Skocz do zawartości

Kolejny mod Battlestar Galactica


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że nie wszystkim pasuje dodawanie do TC statków ze znanych seriali, ale jak widać nie wszyscy są tego zdania i tworzą kolejne mody.

Tym razem team x3dmod, twórcy moda Transcend2 dla TC postanowili zmierzyć się z tym zadaniem.

Z zapowiedzi wynika że nie tylko dodadzą statki z BSG, ale również zmienią mapę galaktyki na własną zawierająca 13 kolonii (200+ sektorów).

Dodadzą kod MD pogoni Galaktyki przez Cylonów.

Własne Video i Audio oraz efekty specjalne.

Temat z zapowiedzią na forum Egosoft

Wynika z niego że w tym roku team ten planuje przygotować kilka nowych modów, więc zapowiada się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Hmm brzmi fajnie. Mimo to jakos nie trawie tematu BG, probowalem ogladac, ale caly ten swiat mi nie podszedl.

Ja już pisałem, starej serii nie trawię, nowa zdecydowanie lepiej mi podeszła.

Natomiast co do moda, to nie będzie on dla tych, którzy lubią budować imperium przemysłowo handlowe. Bramy skokowe nie będą normalnie dostępne, a skoki będzie można wykonywać w zależności od postępów misji. Czyli wygląda ze mod ten będzie ukierunkowany tylko w jednym kierunku, wykonania fabuły BSG. Czy to się spodoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac zycie i ludzi powiem tak ze ci co lubili serial to napewno sie zalapia na ten mod , sporo ludzi bedzie chcialo sprobowac czegos nowego nawet poto by przetestowac inne mozliwosci niz ciagly handel przeplatany z walka , inni co nie znaja tematu raczej beda obserwowac forum i w zaleznosci od opini beda grali lub nie , i pozostanie niewielka ilosc graczy co nawet na to spojrzec nie beda chcieli bo to BG to hala ( ale wedlug mojej opini serial dalo sie strawic a mod moze bic calkiem calkiem ciekawy i tylko czesciowo nawiazywac go tradycyjnego BG.)

Kiedys na X3R byl mod BG i go testowalam ale bylo to raczej podmianka kilku statkow i dotego slabych o niewielkiej sile ognia wiec go porzucilam i szukalam innego ciekawego moda,

Jak narazie to Apokalipsa mi sie podoba z obecnych Skryptow i narazie walcze na niej ciekawa opcja jest ze mozesz ten skrypt wlaczyc kiedy chcesz czyli w dowolnym momencie gry i zaczyna sie wtegy balanga na calego .

z porzanowaniem Joanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za łączniem świató ale BSG wg mnie jest jedynym światem który tutaj by pasował. Jednak ja gram w X3 bo nikt i nic mi nie narzuca jak mam grać. Idę wg własnego upodobania. I jeśli będą coś narzucać w grze to niestety ale smutne to. No nic zobaczymy co bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...