Skocz do zawartości

statki X3


Melkor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie Waszym zdaniem są najpiękniejsze statki w x3? Pomijając wszystkie techniczne plusy i minusy czy istniał jakiś który Wam się podobał i może nie był jednym z najlepszych jednak pragnęliście go zdobyć mimo wszystko?

Dla przypomnienia link do strony który już znalazł się na tym forum gdzie można wszystkie statki sobie zobaczyć http://eng.x3tc.ru/x3_tc_ships/

moje typy:

M1 Tokyo

M2 Osaka

M3 Perseusz

M4 Perykles

M6 Ciężki Centaur

M7 Minotaur

M8 Hades

TL Albatross

Starałem się wymienić po jednym ze wszystkich klas...jednak gdybym miał wskazać tylko jeden to byłby to Perseusz - http://eng.x3tc.ru/screenshot/ship.php?MjQyMTcwMTE

Napiszcie teraz swoje typy, lub choć jeden który spodobał się Wam najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bry wieczor .

Prawde mowiac to nie zastanawialam sie nad wygladem mojej floty chodz jak spogladalam nieraz z tylnej wiezyczki LX na moja Flote przy inwazji na jakis system to czasami wydawala mi sie imponujaca kilka wielkich statkow w otoczeniu mniejszych jednostek a dookola masa drobiazgu , no to byl widok zapierajacy dech w piersiach ale czy poszczegulne statki byly ladne ??? hmmmmm ?? nie wiem choc ? moze troche jak sie nadtym zastanowic to stawiala bym na :

Aran majestatyczny statek baza

M6 korweta Khak fajny niecodzienny wyglad pzrypomonajaci jakies nieziemskie spworzenie.

fregata Khak to samo wrazenie o wiele bardziej spotegowane z powodu wielkosci .

Hydra - taka raciata bo sa chyba dwa rodzaje hydry no - oki ona ma takie jakby wasy z tylu .

wieloryb to chyba M1 jak pamietam , wielki statem z niebieskimi swiatlami z daleka super wyglada .

ziemskie statki z X3 Reunion sliczne i majestatyczne jak leca w wiekszej gromadzie to mozna sie wystraszyc ,

mnie sie podobaja te kosmiczne napisze robale bo nie miem jak to napisac poprawnie :(naprawde sa ladne jak popaczysz na takiego przelatujacego obok a najlepiej jak wyskoczysz ze statku by mu sie blizej przyjzec .

aaaa no i ten rozdeptany hoddog czyli stara Eklipsa jak przelatuje obok niej i spogladam przez szybe to mam wrazenie jakbym patrzyla ma zuczka .albo takie wodne stworzenie Kielza.

to chyba wszystko co teraz mi przychodzi namysl.

Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...