Skocz do zawartości

Polowanie na indyki


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio podłączyłam pod mój kompleks Ośrodek Rehabilitacyjny jako kolejny nielegalny interes mojej jak że skorumpowanej działalności w świecie X3. No ale nie myślcie tylko sobie że jestem ]😀 bo tak naprawdę to jestem 😀

Często podczas wykonywania misji Ochrony stacji lub patroli albo misji likwidacji typa spod ciemnej gwiazdy, ( tak przynajmniej mi mówili na odprawie przed misją 😀 ) często katapultowany pilot wpadał mi wprost pod ( hmmm mogłabym napisać koła o ile bym je miała 😀) mój statek i dziwnym trafem lądował w mojej ładowni. Nie wiem co oni sobie wyobrażają a co ja jestem jakaś firma przewoźnicza czy jak. W każdym razie na nic mi z tego gościa więc wyrzucałam go przez śluzę w zimną beztroską otchłań.

Teraz zaopatrzywszy się w Ośrodek Rehabilitacyjny 😀 postanowiłam kupić statek klasy TP i zapolować na astronautów. Plan całkiem szatański i może okazać się dość opłacalny.

Do Ośrodka Rehabilitacyjnego muszę dostarczyć następujące surowce:

Ogniwa Energetyczne 16 kr

Olej Nostropowy 78 kr

Niewolnicy 1.048 kr

A w zamian otrzymam Piechotę morską od 15.000 kredytów w górę dochodzącą nawet do 111.000 kredytów . Czysty interes zastanawiam się tylko czy będę mogła przerabiać Astronautów na niewolników a następnie na Piechotę morską 😀

Więc ruszam do stoczni po mojego nowego TP i ruszam na Polowanie na Indyki 😀

Pozdrawiam Jagoda ]😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]😀 Herzlich willkommen bei Kamp Jagoda! ]😀

Cytat

No ale nie myślcie tylko sobie że jestem ]😀 bo tak naprawdę to jestem 😀

Cytat

Plan całkiem szatański i może okazać się dość opłacalny.

Cytat

Dehumanizacja w psychologii to odmiana psychologicznego mechanizmu obronnego zwanego intelektualizacją. O ile klasyczna intelektualizacja przenosi w przestrzeń abstrakcyjną myśli i zdarzenia, o tyle dehumanizacja robi to samo z ludźmi. Inni ludzie przestają posiadać w świadomości danej jednostki cechy ludzkie, są uważani za przedmioty, zwierzęta, podludzi.

No, Frau Jagoda 😀 Az pomyslec tylko, iz stalo sie to przez to ze indycy automatycznie wlatywali do ladowni. W Reunionie mozna bylo zamknac ladownie i wowczas astronauta "odbijal" sie od statku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam ta fotka się podoba 😀

I nie chce wymieniać tutaj żadnych argumentów aczkolwiek ta fotka nie podlega żadnemu paragrafowi wiem bo znam prawo.

Znak "słońca" jest zasłonięty więc właściwie nie wiadomo co to jest za znak, może przekreślony znak słońca, ba nawet są takie podkoszulki z przekreślonym znakiem i nie naruszają jakiegokolwiek prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...