Skocz do zawartości

Skrypt Extended Trade Software Commands


Azakal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc za radą Yacka sciągnąłem ten skrypt.

Jednak moje statki nie chcą brać ogniw na pokład (automatycznie) i nie chcą wykonywać skoków w celu przyspieszenia handlu.

Jeden statek wziął na pokład 5 ogniw. Nie wiem po co.

Wie ktoś może jak ustawić autoskok na te 50 sektorów.

(mam nadzieję, że nie trzeba najpierw szkolić UT, bo oni takie coś mieli nauczone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolić nie trzeba.

Autoskok na 50 sektorów?

1. W rozkazach statku: Autoskok na TAK. Zapas paliwa 50 skoków x 2 (na powrót) x ilość paliwa na jeden skok. Jeśli to TS XL możesz ustawić 160.

2. W rozkazach skryptu, Zasięg skoku (homebase setting), zostaw jeśli baza ma ustawione max 50 skoków zasięgu, zmień na 50, jeśli baza ma mniej i nie chcesz tego zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa. TS wciąż zabiera tylko 5 ogniw i 500 rudy.

W rozkazach mam takie coś jak minimalny zasięg autoskoku (ustawiam na 160). Ustawiałem też w HUB'ie (który jest bazą dla TS'ów) na max wszystko związane z autoskokiem. Próbowałem nawet ręcznie załadować TS'a ogniwami, a on je wypluwał i ładował rudę i te 5 ogniw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaj TS-owi rozkaz Brak. Aby zatrzymać działanie skryptu.

Skonfigurowałeś mu ustawienia autoskoku, skonfigurowałeś maksymalny zasięg w skoków w bazie, więc teraz wejdź w rozkazy handlowe statku, handel rozszerzony.

Jeżeli TS miał sprzedawać towar po najlepszej cenie na jedź na tę opcję, w kolejnym oknie będziesz miał kolejkę rozkazów i ten towar na liście, Najedź na niego i enter, sprawdź konfigurację, zapisz konfigurację i uruchom polecenie. Albo jeszcze lepiej użyj opcji "usuń zadanie z kolejki" i skonfiguruj od nowa polecenie sprzedaży towaru, zapisz polecenie, uruchom polecenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...