Skocz do zawartości

Nowe (stare) profile startowe X3 TC


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale dostępne są dodatkowe profile startowe w TC. Dokładnie 20. Część z nich to przeniesione z Reuniona profile, część świeżynki a jeden profil miał znależć się w TC lecz ego zrezygnowało z niego. Chodzi o buntownika Yaki.

Po wypakowaniu nadać plikom numer o jeden wyższy niż ostatni z pary cat/dat, które mamy w folderze głównym gry.

Jeden z profili - Lost Split posiada buga a dokładnie rzecz biorąc jest źle stworzony. Startujemy tam w Skorpionie w sektorze Khaak. Na pokładzie jest jumdrive, a na mapię odkryty jeden sektor Splitów (oprócz sektora startowego). Niestety nie ma namiaru na żadną bramę a bez niej "pofrunąć" się nie da. Tak więc, można tylko latać po sektorze i walczyć z Khaakami 😀

Opis profili dostępny na forum ego. GAMESTARTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest jeszcze jeden:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=231930

I mod dodający m.in. kilka profili:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=226520

Z pierwszego którego podałem i tego w temacie korzystam. I o dziwo gdy zainstalowałem tematowy bez spolszczenia profil Kha’ak Invader miałem opisany po polsku. 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No ten plik Archer jest właśnie nie dostępny 😀 kiedyś zamieściłam na tym forum linka do tego profilu ale nie wiem czy to żart Autora czy jak :/

A czy napisanie nowego profilu i malutkiej fabuły jest trudne ? Bo tak szczerze mówiąc mam super pomysł na pewną fabułę 😀 tylko nie wiem czy to jest trudne i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w sumie mam pomysł na inwazje krzaków lub ksenów.

A więc opiszę wam mniej więcej co ta misja mogła by mieć w sobie.

A więc dostajemy info że HQ nie ma kontaktu z bazą wojskową w nieznanym sektorze zaraz pod Ołok Oorta tam są na dole 4 nieznane sektory. więc tak misja :

1. Mamy się udać i spatrolować 4 nieznane sektory w jednym z nich jest uszkodzona brama i przy niej znajdujemy artefakt. Wracamy z nim do HQ.

2. Lecimy do sektora Elysium of Light i prosimy Gonerów o pomoc w rozszyfrowaniu starożytnego zapisu. Wracamy z odszyfrowaną informacją:

Nie wiem jakaś głupia historyjka o zamknięciu wrót piekła ( bramy ) z której miliony lat temu krzaki albo xenoni najechali te sektory pustosząc je. Więc jakaś starożytna cywilizacja po bezowocnej obronie gdzie przegrywali na całym froncie postanowili zniszczyć bramę. Misja mogła by się nazwać The Prophecy.

3. W zamian robimy przysługę dla Gonerów.

4 wracamy do HQ

5 lecimy z flotą do sektora Ołok Oorta i stamtąd udajemy się na Południe kopiąc czyjeś zadki.

6 Musimy kupić TP i zabieramy rannych z bazy wojskowej i lecimy do HQ przy czym w między czasie krzaki,xeni atakują nasz TP z rannymi a my odpieramy te ataki.

potem Congratulation i dostajemy TP 😀 albo coś innego.

A kluczem do misji jest wykonanie fabuły Terran i Gonerów budowa świątyni po wykonaniu tych dwóch wyżej wymienionych fabuł jest możliwość rozpoczęcie fabuły The Prophecy.

No mniej więcej tak by to wyglądało 😀 teraz to tylko trzeba zrobić tak by zadziałało 😀

Ale jak ktoś by mi powiedział jak to się robi i w ogóle mogła bym to zrobić tylko że trzeba mnie oświecić 😀

Co wy o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...