Skocz do zawartości

Opinia o skryptach (nie wszystkich!)


Omicron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni raz cytuję sam siebie bo tego się nie robi ale chyba muszę bo jednak NIE CZYTACIE ZE ZROZUMIENIEM TEGO CO PISZĘ:

Cytat

Nie mam nic przeciwko modyfikacjom poprawiającym grę lub takie które ją urozmaicają w pozytywny sposób. Jestem przeciw modom które ułatwiają grę - god mode, give cash itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sorry stary ale kto pierwszy zaczął? Bo mi się wydaje ze jednak Azakela post z tekstem "Co ty wiesz o życiu" był za mocno wyniosły i mnie właśnie obraził. Pokaż mi, zacytuj gdzie przed jego właśnie wiadomością obraziłem kogoś, jeśli nie ma to zbanuj lepiej sam siebie ok?

Jeśli jesteś taki delikatny 😛 to wybacz mi mą wyniosłość Wasza Delikatność 😎

Tak na marginesie wyniosłość posta to nie powód żeby obrzucić kogoś przekleństwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sorry stary ale kto pierwszy zaczął? Bo mi się wydaje ze jednak Azakela post z tekstem "Co ty wiesz o życiu" był za mocno wyniosły i mnie właśnie obraził. Pokaż mi, zacytuj gdzie przed jego właśnie wiadomością obraziłem kogoś, jeśli nie ma to zbanuj lepiej sam siebie ok?

No to chyba uderzył w słaby punkt, skoro tym zdaniem Cię obraził na tyle że poleciałeś z "mięchem". Do tego, moim zdaniem, to odnosiło się do życia w grze, czyli "co ty wiesz o grze" inaczej.

Cytat

Ostatni raz cytuję sam siebie bo tego się nie robi ale chyba muszę bo jednak NIE CZYTACIE ZE ZROZUMIENIEM TEGO CO PISZĘ:

Cytat

Nie mam nic przeciwko modyfikacjom poprawiającym grę lub takie które ją urozmaicają w pozytywny sposób. Jestem przeciw modom które ułatwiają grę - god mode, give cash itd.

Ty też czytaj co inni piszą. Który raz z rzędu grasz w TC? 5, 10? Pewne rzeczy nudzą się wykonywane wciąż od nowa, dlatego używamy skryptów, aby się nie znudzić rutyną, szukamy równocześnie czegoś w zamian, co utrudni nam rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Sorry stary ale kto pierwszy zaczął? Bo mi się wydaje ze jednak Azakela post z tekstem "Co ty wiesz o życiu" był za mocno wyniosły i mnie właśnie obraził. Pokaż mi, zacytuj gdzie przed jego właśnie wiadomością obraziłem kogoś, jeśli nie ma to zbanuj lepiej sam siebie ok?

Jeśli jesteś taki delikatny 😛 to wybacz mi Wasza Delikatność, a wyniosłość posta to nie powód żeby obrzucić kogoś przekleństwami.

Irytują mnie ludzie którzy sugerują coś a nie znają drugiej osoby? Znasz mnie? Ani trochę jestem tu nowy więc (i to będzie nie po polsku uwaga) skąd możesz wiedzieć kim jestem, jaki jestem i co przeżyłem? Powinieneś uszanować czyjeś zdanie, czy ja powiedziałem Ci nie graj, wyrzuć skrypty itd? Nie uszanowałem to że grasz jak grasz, Ty uszanuj moją opinię i to w jaki sposób ja gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotny, odpuść już sobie. Też przeszedłem tu małą wojenkę z paroma osobami, a przecież nie o to chodzi. Po czasie dojdziesz do wniosku, że nie warto się kłócić, tylko warto współpracować. Każdy ma swoje zdanie i nie powinien narzucać swojego myślenia innym. Co najwyżej może owo zdanie wypowiedzieć. Nie wszyscy są święci. To jest wiadome nie od dziś. Tym bardziej że słowo pisane nie zawsze może odzwierciedlać to, co ktoś chce przekazać. Inaczej może by się wszystko potoczyło, jakbyś rozmawiał twarzą w twarz. A że reagujesz impulsywnie na pewne rzeczy, to się wcale nie dziwię. Sam tak mam 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Irytują mnie ludzie którzy sugerują coś a nie znają drugiej osoby? Znasz mnie?

To samo można zarzucić Tobie. Znasz Azakala? Więc czemu wyzywasz go? Kazał ci instalować skrypty? Nie.

Temat uważam za zakończony.

Jesteś jego matką? opłacanym adwokatem? Też wyluzuj...

Cytat

Samotny, odpuść już sobie. Też przeszedłem tu małą wojenkę z paroma osobami, a przecież nie o to chodzi. Po czasie dojdziesz do wniosku, że nie warto się kłócić, tylko warto współpracować. Każdy ma swoje zdanie i nie powinien narzucać swojego myślenia innym. Co najwyżej może owo zdanie wypowiedzieć. Nie wszyscy są święci. To jest wiadome nie od dziś. Tym bardziej że słowo pisane nie zawsze może odzwierciedlać to, co ktoś chce przekazać. Inaczej może by się wszystko potoczyło, jakbyś rozmawiał twarzą w twarz. A że reagujesz impulsywnie na pewne rzeczy, to się wcale nie dziwię. Sam tak mam 😛

Dzięki. 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...