Skocz do zawartości

Taxi Logistics Software


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pobawiłem się trochę tym skryptem i powiem że jestem rozczarowany. Myślałem że będzie to automat zarabiający na mnie, coś jak ST/UT. Tymczasem po wykupieniu licencji w dwóch sektorach uruchomiłem w jednym z nich statek z kupionym oprogramowaniem Taxi. Statek siedział na stacji i nic nie robił. Ustawiłem mu więc dwie stacje w sąsiednich sektorach (na które miałem wykupioną licencję), statek zaczął latać między tymi dwoma stacjami, ale pusty, nie zarobił ani kredyta, a opłaty licencyjne leciały. Czyżby na początek trzeba ręcznie wyszukiwać mu zleceń? Bez sensu, nie mam na to czasu. Do tego zauważyłem że od czasu instalacji tego skryptu moi ST również zaczęli leniuchować, albo siedzą w jednej stacji, albo zamiast przeszukiwania towarów w poszukiwaniu możliwości zyskownego handlu, jeden z tych towarów zawiesza się w rozkazach statku.

Niestety, nie mam ochoty na dalsze sprawdzanie skryptu, leci on do kosza, mam tylko nadzieje że ST zaczną działać poprawnie.

PS. Widzę teraz że skrypt jest bardzo stary, ze stycznia tego roku, został prawdopodobnie napisany dla TC w wersji 1.3 a kolejne wersje patchy wprowadziły zmiany w SE, które wymagały poprawienia skryptów. Autor skryptu już nie pracuje nad skryptem, więc raczej chyba należy zapomnieć o tym skrypcie. Jagoda, szkoda twojej pracy przy tłumaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też ostatnio jakoś testowałam ten skrypt Yacku i przyznam się że też jestem rozczarowana. Myślałam podobnie jak ty, że wykupię licencję i siup statki TP jak i TS będą same latały i zarabiały na siebie. A z tego co ja zauważyłam to trzeba samemu każde jedno zlecenie przypisywać. To jest chore...... nie ma na to czasu, bo jak mamy 10 TP i TS to przypisywanie tras może trwać w nieskończoność. A zarobki są żenujące 200 kredytów za kurs :/. Chyba że będziemy brali specjalne zlecenia. Równie dobrze można grać i bez tego skryptu. Ale przyznam rację Yackowi miejsce tego skryptu to KOSZ.

Jedynie co tak sobie pomyślałam to taki skrypt może być fajny dla stworzenia profilu startowego. Jakieś urozmaicenie, bo w każdym profilu jesteśmy albo handlowcem albo pilotem myśliwca bojowego. Dla urozmaicenia może być kierowca taksówki w nieuzbrojonym TP lum M5/M3. To mogło być naprawdę hardkorowe 😀

Tak czy siak ja rezygnuję z tego skryptu. Generalnie pomysł skryptu fajny tylko autor w pełni nie wykorzystał potencjału jaki drzemie w tym skrypcie.

Temat do zamknięcia/kasacji

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Pshemem. Zamieszciłam parę spolszczeń, ale dopiero teraz jest jeden temat który "zdechł" 😀 A żadna praca nie poszła na marne, zawsze można to wykorzystać 😀 Ja chciałabym w przyszłości zrobić parę profili rozpoczynających grę. Tylko muszę się dowiedzieć jak to robić i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...