Skocz do zawartości

Łączenie fabryk


ThePravator
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tzn nie kupiłem tylko dodałem na TLa za pomocą cheatpackage.

Myślałem ze i to może pomóc ale nie pomogło.

No cóż przeinstalowałem gre jesczcze raz tym razem ccleanerem. Wychodzi na to że teraz już wszystko działa.

Dziękuje za pomoc 🤔

Pozdrawiam Shein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem że jak coś w grze nie działa to trzeba nakombinować !

Grasz sobie a tu coś ci przestaje działać, straciłem save z mojej poprzedniej gry w której sie zdrowo wykrwawiłem i jeśli miałbym zaczynać gre od początku a problem dalej by był stracił bym kolejne pare dni bo coś nie działa 🤔 więc zainstalowałem tego cheatpacka zeby odrazu wiedzieć czy już naprawiłem problem -.- nie wiem co jest złego w kombinowaniu.

a co do tego węzła to w cheat package są różne rodzaje węzłów, nie testowałem tego bo i po co 😀 xenońskich tam nie było tylko argońskie itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witam

z tego co wyczytałem to problem z łączeniem fabryk w kompleksy może wynikać z jakiś błędów w grze, gdyż także u siebie nie mogę postawić kompleksu, czyli co reinstalacja gry - absurd jakiś

mam na drugim dysku postawiony system i zainstalowana grę X3 i problem ze stawianiem kompleksów jest ten sam, czyli ustawiam fabryki obok siebie w osi X oraz Y po czym w TL uruchamiam zestaw do stawiania kompleksu i zero czaczy po prawej stronie tylko informacja wybierz fabrykę i nic ponadto 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem i zgłaszałem go na tutejszym forum. Było to frustrujące (gra oryginalna, odległości między fabrykami wypróbowywane w najróżniejszych odległościach i konfiguracjach, pilotowanie Mamuta holującego fabrykę w te i wewte itp, a efekt końcowy taki sam: puste okno po wywołaniu polecenia budowy kompleksu). W pewnym momencie poprosiłem Yacka, żeby wczytał mojego save'a i spróbował połączyć fabryki w kompleks - zrobił to bez najmniejszego problemu. To oznaczało, że problem tkwi gdzieś w instalacji gry. Problem całkowicie ustąpił, kiedy odinstalowałem grę z kompa (instalacja z CD), a zainstalowałem grę ze steam'a. Od tego czasu nauczyłem się też, że ewentualne inne problemy z grą (np problem z dźwiękiem) likwiduje synchronizacja plików poprzez steam. W AP problem z kompleksami nie wystąpił (oczywiście wersja steam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co, oryginalna gra X3 TC zawiera błędy i teraz muszę ze steam,a kopiować grę i crackować?

a może są jakieś inne pomysły - rozwiązania tego problemu

shein pisał o reinstalacji gry, czyścił wpisy w rejestrze i to pomogło czyżby błędy w nadpisywaniu w rejestrze powodowały taki bałagan - spotkał ktoś się czym takim, może to i jakis pomysł, zapisać save i kasowanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2012 o 16:02, Green napisał:

witam

a to zupełnie inna sytuacja,

a te save co mam będą aktywne i czy ta gra pobrana ze steam'a nie będzie wymuszała ciągłego podłączenia do sieci bo to z tym różnie potrafi być

dzięki za podpowiedzi

Save będzie kompatybilne. Jeśli używasz skryptów to musisz zainstalować takie same.

Po instalacji wersji Steam, możesz ją przekopiować do dowolnego katalogu, dograć patch (najnowszy), który nadpisze plik exe z wersji steamowej na wersję DVD i będziesz mógł grać bez łączenia się ze Steamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zrobił się lekki offtop chociaż z drugiej strony dla tych, którzy maja problem z budową kompleksu i nie tylko mogą okazać się te informacje b. przydatne, wręcz kluczowe 😀

wielkie dzięki dla LeWar i wszystkich piszących w temacie 😁

dla Yacek szczególne, gdyż b. przydatne i wyczerpujące wypowiedzi 😀

pisząc o tych patch'ach

cyt.

(dograć patch (najnowszy), który nadpisze plik exe z wersji steamowej na wersję DVD i będziesz mógł grać bez łączenia się ze Steamem.) koniec cyt.

to masz na myśli: X3TCUpdate2.0_to_3.0 oraz z 3.0 na 3.1 - dobrze zrozumiałem, chcę się upewnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2012 o 17:50, Piteropeter napisał:

Dla mnie Steam to bardzo wygodne narzędzie. Dzięki niemu mogę pobrać swoje gry z każdego komputera na świecie i cieszyć się nimi gdziekolwiek jestem. A swoją drogą gry ze Steam'a też się da "pożyczyć" koledze... 😀

Zacytuję napis z mojego pudełka TES'a V Skryim "Kod aktywacyjny umieszczony w pudełku umożliwia grę wyłącznie na terytorium Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier". Oznacza to tyle, że jednak nie gdziekolwiek jesteś. Nie wiem jak z innymi grami ale w sumie to nie jest najważniejsze. W tym przypadku najważniejsze jest pytanie "Dlaczego?".

Moim zdaniem z tym piractwem wpadamy w błędne koło, bo nie oszukujmy się, gry nie są tanie, co powoduje zwiększenie piractwa. Zamiast zmniejszać cenę występują nawet ruchy w przeciwną stronę (StarCraft II i jego 200zł na start. Chyba Blizzard ma zbyt duże mniemanie o sobie, bo dla mnie żadna gra nie jest warta takich pieniędzy). Swoją drogą to ciekaw jestem jak to jest ze starymi grami (pod względem prawnym), których nieużywanych już nigdzie nie dostaniesz, a wg. niektórych twórców kupowanie używanej gry jest takie samo lub nawet gorsze niż piractwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...