Skocz do zawartości

Pytanie dot. misji (scenariusz Argon Patriot)


Omicron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem nowym pilotem 🤪 dopiero raczkuje jeśli chodzi o X3...

Moje pytanie dot. misji (nie wiem która to z kolei (jedne z pierwszych)... Otóż iż dostałem rozkaz w jakiejś stacji Patrolowej ziemian abym śledził Xenosa z PTNI Headquaters do jego bazy (jest to przynajmniej u mnie nieznany sektor gdzie są bazy Xenosów)... I tu się zaczyna mój problem mam niby przeskanować bazę i wyciągnąć jakieś informacje, tak więc moje pytanie brzmi jak to zrobić 😁 Gdy próbuje komunikować się ze stacją mam tylko zapytanie o dokowanie na które i tak dostaję odmowę. W okół bazy latają Xenosi którzy chcą mnie zniszczyć. Proszę o pomoc bo jestem w kropce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc na w tej misji masz śledzić statek Nova, a Xenońskie statki możesz olać albo je zdobyć. Twoim priorytetem jest śledzenie statku Nova który udaje się do sektora Nieznanego wschód od PTNI Headquarters. Tam też będziesz miał filmik jak TS wykonuje nad przestrzenny skok, a następnie wyleci komitet powitalny, który "bardzo" ciepło cię powita, nie licz że wyskoczycie razem na browarka bo panowie mają inny cel... unicestwić ciebie i twój statek.

A skanowanie stacji zrób to policzeniu się z komitetem powitalnym, podleć najbliżej jak możesz i zatrzymaj silniki jak rozpocznie się skanowanie stacji. To by było na tyle a jak nie dajesz rady sam rozkiminić misje i jej zagadnienia to polecam przygotowaną przez Yacka instrukcję. Dzięki niej z raczkującego bobaska ewoluujesz do Krwiożerczego gwiezdnego poskramiacza 🤪

http://xudb.pl/topic/1187-faq-misji-fabu-y-x3-tc/#entry5067

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 🤪 udało się 300m od bazy skanowanie się zaczęło, co do rozwalenia komitetu powitalnego to 5vs1 😁 to raczej ciężki orzech do zgryzienia przynajmniej dla mnie... (filmiku nie było żadnego :/ gdy go śledziłem wyglądało to jakby zadokował i później pojawił się komitet powitalny 😀). Dzięki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

W dodatku wyrwany ze snu o 4 rano będziesz w stanie po pijaku wyrecytować z pamięci wszystkie punkty z FAQ włącznie z tytułami.

A jak się "naumiesz" ma pamięc i jak jacek ciebie przepyta i odpowiesz jak z nut, to może nawet zostaniesz Best Frendem XUDB 🤪

I dostaniesz pół etatu jako rozdawacz ulotek z FAQ.

Hmm, właśnie. Może to i dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

PSHEM zachowuj się jakie ulotki co ty wypisujesz.... na pamięć wyrecytować FAQ ... i w zamian ulotki chyba z byka spadłeś :/ zostanie Platynowy Abonament XUDB 🤪

F.A.Q. - 100 przykazań XUDB

No oszywiście, a co?

Hmm, 100 przykazań... świat pędzi do przodu, Izraelici zaczynali od 10 punktów FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

To musiał niezły ochrzan potem dostać od Admina.

no i skończyło się potopem, nie kuś Yacka 🤪 nie wiadomo jak to może się skończyć 😁

NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE NO NUKE

Yacek to nie Admin. Moderator to taki wiesz, ze skrzydełkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Yacek to nie Admin. Moderator to taki wiesz, ze skrzydełkami.

Yacek ze skrzydełkami 😀

chyba z rogami 😀 nic tylko

Czytać FAQ, okno czatu jest do luźnych rozmów a nie do załatwiania prywatnych rozmów o grze, Jagoda demoralizujesz dzieci, Pshem ty.... blablabla 😀

A gdyby nawet były te skrzydełka ... hmm to ten co tak się zbuntował 🤪 i teraz mamy taki bur$#%^ i męczymy się na tym %^%$#$% świecie zwanym ziemia a %^%$ mogło być tak fajnie w raju 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Cytat

Yacek to nie Admin. Moderator to taki wiesz, ze skrzydełkami.

Yacek ze skrzydełkami 😀

chyba z rogami 😀 nic tylko

Czytać FAQ, okno czatu jest do luźnych rozmów a nie do załatwiania prywatnych rozmów o grze, Jagoda demoralizujesz dzieci, Pshem ty.... blablabla 😀

A gdyby nawet były te skrzydełka ... hmm to ten co tak się zbuntował 🤪 i teraz mamy taki bur$#%^ i męczymy się na tym %^%$#$% świecie zwanym ziemia a %^%$ mogło być tak fajnie w raju 😁

No tak, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest Admin, jest Moderator, to Ci Friendsi, znaczy się, że oni są tymi, co tam wyznają, odprawiają modły, prowadzą baranki w kierunku raju i żyją w celibacie...

...

...

...

...yyyy, no tak, rozumiem. No przykro mi chłopaki, nie wiedziałem...

(Jagódko, błagam, nie pozwól nigdy, żeby mnie wzięli do tej grupy, proszęęęęęęę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...