Skocz do zawarto艣ci

Pytanie dot. misji (scenariusz Argon Patriot)

Omicron
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem nowym pilotem 馃お dopiero raczkuje je艣li chodzi o X3...

Moje pytanie dot. misji (nie wiem kt贸ra to z kolei (jedne z pierwszych)... Ot贸偶 i偶 dosta艂em rozkaz w jakiej艣 stacji Patrolowej ziemian abym 艣ledzi艂 Xenosa z PTNI Headquaters do jego bazy (jest to przynajmniej u mnie nieznany sektor gdzie s膮 bazy Xenos贸w)... I tu si臋 zaczyna m贸j problem mam niby przeskanowa膰 baz臋 i wyci膮gn膮膰 jakie艣 informacje, tak wi臋c moje pytanie brzmi jak to zrobi膰 馃榿 Gdy pr贸buje komunikowa膰 si臋 ze stacj膮 mam tylko zapytanie o dokowanie na kt贸re i tak dostaj臋 odmow臋. W ok贸艂 bazy lataj膮 Xenosi kt贸rzy chc膮 mnie zniszczy膰. Prosz臋 o pomoc bo jestem w kropce :/

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

A wi臋c na w tej misji masz 艣ledzi膰 statek Nova, a Xeno艅skie statki mo偶esz ola膰 albo je zdoby膰. Twoim priorytetem jest 艣ledzenie statku Nova kt贸ry udaje si臋 do sektora Nieznanego wsch贸d od PTNI Headquarters. Tam te偶 b臋dziesz mia艂 filmik jak TS wykonuje nad przestrzenny skok, a nast臋pnie wyleci komitet powitalny, kt贸ry "bardzo" ciep艂o ci臋 powita, nie licz 偶e wyskoczycie razem na browarka bo panowie maj膮 inny cel... unicestwi膰 ciebie i tw贸j statek.

A skanowanie stacji zr贸b to policzeniu si臋 z komitetem powitalnym, podle膰 najbli偶ej jak mo偶esz i zatrzymaj silniki jak rozpocznie si臋 skanowanie stacji. To by by艂o na tyle a jak nie dajesz rady sam rozkimini膰 misje i jej zagadnienia to polecam przygotowan膮 przez Yacka instrukcj臋. Dzi臋ki niej z raczkuj膮cego bobaska ewoluujesz do Krwio偶erczego gwiezdnego poskramiacza 馃お

http://xudb.pl/topic/1187-faq-misji-fabu-y-x3-tc/#entry5067

Odno艣nik do komentarza

Dzi臋ki 馃お uda艂o si臋 300m od bazy skanowanie si臋 zacz臋艂o, co do rozwalenia komitetu powitalnego to 5vs1 馃榿 to raczej ci臋偶ki orzech do zgryzienia przynajmniej dla mnie... (filmiku nie by艂o 偶adnego :/ gdy go 艣ledzi艂em wygl膮da艂o to jakby zadokowa艂 i p贸藕niej pojawi艂 si臋 komitet powitalny 馃榾). Dzi臋ki jeszcze raz.

Odno艣nik do komentarza

Nie ma czego艣 takiego jak scenariusz Argon Patriot. Argon Patriot to profil startowy. A robisz misje fabu艂y terran. Wszystkie fabu艂y s膮 dost臋pne na wszystkich profilach (z ma艂ymi wyj膮tkami). Wszystko masz opisane w FAQ misji fabu艂 TC, linka do FAQ poda艂a Ci wcze艣niej Jagoda.

Odno艣nik do komentarza

Cytat
Cytat

W dodatku wyrwany ze snu o 4 rano b臋dziesz w stanie po pijaku wyrecytowa膰 z pami臋ci wszystkie punkty z FAQ w艂膮cznie z tytu艂ami.

A jak si臋 "naumiesz" ma pami臋c i jak jacek ciebie przepyta i odpowiesz jak z nut, to mo偶e nawet zostaniesz Best Frendem XUDB 馃お

I dostaniesz p贸艂 etatu jako rozdawacz ulotek z FAQ.

Hmm, w艂a艣nie. Mo偶e to i dobry pomys艂.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

PSHEM zachowuj si臋 jakie ulotki co ty wypisujesz.... na pami臋膰 wyrecytowa膰 FAQ ... i w zamian ulotki chyba z byka spad艂e艣 :/ zostanie Platynowy Abonament XUDB 馃お

F.A.Q. - 100 przykaza艅 XUDB

No oszywi艣cie, a co?

Hmm, 100 przykaza艅... 艣wiat p臋dzi do przodu, Izraelici zaczynali od 10 punkt贸w FAQ.

Odno艣nik do komentarza

Cytat
Cytat

To musia艂 niez艂y ochrzan potem dosta膰 od Admina.

no i sko艅czy艂o si臋 potopem, nie ku艣 Yacka 馃お nie wiadomo jak to mo偶e si臋 sko艅czy膰 馃榿

NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE

Yacek to nie Admin. Moderator to taki wiesz, ze skrzyde艂kami.

Odno艣nik do komentarza

Cytat

Yacek ze skrzyde艂kami 馃榾

chyba z rogami 馃榾 nic tylko

Czyta膰 FAQ, okno czatu jest do lu藕nych rozm贸w a nie do za艂atwiania prywatnych rozm贸w o grze, Jagoda demoralizujesz dzieci, Pshem ty.... blablabla 馃榾

A gdyby nawet by艂y te skrzyde艂ka ... hmm to ten co tak si臋 zbuntowa艂 馃お i teraz mamy taki bur$#%^ i m臋czymy si臋 na tym %^%$#$% 艣wiecie zwanym ziemia a %^%$ mog艂o by膰 tak fajnie w raju 馃榿

Odno艣nik do komentarza

Cytat
Cytat

Yacek ze skrzyde艂kami 馃榾

chyba z rogami 馃榾 nic tylko

Czyta膰 FAQ, okno czatu jest do lu藕nych rozm贸w a nie do za艂atwiania prywatnych rozm贸w o grze, Jagoda demoralizujesz dzieci, Pshem ty.... blablabla 馃榾

A gdyby nawet by艂y te skrzyde艂ka ... hmm to ten co tak si臋 zbuntowa艂 馃お i teraz mamy taki bur$#%^ i m臋czymy si臋 na tym %^%$#$% 艣wiecie zwanym ziemia a %^%$ mog艂o by膰 tak fajnie w raju 馃榿

No tak, ale je艣li we藕miemy pod uwag臋, 偶e jest Admin, jest Moderator, to Ci Friendsi, znaczy si臋, 偶e oni s膮 tymi, co tam wyznaj膮, odprawiaj膮 mod艂y, prowadz膮 baranki w kierunku raju i 偶yj膮 w celibacie...

...

...

...

...yyyy, no tak, rozumiem. No przykro mi ch艂opaki, nie wiedzia艂em...

(Jag贸dko, b艂agam, nie pozw贸l nigdy, 偶eby mnie wzi臋li do tej grupy, prosz臋臋臋臋臋臋臋)

Odno艣nik do komentarza

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

Udost臋pnij

• Dodaj now膮 pozycj臋...