dwa działa laserowe. Namierzyłem kolejną i powtórzyłem procedurę wynik ten sam. Po piętnastej stwierdziłem, że mam solidne podstawy by uznać, że sektor ziemia jest chroniony przez wieże laserowe. Oczywiście Tokyo też tam krążą, nie pamiętam ile ale Scorp podaję ich dużą ilość.

Użyj skrypty KillAllShips i zobacz jakie statki polecą ze stoczni do sektora Ziemia. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Użyj skrypty KillAllShips i zobacz jakie statki polecą ze stoczni do sektora Ziemia.

Spoko luz, nie twierdzę, że ich tam nie ma. Używałem KillAllShips i wiem, że pielgrzymki Tokyo lecą na ziemię, i wiem również, że lata ich tam od groma i ciut, ciut 😛 Jednakże te ziemskie wieże laserowe to nie ściema i istnieją naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Statki Tokyo po dotarciu na swoje miejsce zmieniają się w te wieże laserowe.

Jakoś nie jestem przekonany. Niech sobie zmieniają nazwy, ale wygląd i parametry to już inna sprawa. Dlatego właśnie mam wątpliwości. Wiem, że wszystkie te wieże są klasy M1, ale jaki to sens, że lotniskowce lecą na ziemię i zamieniają się tam (fizycznie nie tylko z nazwy) w inne obiekty, to nielogiczne.

Edit:

Przed chwilą wleciałem do sektora Ziemia i użyłem skryptu KillAllShips. Ziemskie wieże laserowe zniknęły, lecz po po ok minucie pojawiły się z powrotem i nie były to Tokyo przylatujące na miejsce. Wieże pojawiły się dokładnie na tych pozycjach z których zniknęły. Pielgrzymki Tokyo swoją drogą zmierzają ze stoczni na Marsie w kierunku Torusa. Wniosek wieże to nie Tokyo. Owszem Tokyo przylatują na Ziemię i gdzieś się tam szwędają ale ziemskie wieże laserowe to zupełnie inne "zwierzęta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Statki Tokyo po dotarciu na swoje miejsce zmieniają się w te wieże laserowe.

Jakoś nie jestem przekonany. Niech sobie zmieniają nazwy, ale wygląd i parametry to już inna sprawa. Dlatego właśnie mam wątpliwości. Wiem, że wszystkie te wieże są klasy M1, ale jaki to sens, że lotniskowce lecą na ziemię i zamieniają się tam (fizycznie nie tylko z nazwy) w inne obiekty, to nielogiczne.

Wiesz, kilka razy uruchamiałem KillAllShips. Za każdym razem pojawiało się około 90 statków Tokyo i leciało ze stoczni w sektorze Mars (z księżyca nie bo tam miałem stocznie ATF) do sektora ziemia. Jak pisałem poprzedni, jeśli wleci się do sektora ziemia po tym jak dolecą tam Tokyo, będą miały one nazwę Wieża Laserowa, po jakimś czasie zmienią się w takie wieże jak na screenach. Wiem że to głupie, ale tak jest i nic na to nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że jak już pisałem po zniszczeniu wszystkich statków, wieże pojawiają się od razu na swoich miejscach nie dolatują ze stoczni jako Tokyo. Owszem ok 90 sztuk Tokyo leci w kierunku torusa ale nie one są wieżami bo wieże już są. Chodzi mi tylko o to. Nie kwestionuję faktu, iż Tokyo lecą na ziemię tylko, że to one zamieniają się w wieże laserowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tematy poruszane przeze mnie są dość popularne ^^

@topic

Wg. mnie takie zmienianie się statków w wierze to jest chory pomysł i jeśli te działa laserowe JUŻ się nie zmieniają to dzięki wielkie za poprawienie tego dla developerów. Ok rozumiem, działko może być oznaczone jako statek (czyt. jako oznaczenie siły rażenia) + imię i nazwisko pilota który powiedzmy takie działo obsługuje, ale nie transformacje a'la transformers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...