Skocz do zawartości

pytanko o misje


grzesiug
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz to wrzuciłem na megaupload nieoficjalny polski poradnik do X3 TC ze strony GRY-OnLine sporo można się z niego dowiedzieć tak na początek... mam nadzieję że pomoże odpowiedzieć na dużo pytań.

spis treści poradnika znajdziesz na tej stronie :

a plik z poradnikiem do ściągnięcia na tej :

gdyby coś było nie tak to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Proszę nie zakładać kolejnych tematów z tytułem typu pytanie od noobka, kilka pytań itp. Macie konkretne pytania piszcie w konkretnych tematach, nie ma takich, zakładajcie ale nazywajcie je zgodnie z pytaniami. W przeciwnym wypadku będziemy mieć dziesiątki tematów o nic nie znaczących tytułach. Grzesiuk, proszę poprawić tytuł tematu.

2. Co do poradnika do TC z gry-online, jest on dostępny po uiszczeniu opłaty, tak więc udostępnianie go można potraktować za piractwo, a to kłóci się regulaminem tego forum, proszę skasować link do pliku z poradnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Yacek a ja już się pocę bo czuję się jak przestępca czytając jeszcze raz reglamin żeby głupstw nie pisać 😉 nie no ale racje masz choć musisz wiedzieć że intencje zawsze są dobre choć i nimi ponoć wypisana ścieżka do piekła.

więc jeszcze raz link do poradnika GRY OnLine gdzie po zapoznaniu się z treścią można uiścić opłatę i sobie pobrać na legalu 😀 : http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=825 ...ale jak ktoś chce za free to pisać na gg załatwimy to po cichu żeby Yacek i administratorzy nie widzieli hihihi 😀 <oczywiście żart>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu pytania z pierwszego posta, to kwota jaką dostajemy za wybudowanie fabryki (wypełnienie misji) jest zawsze większa od ceny tej fabryki w stoczni, więc zysk jest. Do tego takie misje bardzo dobrze wpływają na nasza reputację u rasy dla której budujemy fabrykę. Ja jak chciałem podnieś sobie reputację u piratów, to wystarczyło wybudować im ze dwie fabryki i już byliśmy przyjaciółmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...