Skocz do zawartości

Jaki TM


Konrad162
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Statki mało przydatne aczkolwiek ostatnio zdobyłem takie 2 i bardzo mnie zaciekawiły.... nie dość że mają miejsca na inne statki to jeszcze na paru marines... ładownia dość spora - kontenery XL. W sumie ni to transportowiec ni to lotniskowiec taki mały podręczny żeby nie powiedzieć kieszonkowy lotniskowiec 😁

i teraz mam pytanie może ktoś z was się tym interesował co byście polecili bo mam 2 do wyboru Boa i Karawelę.

Bo w sumie nie wiem 🤪 Boa jest teoretycznie szybsza ale wygląda jak w sumie nie wygląda 😀 a Karawela ma wygląd... cóż może dodatkowo mieć zamocowane takie rzeczy jak laser naprawczy czy system wiertniczy.

(mam skrypt marines repairs więc po to Ci marines nie po to żeby sie bawić w abordaż 😀 )

PS nie wiem czemu nie można na nich używać workshopa tak jak na lotniskowcach ale cóż nie można widać mieć wszystkiego 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Poczytaj Moje boje, czyli pamiętnik weterana, dowiesz się że z powodzeniem używałem Pelikana.

no fajno, statystyki nawet nawet 3 razy więcej osłon niż boa i karawela... trochę wolny... ale od czego jest napęd skokowy. mała energia laserów... ale on od walki to nie jest 🤪 Te osłony są jego głównym atutem... no jakby mu dać napęd skokowy i z tą pojemnością może być całkiem przyzwoicie 😁

PS ponieważ karawele i boa już mam (zdobyłem je na zbieraniu złomu) to karawele się wykorzysta do narpawy statków... szkoda żeby taki M6 latał i naprawiał statki M6 to albo na sprzedaż albo do walki 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

M6 do napraw przydaje się. M6 do TM-a nie zaparkujesz, M7 tym bardziej. A póki nie masz Lotniskowca to jak naprawisz statki większe od M3?

yy ee uu laser naprawczy? przecież mowie że laser naprawczy zapakowałem na karawele TM i ona reperuje z lasera przed chwilą naprawiłem 2 centaury, Q, kolosa itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio używałem do tego nawet jakiegoś TS'a 🤪 Bodajże Sępa Górnika.

Co do TM to zwykle używam Boa gdy zależy mi na większym hangarze albo Chokaro gdy liczy się pojemność ładowni. Jeśli nie mam możliwości kupna statków u Yaki to po prostu łapię jednego (abordaż), przerabiam na plany i produkuję odpowiednią ilość w HQ. TM'y są taniutkie, więc materiałów idzie mało, a produkcja trwa dosłownie chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...