Skocz do zawartości

Jak uniknac skanowania ladunku ?


Sorkvild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troche mnie to wkurza bo latam z czarnorynkowym towarem jakim jest mina miazdzaca i caly czas sie do mnie przywalaja zebym sie tego pozbyl. Czy jest jakas metoda by zmylic ich sensor ?

W XTM jest cos takiego jak cargo bay shielding, zakladamy i mamy spokoj.

Watpie by cos podobnego bylo w TC, ale nie omieszka zapytac, moze ktorys z kolegow pilotow slyszal o czyms takim .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacek ma rację.

Cytat

Antyskaner jest w TC, można go kupić tylko w HQ Księcia.

Po co kombinować ? A może tak trochę wysiłku. Jedyne co musimy zrobić to poprawić stosunki z Księciem o ile są nadszarpnięte.

Dla nie wtajemniczonych sektor Księcia znajduje się na południe od Heaven's Assertion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inne wyjście. Należy zainstalować jeden z modów dodający kokpit. Następnie na górze kokpitu przymocować płytę CD lub DVD. A jeszcze lepiej kilka płyt DVD. Tylko pamiętajcie lustrzana stroną od siebie. Odbijanie skanerów policyjnych gwarantowane.

A skoro patch 2.5 pozwala wyjąć z czytnika płytę DVD gry to można ją jakoś wykorzystać.

Inna sprawa że przez cały rok grania z płytą DVD w czytniku policja kilka razy świeciła mi po oczach i nigdy nic nie wykryli. Po wyjęciu płyty DVD z czytnika, pierwsze skanowanie i już się przyczepili. Nie pomogło tłumaczenie że te kilka butelek GW ma do własnego użytku w celach leczniczych. Bo po każdym wyjście w kosmos, aby naprawić statek lub przejąć porzucony, strasznie mnie łupie w kościach i muszę się smarować. Wlepili mandat, licencje zabrali i jeszcze grozili że skopią mi tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jest jeszcze inne wyjście. Należy zainstalować jeden z modów dodający kokpit. Następnie na górze kokpitu przymocować płytę CD lub DVD. A jeszcze lepiej kilka płyt DVD. Tylko pamiętajcie lustrzana stroną od siebie. Odbijanie skanerów policyjnych gwarantowane.

A to jest legalne ?? Z tego co mi wiadomo to nie wolno płyty tak wieszać na " lusterku " nie tylko mandat ale mogą skonfiskować statek 🤪

Cytat

Wlepili mandat, licencje zabrali i jeszcze grozili że skopią mi tyłek.

Ciesz się że pałki nie użyli 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Jest jeszcze inne wyjście. Należy zainstalować jeden z modów dodający kokpit. Następnie na górze kokpitu przymocować płytę CD lub DVD. A jeszcze lepiej kilka płyt DVD. Tylko pamiętajcie lustrzana stroną od siebie. Odbijanie skanerów policyjnych gwarantowane.

A to jest legalne ?? Z tego co mi wiadomo to nie wolno płyty tak wieszać na " lusterku " nie tylko mandat ale mogą skonfiskować statek 🤪

Może o to im chodziło?

A tak poważnie to różnica między Skanerem Antypolicyjnym a dostępnymi w XTM-ie Osłonami Ładowni jest taka że Skaner pozwala ukryć w ładowni tylko jeden nielegalny towar. Masz w ładowni GW i Skaner, policja jej nie wykryje. Będziesz miała w ładowni GW i Ziele, policja się przyczepi. Osłony Ładowni ukrywały cały nielegalny ładunek przed wykryciem, nie ważne ile jego rodzajów było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu przed chwilą kupiłem w Thyn's Excavation, w Kwaterze Głównej Strong Arms osłonę ładowni. Brzmi chyba znajomo 😀

Nie wiem czy jest to dostępne w czystej grze, bo nie pamiętam jak się gra bez skryptów. Być może osłonę ładowni przemycił mi jakiś skrypt 😀 Warto jednak sprawdzić. W porównaniu do tej z XTM jest dużo tańsza bo kosztuje 2948 cr (ciekawe czy cena przełożyła się na jakość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Gwoli ścisłości:

Antyskaner policyjny maskuje TYLKO I WYŁĄCZNIE Wirusa włamań systemowych. I nic więcej. Koniec.Kropka.

Wcale nie. Jeśli masz wirusa, to owszem zamaskuje ci go. Jeśli nie masz wirusa, a masz w ładowni GW to też ci ją zamaskuje. Jeśli będziesz miał w ładowni wirusa i GW to zamaskuje tylko wirusa, GW zostanie wykryta i zostaniesz poproszony o wyrzuceni nielegalnego ładunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Azakal wykonywałeś jakieś misje dla korporacji Strong Arms?

Nie, ale startowałem z profilu "Dziki Split" więc może tu jest pies pogrzebany (lub jak sugerowałem wcześniej może to być zasługa jakiegoś skryptu - tyle ich mam)

Cytat

Bo wirus i antyskaner nie jest w HQ Strong Arms tylko HQ Księcia. To dwie różne Kwatery Główne. HQ Księcia znajduje się w sektorze Nieznanym za sektorem Heavens Assertion.

Ja pisałem o "osłonie ładowni" i napewno była w Thyn's Excavation, w Kwaterze Głównej Strong Arms. Do HQ Księcia nie mam na razie wstępu bo większość piratów mnie nie lubi 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Raz w terra corp HQ sprzedałem 100 rakiet w magazynie mogli miec 28 i na stacji nie było ani 1 sztuki to jakiś błąd?

Nie. Nadmiar wszelakiego sprzętu można spokojnie ręcznie opchnąć w siedzibach korporacji i w dokach zaopatrzeniowych, skupują wszystko w każdej ilości, nawet jeśli tego nie ma na liście sprzedaży. Twórcy chcieli pewnie w ten sposób zapobiec zapchaniu się jakiegoś sektora gospodarki na amen zbyt dużą ilością produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...