Skocz do zawartości

jakie patche ??


Vagon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba głupie pytanie ale wole zapytać zainstalowałem gre - właściwie to się instaluje 😆 i ściągam patcha 1.4 -> 2.5 ma jakieś 57 mb czy oprócz niego były jeszcze jakieś patche czy jest to jedyny patch i wystarczy go zainstalować by cieszyć się zaktualizowana wersja gry ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc gierka mnie wciagneła:) Czy ktoś mi może powiedzieć jaka jet róznica między opisanymi w ksiazeczce rodzajami gry a tak zwaną własna grą ?? jaki jest poziom o co w tym chodzi czy sa jakies róznice bo ja tam ich widze nie wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O różnicach w opcjach startowych pisze w instrukcji. Trzy pierwsze to opcje z fabułą, różnią się w zależności od poziomu trudności tylko stanem początkowym gotówki i rodzajem wyposażenia statku. Następne opcje startowe to gra bez fabuły. Wybierasz postać, to jaką postać wybierzesz przekłada się na to jakim statkiem rozpoczniesz grę, w jakim sektorze, i ile kredytów będziesz miał na starcie. Własna gra - gra bez fabuły, startujesz w losowym sektorze (chyba). Zresztą sam zobacz, uruchom kilka razy własną grę i porównaj z poprzednio uruchomioną, czym się będzie różniła.

Po skończeniu fabuły odblokujesz kolejne trzy opcje startowe. Możesz o tym (i o innych sposobach odblokowania opcji startowych) przeczytać w FAQ #28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...