Skocz do zawartości

Spolszczenie X3: Terran Conflict


Gie_N_koV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały problem: otóż mam angielską wersję X3 TC a chciałbym mieć wersję polską. Prubowałem triku z usunięciem wszystkich plików z folderu "t" i zmianie wartości z 44 na 48 w pliku lang.dat. Owszem gra jest wtedy po polsku ale w menu gry widnieje wersja 2.0 mimo że mam spatchowaną grę ANGIELSKIM PATCHEM do wersji 2.5. Pobrałem z pewnej strony plik 0001-L048.xml pisało żeby go skopiować do folderu "t" ale dalej nic się niezmienia - są błędy w tłumaczeniu i braki nazw. Czy jeżeli użyje POLSKIEGO patcha 2.1 - 2.5 to to coś pomoże i zacznie działać ten plik xml?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. O sposobach zmiany wersji językowej możesz przeczytać w FAQ#72.

2. Wszystkie patche są wielojęzyczne, więc nie ma czegoś takiego jak POLSKI patch 2.5. Ustawienia języka gry dokonuje się tak jak pisze w FAQ.

3. Za napisy w MENU gry odpowiada plik 0002-L0XX.xml (gdzie XX to numer wersji językowej) spakowany do formatu .pck. Aby mieć polskie menu należy w katalogu T usunąć wszystkie pliki 0002-xxxx.xxx (któryś z kolei patch je dodawał).

4. Plik 0001-L048.xml, który ściągnąłeś jest pewnie do starszego patcha, dlatego masz braki w tłumaczeniu. Najnowszy plik 0001-L048.xml z poprawkami tłumaczenia dostępny jest na Mamucie w tłumaczeniu mod a Transcend II, możesz o tym przeczytać w temacie: Błedy tłumaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...