Jump to content

Vilgefortza utwory dłuższe i krótsze


Vilgefortz
 Share

Recommended Posts

Dzięki 😀 W przyszłości mam w planach wstąpienie na Akademie Muzyczną, ale niestety muszę się najpierw nauczyć gry na pianinie ^^'

Cakewalk Sonar 8

East West Quantum Leap Symphonic Orchestra (Silver Edition, o ile dobrze pamiętam)

EWQL Stormdrums

Native Instruments Symphonic Choirs

Edirol Orchestral

EWQL Colossus

Link to comment
Share on other sites

Na dobrego keyboarda niestety nie mam już pieniędzy ^^' Gitara to bardzo ciekawy instrument - w zależonści od tego co się chce grać, można dostosować sobie czas treningu i jego rodzaj. Skoro grasz na harmonijce, to z pewnością spodobałaby Ci się gra akordami na gitarze akustycznej 😀 Ewentualnie możesz się też wziąć za gitarę klasyczną, bo to też bardzo miły dla ucha instrument. No i zajmuje mniej miejsca niż akustyk ^^

Ja póki co męczę gitarę elektryczną - w przyszłości chciałbym tworzyć Metal Symfoniczny, ale do tego brakuje mi jeszcze wielu lat treningu. Ale najważniejsze to się nie poddawać - początki są trudne, ale z biegiem czasu coraz bardziej widać postępy.

Nowy utwór zacznę prawdopodobnie w piątek. Yacek, dzięki za opinię 😀

Link to comment
Share on other sites

Gitara klasyczna?! Aua... Toż to klasykę na tym można grać tylko ;p. Poza tym, to nieprawda, że zajmuje mniej miejsca niż akustyk... No chyba, że mówimy o takich byczych pudłach! Jednak jest naprawdę sporo pudeł akustycznych z wyciętym korpusem. Ja nawet takie bardziej preferuje (nie lubię trzymać w ręku kłody 😀 )

Link to comment
Share on other sites

Cytat

Gitara klasyczna?! Aua... Toż to klasykę na tym można grać tylko ;p. Poza tym, to nieprawda, że zajmuje mniej miejsca niż akustyk... No chyba, że mówimy o takich byczych pudłach! Jednak jest naprawdę sporo pudeł akustycznych z wyciętym korpusem. Ja nawet takie bardziej preferuje (nie lubię trzymać w ręku kłody 😀 )

\

@Mani, ja posiadam Yasmine - el. akustyka(taka fajna gitarka z wycięciem i ze stroikiem elektronicznym.(który później zakupiłem i u lutnika zainstalowałem)

Zakupiłem 2 lata temu "piecyk" mini. Fender 15W.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...