Skocz do zawartości

[SKRYPT] Zaawansowany napęd skokowy


marko22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaawansowany Napęd Skokowy (Advanced Jumpdrive)(Wersja 1.20 - 12 sierpień 2010)

Zaawansowany napęd skokowy dodaje w grze dwie rzeczy:

1 - Zaawansowany napęd skokowy wraz z rozszerzeniami pozwalającymi wykonywać skoki bez ogniw energetycznych.

2 - Menu zaawansowanego napędu, które zawiera wszystkie opcje związane z tym napędem.

Instalacja:

RAR - Zaawans.autoskok-V1.20-12.08.2010

SPK - Zaawans.autoskok-V1.20-12.08.2010

Wymagania:

Menedżer wyrobów (Ware Manager)

RAR - Menedżer.wyrobów-V1.01-03.01.2010

SPK - Menedżer.wyrobów-V1.01-03.01.2010

Menedżer skrótów (Hotkey Manager)

RAR - Hotkey Manager v1.11 (03.01.2010)

SPK - Hotkey Manager v1.11 (03.01.2010)

Wersje RAR rozpakowujemy standardowo do wybranych katalogów, SPK instalujemy poprzez - X Plugin Manager Lite:

- X Plugin Manager Lite v1.30 (RC1)

Menu zaawansowanego skoku:

Dostęp do menu uzyskujemy poprzez konsolę poleceń statku: Rozkazy > Konsola poleceń > Nawigacyjne > Zaawan. napęd skokowy.

Standardowo mamy dostępne:

  1. Skok do sektora (Po instalacji rozszerzeń skok wykonywany jest do centrum sektora, standardowo do bramy w sektorze)
  2. Skok do bramy
  3. Skok do stacji (skok do sektora i zadokowanie w wybranej stacji)
  4. Skok do najbliższej bramy sektora (wybieramy bramę z listy wszystkich bram dostępnych w sektorze)
  5. Skok do mojej stacji (nie wiem dlaczego, ale ta opcja nie działa, nawet po ustawieniu bazy dla statku)
  6. Skok do mnie (wykonuje skok do statku gracza)
  7. Skok do pozycji (wykonuje skok i leci do wybranej pozycji w sektorze)

Aby skorzystać z darmowych skoków, należy zakupić rozszerzenia napędu (dostępne tylko w dobrych sklepach 😛 ) - Argoński Dok Zaopatrzeniowy

Ceny - jak przystało na grę - kosmiczne.

Zakupić można:

  1. Zaawansowany napęd skokowy (Kombinacja napędu skokowego z własnym generatorem energii. W rezultacie zużywa mniej energii potrzebnej dla napędu skokowego)
  2. Generator energii napędu skokowego (Wytwarza energię używaną w napędzie skokowym i nie wymaga ogniw energetycznych)
  3. Rozszerzenie napędu skokowego (Ta modernizacja pozwala używać napędu skokowego do miejsca w aktualnym sektorze)
  4. Przyspieszenie zaaw. napędu skokowego (Ta modernizacja przyspiesza skok z użyciem zaawansowanego napędu skokowego - praktycznie skok jest wykonywany w 2 sek.)

Po instalacji dodatków nasze menu wygląda tak:

Dodatkowo jest dostępna pozycja:

  1. Skok w sektorze (też nie wiem, dlaczego działa tylko wtedy na statek, kiedy jesteśmy razem z nim w sektorze. Na odległość nie chce)
(Autor - Cycrow)

To by było na tyle. Miłej zabawy 😎

Edit:

Zaktualizowane do najnowszej wersji. Dodana obsługa skrzydła (Wing)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Jagoda zaczęła robić piękne opisy do Swoich skryptów, teraz ty. Chyba ze wstydu schowam się ze swoimi opisami i nic już nie napiszę.

Wielkie brawa za opis 😎

Skrypt wygląda naprawdę smakowicie, choć część opcji przez niego oferowanych mam dzięki innym skryptom, ale po tak znakomitej prezentacji, to chyba tamte pójdę w odstawkę i zainstaluję ten 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Istnieje nowa wersja tego skryptu. Dodaje opcję napędu dla skrzydła. Jednak po instalacji jest jakiś kwiatek, bo w towarach zamiast nazwy, widnieje - ZA_EMP_BLANK_WARE_CUSTOM12_9

Na stronie ego ktoś zapytał Cycrowa o to, ale ten jakoś nie kwapi się do udzielenia wyjaśnienia. A mi na razie też nie chce się szukać co to. Zarabiam kasę 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Rzeczywiście. Ale proszę mi wybaczyć, od prawie pół roku jestem do tyłu z X3 😆 Tyle że instalacja tego EMP nic nie dała. Aktualizacja jest niby zgodna z wersją 2.7. Możliwe, że musi być zaktualizowane do 2.7.1

Więcej - w opisie skryptu nie ma już wymaganego EMP.

Nawet jakby było to z tego co zaobserwowałem to jest już po zawodach. Bo EMP trzeba zainstalować na samym początku, późniejsza instalacja EMP nic nie daje w niektórych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie opcje przed instalacją EMP, jakie można kupić z tego skryptu, są dostępne na stacjach. Ta jedyna kosztuje jakieś 1,8mln i nie wiem co to jest. Okaże się, jak się kupi.

Edit:

Problem rozwiązany. Powyższy wpis dotyczył Zaawansowanej Nawigacji. Aktualizacja do wersji 1.20 naprawiła wszystko. Jak znajdę trochę czasu, poprawię w swoich postach opisy i linki.

Edit:

Zaktualizowne linki i pliki do najnowszej dostępnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witajcie czy ten skrypt jest lepszy od Free Jump (credits) (ten pierwszy na liście w obrazku ) i najważniejsze czy nie ciągnie kasy. 2 Czy instalując tego Skrypt muszę usunąć Free Jumpa no i czy po odinstalowani starego nie będę miał jakiś readów . Ps odnośniki do obrazków chyba już nie działają

scrypyt.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...