Skocz do zawartości

Czy istnieje licencja terran


Raptorek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie 2 dzień gram i nie jest tak złe ale za diabla nie mogę znaleźć licencji policyjnej ziemian

czy taka w ogole istnieje jeśli tak gdzie można ja nabyć ?

Przeszukałem forum ale nie znalazłem podobnego pytania jeśli coś pominąłem przepraszam

Proszę o pomoc

PS czy jeśli atakujemy statki ras w sektorach nieznanych to tez spada reputacja u rasy której statek atakujemy/

Jeśli mam misje zniszczenia konwoju tez spada reputacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem przedziwna sytuacje

Wziolem misje dostarczenia porzuconego statku jakiś teladi się nim zaopiekował ale na szczęście porzucił statek

Kiedy wracałem do miejsca docelowego dostałem wiadomość ze stacja mojego klienta została zniszczona misja przerwana

Sprawdziłem reputacje dostałem +2 % u ziemian wiec przesiadłem się do swojego 1 statku szukając nowej misji tamten odesłałem do stoczni na marsa po 15 sek zobaczyłem 3 statki ochrony ziemian usłyszałem tylko statek jest atakowany a potem wszyscy zniknęli 😁 nie dostałem wiadomości statek zniszczono

Reputacja mi się nie pogorszyła czy to normalne ?

PS ma ktoś jakieś rady dla początkującego robię jakieś misje za grosze ponieważ nie przejdę 2 misji ziemian kiedy dolatuje do stacji piratów statki mnie niszczą jest 5 na 1 muszę się czegoś dorobić lepszego ale idzie mi strasznie mozolnie 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

PS ma ktoś jakieś rady dla początkującego robię jakieś misje za grosze ponieważ nie przejdę 2 misji ziemian kiedy dolatuje do stacji piratów statki mnie niszczą jest 5 na 1 muszę się czegoś dorobić lepszego ale idzie mi strasznie mozolnie 🤪

W czystej grze to pestka. Ja kilka dni temu robiłem to w modzie który testuję, tam to była sztuka. No dobra, chciałeś rady, spróbuj zrobić tak jak ja zrobiłem: Drugi Habitat piratów w tym sektorze powinien być chroniony przez Wieże laserowe, jak tylko zobaczysz statki piratów wylatujące z pierwszego habitatu, leć ile sił w silnikach do tego drugiego i zadokuj, Piraci poleca za Tobą, a wieże laserowe ich wykończą. Wtedy na luzie przeskanujesz Habitat.

I rób jak najwięcej misji, w miarę wzrostu reputacji kasa jest coraz większa za misje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Nie widziałem go możesz mi podać jego namiary mniej więcej ?

Czytałem ze potem będą potrzebni marrines do wielu rzeczy i są tylko w habitatach pirackich

Po patrzu 2.5 nadal tak jest bo jeśli zdenerwuje piratów to będzie .... zawsze na nich polowałem teraz się boje

PS co z tymi znikającymi statkami to normalne czy to bag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego lokalizacja jest losowa, więc musisz albo poszukać, albo zainstalować sobie mapę Scorpa i dzięki niej szybko go odszukać.

Albo źle czytałeś, albo nie do końca doczytałeś. Marines są również dostępni w Placówkach Wojskowych wszystkich ras. Do tego reputację można stracić, ale równie łatwo zyskać, robiąc misje dostępne w stacjach pirackich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...