Skocz do zawartości

Mod do stawiania stacji i kompleksow


nataq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje jakis mod ktory pozwala na latwiejsze i bardziej przejzyste ustawianie stacji i kompleksow w przestrzeni? Defultowy sposob jest tak kijowy ze nigdy nie wiadomo gdzie tak naprawde stawiamy stacje i wynikaja z tego czasem niezle problemy... Np ostatnio zaczolem budwac duze kompleksy i polowa zaczela bez powodu eksplodowac i wydaje mi sie przez to ze niektore stacje na siebie nachodza lub cos w tym stylu... potrafi to czlowieka zdenerwowac... Tak wiec znacie jakiegos moda do stawiania ladnie stacji? 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do pytania nr 1:

stojąc odpowiednio blisko stawianego kompleksu widzisz przez szybę kabiny stawianą stację - można ją przesuwać w przestrzeni przed postawieniem.

Do pyt. 2:

Jak koledzy napisali powyżej, ale pamiętaj, że jak skorzystasz z opcji startowych "custom" nie będziesz miał dostępu do misji Bala Gi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Jeszcze do pytania nr 1:

stojąc odpowiednio blisko stawianego kompleksu widzisz przez szybę kabiny stawianą stację - można ją przesuwać w przestrzeni przed postawieniem.

Nie wiem jak wy, ale ja stawiając stacje jestem zawsze w podglądzie mapy sektora, mogę wtedy umiejscowić ją dokładnie tam gdzie chcę poprzez zmianę wszystkich trzech parametrów położenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tez tak robie, zazwyczaj dodatkowo podlatuje w poblize miejsca gdzie ma stanac stacja aby ja umiescic najblizej kompleksu jak sie da.

I choc stacja laduje zawsze tam gdzie ma to zafajdane zestawy laczeniowe doprowadzaja mnie (przynajmniej doprowadzaly na poczatku) do czerwonej goraczki, obracajac moj plan stworzenia idealnego kompleksu fabrycznego w konstrukcje wrecz artystyczna w stylu czeskiej bajki ''Sasiedzi''.

Czy u was rowniez rury od zestawow laczeniowych zyja wlasnym zyciem ustawiajac sie pod kazdym mozliwym kontem w kazdym mozliwym kierunku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...