Skocz do zawartości

Sortowanie statków w przeglądzie własności


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: czy ktoś wie, że jest możliwość sortowania własnych statków w oknie przeglądu własności?

Bo sądząc po tym poście: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 46#3094946 to chyba nie wszyscy o tym wiedzą.

A prawa jest prosta:

Własności (domyślnie R) zakładka Opcje, na samym dole jest "Pogrupuj statki według sektorów" zmieniamy ustawienia na NIE, poniżej kolejna opcja stanie się aktywna, a wtedy będzie można pogrupować statki wg: Nazwy, Klasy okrętu, Polecenie statku, ID statku.

Ja sortuję po Klasie okrętu. Sprawdza się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tyle lat już gram w X-y ale dowiaduje się o tym dopiero teraz 😀 Dzięki Yacku.

Ponieważ Azakal człowiek uczy się całe życie, mimo iz robisz daną czynność codziennie po parę godzin a i tak po paru latach odkryjesz coś zupełnie nowego.

Ale przyznam się że bawiłam się w tych opcjach bo strasznie irytowały mnie satelity to nie wpadłam na to by sama sprawdzić daną funkcję.

Teraz już bezproblemowo mogę znaleźć swój statek po jego nazwie a nie szukać na liście moich statków 😀

Barzooo przydatna wiadomość Yacku, dzięki że się nią z nami podzieliłeś 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem też czy zauważyliście że patch 2.5 dodał jeszcze jedną opcję w rozkazach statków, Jest nią opcja "Ukryj statek we własnościach". Po jej zmianie na TAK, dziwnym trafem statek nie jest widoczny w przeglądzie własności.

Polecam wszystkim zmienić tę opcję dla statku, którym osobiście latamy, mamy przecież cały czas dostęp do jego rozkazów, a we własnościach zrobi się luźniej.

Hardkorowcom polecam ustawić tę opcję na TAK dla wszystkich statków, zobaczycie co się stanie:

Spoiler

Wszystkie statki znikną z podglądu własności. A czego się spodziewałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie wiem też czy zauważyliście że patch 2.5 dodał jeszcze jedną opcję w rozkazach statków, Jest nią opcja "Ukryj statek we własnościach".

A nie było tego wcześniej? Coś mi się wydaje, że w Reunion już to widziałem. Zaraz sprawdzę.

Edit

Sprawdziłem. W Reunion nie było takiej możliwości 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...