Skocz do zawartości

Befehlsbibliothek "Libraries" - Związki Pilotów v3.4.09


Konrad162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Befehlsbibliothek "Libraries" by Lucike.

wersja - 3.4.14 - 23.05.2010

Instalacja:

- Do poprawnego działania wymagany jest X3:TC w wersji 2.5 lub wyższej

- biblioteki znajdują się pod tym adresem link

- spolszczenie link

- oryginalna strona projektu link

Bibliteki wystarczy przekopiować do odpowiednich folderów w grze.

Opis:

Biblioteki używane przez kilka rozszerzeń(mody, skrypty). Brak tych bibliotek w grze może powodować błędy.

Biblioteka ta jest zbiorem skryptów zawierających komendy i rozkazy wspólne dla następujących skryptów:

* CODEA Weapon System

* Commercial Agent

* Commodity Logistics Software MK1 and MK2

* Economy and Supply Trader

* Jump Beacon

* MEFOS Weapon System

* Military Transport

* Personnel Transporter

* Prospector

* Ship Hotkeys

* Security and Rescue Service

* Brennans Triumph Tortuga

Zawiera również skrypt tworzący wykorzystywanych przez te skrypty pilotów, którzy poprzez handel lub walkę podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu pracują wydajniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mamucie będzie dostępne nowa uaktualniona wersja biblioteki zawierająca między innymi nowa profesję Maszynista.

Dzięki jego zdolnościom nas statek będzie mógł przekroczyć maksymalną granice prędkości. W moim przypadku posiadając Maszynistę na M6 Vidar jego maksymalna prędkość wynosiła 128 km po z rekrutowaniu Maszynisty jego prędkość wynosi 140 km.

Zdecydowanie znaczący wzrost prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sęk w tym że Mechanik już jest i on się zajmuje czymś innym ( uzbrajanie myśliwców i poprawia sterowność i temu podobne w CODEA, więc nie mogę dać dwóch profesji Mechanik i Mechanik, bo zdezorientuje to ludzi ) 😁 zresztą Autor skryptu nazwał go maszynista więc tylko przetłumaczyłam 😁 No chyba że wolisz Szwaczka 😀

I z tego co mi wiadomo na łodziach podwodnych ludzi pracujących przy silnikach nazywano właśnie Maszynista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No tak, wiem że są Oficerowie i tym podobni. Oglądałam klasykę filmu U-96 bardzoooo ciekawy film. Aczkolwiek przetłumaczyłam Naukowcy ponieważ tak napisał twórca skryptu. Autor dokonuje dość częstych aktualizacji, które ciągle zmieniają ( na pozytywne ) działanie skyptu. Nowe opcje nowe rozwiązania. 🤪

Informuję też o pojawieniu się nowej wersji Biblioteki związków zawodowych v3.4.09. Spolszczenie wysłałam do Yacka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Informuję też o pojawieniu się nowej wersji Biblioteki związków zawodowych v3.4.09. Spolszczenie wysłałam do Yacka.

Biblioteka nowe, ale plik tekstowy ten sam. Sprawdzone przy okazji aktualizacji Economy and Supply Trader.

Dobra rada, porównuj pliki angielskie starej wersji i nowej, czy są jakieś zmiany, bo szkoda tłumaczyć coś 10 tak samo. Szkoda na to czasu. Tak miło go można spędzić inaczej (przy grze oczywiście) 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Porównałam i zmieniłam tekst 😀 Inaczej bym tobie nie wysyłała, to chyba logiczne 😀

Nie do końca. Musiałaś chyba porównywać z jakąś dużo starszą wersją. Plik w obecnej wersji jest już od przetłumaczony i dostępny na Mamucie.

Ale nie ważne, to szczegół bez znaczenia. Ważne że mamy najnowsze wersje tłumaczeń 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanonier to technik zajmujący się uzbrojeniem, tak więc ta nazwa pasuje do tego zestawu profesji, natomiast zmiana jej na strzelców jest bez sensu. Co do maszynisty to zgadzam się że, ta nazwa niezbyt trafna w tym zestawie, przez skojarzenia parowozem.

Po za zmianami, które podałaś uaktualnienie tłumaczenie nie jest potrzebne, plik tekstowy nie uległ zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...