Skocz do zawartości

Latanie bez pilota


wampum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłe orginalną X3 Reunion w Mediamarkt, ktra jest okrojona do wydrukowanej okładki w stylu "Sephia" i płyty instalacyjnej.

Moje pytnaia moga wydawac się laickie ale jestem bez instrukcji i ucze się na własnych błędach.

Na dziń dobry jak każdy mam 2 staki , chyba myśliwiec o nazwie "Pogromca" i " sredniej klasy transporotowiec o nazwie "Merkury" . OK.

Latam sobie od układu do układu , każę Merkuremu podoążać za mną i kupuje jak jest tylko okazja i co się da, poźniej oczywiście sprzeadaję.

I tutaj mnie trochę dziwi że właściwie "Merkury " jest bez pilota więc jest zdalnie sterowany?.

Skoro tak to przeniosłem " lokalizator cen kupna" i " sprzedaży" na Merkurego, bo chcaiłem aby sam sobie szukał dobrych cen i zarabiał handlem.

Niestety jak nie ma pilota w "Merkurym" to systemy te sa bezużyteczne...dla mnie trochę to bez senu.

Mieć statek ktory lata za Tobą jak osioł i bez ciebie nic nie zrobi. Probowałem kupić "Merkuremu" drugi lokalizator, ale nie moge bo pokazuje że już mam, chociaż ten system jest na "Pogromcy". Dla mnie to bez sensu....

Może wie ktoś jak zrobić żeby statek transportowy zarabiał "sam na siebie" a ja moge wtedy spokojnie wykonywac fabułe?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: musisz kupić mu Polecenia Handlowe mk.3.

Dokładniejsze informacje znajdziesz w instrukcji. Jej polską wersję w formie elektronicznej znajdziesz na płycie z grą i w folderze samej gry. Możesz też ściągnąć instrukcję w wersji anglojęzycznej ze strony Egosoftu. Najlepiej zapoznaj się najpierw z nią i dopiero pytaj o sprawy, które będą jeszcze niezbyt jasne (po uprzednim sprawdzeniu w tutejszym FAQ czy nie ma tam rozwiązania danego problemu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...