Skocz do zawartości

Logain Industries Freight Distribution Network (FDN) v6.01


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

wrzucilem go do katalogu mods

I na pierwszym ekranie po uruchomieniu gry wszedłeś w "Wybierz pakiet modyfikacji" i wskazałeś DDTC? Jeśli tak to dziwne, bo powinno być ok. Może gryzie się z czymś innym co masz, ale powinno być odwrotnie bo base mod ma większy priorytet niż mod wrzucony jako fake patch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I na pierwszym ekranie po uruchomieniu gry wszedłeś w "Wybierz pakiet modyfikacji" i wskazałeś DDTC?

tak dokladnie. a skrypty i spolszczenie przerzucilem reczenie. Wiec nie bardzo wiem o co chodzi. ale jak narazie droidy nie bardzo sa mi potrzebne wiec nie jest tragicznie. Ale jak juz pisalem pewnie za niedlugo zrobie reinstall. Jeszcze tylko sprawdze tego NoCiv czy po jakims czasie znikna i bedzie lepiej.

edit

wlasnie przeinstalowalem gre i wrzucilem ddtc jeszcze raz i do katalogu mods oraz jako fake patch i nadal to samo, glowice bojowe zamiast droidow, jedynie droidy szpiegowskie sa w fabrykach ale nic wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam maly problem z tym modem, na pojedynczych fabrykach wszystko ladnie dziala jesli chodzi o zaopatrzenie, natomiast w przypadku duzych kompleksów z 5+ fabryk, jest on bardzo nie wydajny poniewaz zaopatruje kompleks za kazdym razem w najmniejsza ilosc surowcow potrzebnych do rozpoczecia produkcji i tak majac np 6 fabryk produkujacych jedzenie, w 90% czasu dzialaja 2-3 a reszta stoi, bo nie maja z czego produkowac. Czy jest jakis sposob/opcja ktora spowoduje zwiekszenie ilosci surowcow przesylach jednorazowo do kompleksu tak zeby fakbryki nie zabijaly sie o surowce?

Edit:

Juz sobie z poradzilem z tym problemem, ale jesli ktos zna inny sposob niz ingerowanie w kod skryptu i zmianie przelicznika to chetnie przeczytam. Jesli natomiast ktos ma z tym problem tak jak ja to w edytorze skryptow edytujemy plik "plugin.FDN4.Supply.Station" w liniach 45 i 51 tam gdzie jest $req = ...., zamiast liczby 2 wpisujemy sobie dowolnie inna 🤪, i w ten oto sposob problem z zaopatrzeniem znika, stacje juz sie nie bija o surowce ( o ile mamy je w magazynie FDN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie miałam takiego problemu, naprawdę.

Niebawem wyjdzie wersja 6.0 🤪

Istotna wiadomość w wersji 4.0 FDN samodzielnie sprzedawał towary, nie potrzebował zadokowanych statków do stacji, w wersji 5.0 to się zmieniło, od teraz by węzeł mógł sprzedać towar musi zadokować do niego statek. W końcu Mod działa bez "oszustw"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pomocą LI SDT Placówka Handlowa będziemy mogli sprzedawać w niej wszelkie opracowane projekty tarcz, uzbrojenia ( działa, rakiety ) jak i wyposażenie ( napęd skokowy, Polecenie handlowe MK I, MK II i III, Bio Skaner, a nawet Polisę Ubezpieczeniową🤪 ). Należy pamiętać że poddaniu analizie jakikolwiek produkt zostanie utracony, ponieważ został rozebrany na czynniki pierwsze przez naszych ekspertów w laboratoriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Hej, pewnie zaraz mnie będziecie nazywać górnikiem, archeologiem itp. że odkopuje temat, ale zainstalowałem tego FDN, w gameplay w opcjach AI Life włączam tego moda i za nic w świecie nie mogę znaleźć do kupienia tych satelit, patrzyłem w stoczniach ras ale nigdzie nie mogę znaleźć :/. Może ktoś wie w czym problem?

PS. używam plugin managera ze wszystkimi potrzebnymi bibliotekami jakby co 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...