Skocz do zawartości

Pliki screenshotów


Gie_N_koV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Gie_/\/_koV napisał:

UWAGA 5MB KAŻDY! 100 screenów i 500MB cennego miejsca na dysku zajęte... jak ktoś ma mały dysk twardy oczywiście.

Hmmm mały dysk powiadasz. Przy 40 lub 80 GB można by myśleć o oszczędzaniu miejsca na HD, ale w erze podwójnych kart graficznych i płyt głównych chłodzących cieczą przy możliwościach uzyskania HD 1 terra czy ktokolwiek posiada "mały" dysk ? Na dzień dzisiejszy standard to 500 GB więc 500MB na 500 GB to raczej śmiech na sali 😀

Gienko a jaki ty masz twardziel, tak pytam z ciekawości ? 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Gie_/\/_koV napisał:

UWAGA 5MB KAŻDY! 100 screenów i 500MB cennego miejsca na dysku zajęte... jak ktoś ma mały dysk twardy oczywiście.

Hmmm mały dysk powiadasz. Przy 40 lub 80 GB można by myśleć o oszczędzaniu miejsca na HD, ale w erze podwójnych kart graficznych i płyt głównych chłodzących cieczą przy możliwościach uzyskania HD 1 terra czy ktokolwiek posiada "mały" dysk ? Na dzień dzisiejszy standard to 500 GB więc 500MB na 500 GB to raczej śmiech na sali 😀

Gienko a jaki ty masz twardziel, tak pytam z ciekawości ? 😀

120GB bo taki mi puki co wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z Pshemem o tym rozmawiałam gdy zamieszczałam screna z modu Battlestar Galactica, że wystarczy zmienić rozszerzenie.

Cytat

Yacek napisał:

Kto robi tyle zdjęć z gry i po co?

Szczerze ? Ja kiedyś się w to bawiłam za pomocą Photoshopa obrabiałam, przycinałam, retuszowałam, ale że moja wiedza odnośnie tego programu jest mała, a możliwości programu ogromne i nie żałuję wydanych pieniędzy na zakup tego oprogramowania. A robiłam to wszystko po to by zmienić sobie Zdjęcia w trakcie wczytywania bo panowie z EGO mało ich dali, po pewnym czasie nudzą się te same fotki. Więc porobiłam parędziesiąt fotek wybrałam te naj i zamieściłam sobie do tego folderu by w trakcie wczytywania mieć całkiem fajne fotki i do tego MOJE 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konichwia.

A jeżeli chodzi ci o te screenshoty to na Mamucie dużo jest ciekawych fotek, które można by zamieścić w swoim katalogu.

Nie pamiętam tylko czy można te fotki nadpisać, czyli wymienić z tymi co dali autorzy, czy można też dodatkowo dodać swoje, zwiększając tym samym ilość wyświetlanych scrennshotów.

Uważam też że w trakcie przechodzenia z sektora do sektora też powinien być taki scrennshot, lepiej by to wyglądało niż jedna wielka czarna plama na naszym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...