Skocz do zawartości

Globalne ocieplenie


Gie_N_koV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

A ja nie wierzę w ludzki wpływ na zmiany klimatu na ziemi.

To się obejrzyj. Już dawno powinien spaść śnieg a tu co? Spadł kilka miesięcy temu i nara. Koniec zimy. A w lecie coraz większe upały. Ludzie poczytajcie trochę a nie podchodźcie do tego tematu jakbyście byli niewinni a winni są wszyscy! Nie wiem jaka jest średnia wieku na tym forum ale pomyślcie o waszych dzieciach. Ich może spotkać najgorsze podczas gdy wy będziecie leżeć 5 metrów pod ziemią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A o najnowszym wycieku informacji tajnych od naukowców zajmujących się owym badaniem słyszeli?

Masz namyśli wymianę maili z jakiegoś brytyjskiego instytu klimatoologicznego gdzie powiedziane było ze zabrneli zbyt daleko aby pozwolić sobie ryzykować jakikolwiek dialog z drugą stroną? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Pewnie chodzi mu o tych Japończyków co sobie chcieli wywołać deszcz a spadł śnieg 😀

Chodzi o naukowców z Climate Research Unit, ludzi którzy pracowali na University of East Anglia, a więc mieli niemały wpływ na Unijną politykę na tym polu.

Wszystkie e-maile można znaleść tutaj: http://wikileaks.org/wiki/Climatic_Rese ... _1996-2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo deliberować.

Po prostu są ostatnio intensywniejsze "burze słoneczne".

A co za tym idzie, "magnetyczność w US się diametralnie zmienia, temperatury odbiegają od norm

w Całym układzie naszej galaktyki.

Naukowcy już dawno o tym trąbią.

Ale teraz się zastanawiają jaki by tu był efekt wpływu na umysły ludzkie.

A odpowiedź jest prosta. Wchodzimy w czwarty wymiar gęstości galaktycznej.

Otrzymamy wkrótce nową energię i nowe informacje z dziedziny duchowości również.

Czyli i postępu technicznego także.

@Gie_/\/_koV , jeśli Cię to bardziej i techniczniej interesuje polecam Tobie Nexus- taka gazeta dwumiesięcznik, jest tam właśnie artykuł. pt."Cykle słoneczne i słabnące ziemskie pole magnetyczne".

Bardzo polecam.

Pozdrawiam. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centaur, rozumiem że ciężko ci się opanować, ale jeśli zamiast naukowych argumentów masz zamiar pisać tutaj o reptiliantach, wpływie słońca "na cały układ galaktyki" (cokowlwiek by to znaczyło) bądź nowym porządku ludzkości, to nie pisz w tym temacie wcale. OK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Centaur, rozumiem że ciężko ci się opanować, ale jeśli zamiast naukowych argumentów masz zamiar pisać tutaj o reptiliantach, wpływie słońca "na cały układ galaktyki" (cokowlwiek by to znaczyło) bądź nowym porządku ludzkości, to nie pisz w tym temacie wcale. OK?

W tym momencie sam bzdury piszesz.

Źle mnie zrozumiałeś.

Burze słoneczne dużo mają właśnie do - klimatu na Ziemi i "globalnego ocieplenia"w całym naszym U.Słonecznym. Jeszcze mało wiesz, a rzucasz sie jak ktoś , kto wszystkie rozumy pojadł.

Poza tym wiem również nie czytając tu na forum , tylko na PCH, o tych atakach hakerskich na "maile" w NASA.

Pozdra. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

(...)

magnetyczność w US się diametralnie zmienia, temperatury odbiegają od norm w Całym układzie naszej galaktyki.

(...)

Wchodzimy w czwarty wymiar gęstości galaktycznej.

Otrzymamy wkrótce nową energię i nowe informacje z dziedziny duchowości również. (...)

AD1. Na szczęście tylko w US, więc my możemy spać spokojnie. Wydaje mi się, że sobie zasłużyli Ci kapitaliści... Chcieli panować nad światem!, to teraz mają za swoje!

AD2. Czwarty wymiar gęstości galaktycznej. Też nie wiem, co oznacza ta bzdura, ale się boję...

Ad3. New Age version 2.5 alfa. Tak wolę się spytać, czy ta energia jest zaraźliwa? Bo zaczynam się zastanawiać, czy kontynuowanie rozmowy w tym wątku nie przyczyni się do łatwiejszego dostępu mojego intelektu, na ową "energię i duchowość" 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naukowcy od dawna obserwowali te "aktywnosci" na Slońcu.

Teraz w ostatnich latach, to jest szczególnie wiążące z owymi "zjawiskami"

burz slonecznych.

Zmieniają one magnetycznosc Ziemi, jak i odchylenia od normy temperatury w ròżnych porach roku.

Są tym bardzo zaniepokojeni.

Tworzą rożne symulacje - określając stopień "zagrożenia".

Glośno jest o tym na Discovery Channel oraz na kanale History.

Dzięki Teleskopom Habla i drugiemu(nie pamietam nazwy) jeszcze bardziej dokladniejszego, dowiemy sie wkrotce co jest naprawde "grane".

Ale jak zwykle trwa dezinformacja, by nie siać w mediach paniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...