Skocz do zawartości

Skrypt dotyczący statków w X3


Darth Nihlus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mam mianowicie pytanie. Czy istnieje może skrypt który na samym początku gry ( lub w póżniejszym czasie ) daje możliwość posiadania, bez wydawania kasy, statku za np.9 000 000. Chce tak ponieważ mam chęć sterowania od razu dosyć poteżnym statkiem a takimi kikutami jak mysliwce ;] 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

witam. Mam mianowicie pytanie. Czy istnieje może skrypt który na samym początku gry ( lub w póżniejszym czasie ) daje możliwość posiadania, bez wydawania kasy, statku za np.9 000 000. Chce tak ponieważ mam chęć sterowania od razu dosyć poteżnym statkiem a takimi kikutami jak mysliwce ;] 🤪

Szczerze odradzam takie zabawy, bo to najlepsza droga do zepsucia sobie przyjemności z gry i szybkiego znudzenia się nią... Duże statki w znacznym stopniu ograniczają to co możemy robić, więc ominie Cię sporo ciekawych rzeczy. Dla większości właśnie ten początkowy etap jest najfajniejszy, potem zaczyna się troszkę nudzić. Nie ma sensu tego przyspieszać 😁 Poczytaj trochę tematów o tym jak zarobić kasę, to naprawdę nie jest trudne, a satysfakcja i frajda z gry będzie znacznie większa.

Najprościej jest zrobić tak jak pisał Eradorius, w nagrodę za wykonanie poszczególnych misji w tej kampanii będziesz dostawał coraz lepsze statki, a przy okazji poznasz trochę grę 😀

Jeśli koniecznie chcesz pójść na skróty to lepiej skorzystaj z możliwości, którą twórcy umieścili w grze- przejmuj te darmowe statki bez właścicieli. Poszperaj za ich listą tu na forum albo skorzystaj z mapy Scorpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Chce tak ponieważ mam chęć sterowania od razu dosyć poteżnym statkiem a takimi kikutami jak mysliwce ;] 🤪

Myśliwce to wcale nie kikuty, trzeba tylko umieć nimi latać.

Do tego co ci po statku M6 lub większym jak obskoczy cię chmara właśnie myśliwców i wykończy bronią i rakietami, a ty będziesz mógł im nagwizdać swoja potężną, ale wolną bronią, nie mówiąc o tym że uciekną ci szybciej niż ty zdążysz włączyć silniki.

Duży statek to nie znaczy że może wszystko. Są tacy co cały czas latają myśliwcami, mimo że stać ich na każdy wielki statek w grze.

I posłuchaj rad kolegów, no chyba że koniecznie chcesz zepsuć sobie grę i kilku dniach odstawić ją, bo już cię nie będzie bawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Kurka nastepny na latwizne leci .

oki poradze ci cos , jest taki scrypt co powieksza kosmos i dodaje M3 strasznie wypasione i z prawie wszystkimi uzadzeniami do latania brak tylko SCS bys mogl przejmowac statki klasy M6-M1 ale z takim wypasnym M3 to szybko uzbierasz kase na SCS no i musisz miec Bail na 90 % by wyskakiwali piloci na sam widok twego statku ,pozatym jest jeszcze mozliwosc zmiany cen w statkach do kupienia za grosze mozesz kupic tyra czy jakis inny statek co ci sie podoba powiedzmy za 10 smokow/ kredytow kupisz tyra i masz super statek .

ale moja rada jest taka . wysiadz z statku kosmicznego ( z tego tyra co kupiles za 10 kredytow , wyinstaluj gre , plyte wzuc do kosza i zagraj sobie w muminki , bedziesz mial wszystko odrazu .

jesli cie urazilam ??? to slusznie to odebrales , nie znosze chaterow ani leniow , wiem ze narazam sie komandorom ale co mam mowic to mowie . pozatym ta gra polega na walce mozolnym zbieraniu grosza do grosza, zdobywaniu ,przejmowaniu statkow , ja jeszcze nie kupilam statku ja mam wszystko zdobyczne , to gra w ktorej by miec satyswakcje trza sie poteznie napocic i grac grac i grac , powolutku by miec swoje wlasne imperium , bu nie bac sie nikogo , ale imperium zbudowac to pestka trza jeszcze je utrzymac i to jest najleprze w tej grze.

z powarzaniem Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...