Skocz do zawartości

Przechwytywanie skrzyń i skafandrów


Omicron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie... najpierw dostało mi się że zapytałem o to na chacie... teraz że utworzyłem wątek...

To jest forum dla kogo? mądralińskich piszących "Oczywista oczywistość?" Chciałbym Ci powiedzieć że dla przykładu w innych grach tego typu oczywistą oczywistością do ściągania rzeczy z kosmosu służy specjalny laser standardowo zamontowany na statku.

Chyba nie jest moim obowiązkiem przestudiowanie całej dokumentacji gry, jeśli tak to po co jest to forum. Chyba zaczynam powoli rozumieć dlaczego udziela się tu tylko kilku użytkowników.

PS. Proszę administratora o usunięcie mojego konta z tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ładnie... najpierw dostało mi się że zapytałem o to na chacie... teraz że utworzyłem wątek...

To jest forum dla kogo? mądralińskich piszących "Oczywista oczywistość?" Chciałbym Ci powiedzieć że dla przykładu w innych grach tego typu oczywistą oczywistością do ściągania rzeczy z kosmosu służy specjalny laser standardowo zamontowany na statku.

Chyba nie jest moim obowiązkiem przestudiowanie całej dokumentacji gry, jeśli tak to po co jest to forum. Chyba zaczynam powoli rozumieć dlaczego udziela się tu tylko kilku użytkowników.

PS. Proszę administratora o usunięcie mojego konta z tego forum.

No i na co sie to unoszenie i zlosc ? To fakt, ze czasami ludzie bywaja ukasliwi, ale nie miej pretensji do kogos kto sugeruje ci otwarcie instrukcji. My na tym forum mamy zasade - nie przepisywac tego co juz jest w instrukcji.

Kazda gra jest inna, w jednej sie chwyta promieniem, w drugiej otwiera ladownie, a w trzeciej po prostu wlatuje w obiekt. Wiec sugerowanie sie innymi grami w tym przypadku jest mylne.

Twoim obowiazkiem nie jest walowanie instrukcji na amen, aczkolwiek przed rozpoczeciem gry warto do niej zajrzec (chociaz na chwile) w celu zapoznania sie z klawiszologia badz jakimis elementarnymi pojeciami.

No dziw sie wiec, ze ludzie zareagowali tak jak zareagowali. To pytanie jest jak - "a ktorym klawiszem sie przyspiesza lub otwiera ogien". Nie bylo by tych "ktorys juz kolei" scysji, gdyby poniektorzy zerkneli do instrukcji czy do faq opracowanego przez Yacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Nikt nie napisał jak otworzyć instrukcję...

W Polsce 95% ludzi nie czyta instrukcji. Żałosne. Pracowałem przez 10 lat w serwisie sprzętu komp. i wiem to z autopsji. A potem: "Panie, to mi nie działa....". Żenada. Widać utyskiwanie to nagminne u nas.... Chyba wątek do zamknięcia się nadaje... :ph34:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy raban o instrukcję podnoszą ci co jej nie mają. Myślą błędnie że skoro xudb jest nieoficjalnym forum, to chętnie pomożemy piratom. Wręcz przeciwnie, mówimy piractwu stanowcze NIE.

Oczywiście nie sugeruję że Samotny jest piratem, mam nadzieję że jest legalnym użytkownikiem, wszak napisał

Cytat

Chyba nie jest moim obowiązkiem przestudiowanie całej dokumentacji gry, jeśli tak to po co jest to forum.

Zapomniał tylko że inni też są leniwi, po co komuś odpowiadać na pytanie, na które odpowiedź znajdzie w swojej instrukcji. Jemu się nie chce do niej zaglądnąć, nam się nie chce opisywać. To działa w obie strony. Ci mniej leniwi napiszą "zobacz do instrukcji".

A po co w takim razie jest forum? Po to by wymieniać się doświadczeniami o tym czego właśnie nie ma w instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...