Skocz do zawartości

Naprawa statków w HQ


pshemozz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy znowu nie jestem w stanie się sam doinformować.

Szukam czegoś, co umożliwi reperację statków w moim HQ. Przeglądałem forum egosoftu, znalazłem tam coś takiego:

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=140106

Tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałem z tego tematu, że do działania tego jest potrzebna instalacja jeszcze paru innych skryptów. I czy wogóle działa. Po ostatnich przygodach staram się instalować absolutnie jak najmniej i jeśli coś do działania wymaga jeszcze czegoś to się robię przesadnie ostrożny.

Czy ktoś coś miał/ma, słyszał o jakimś takim wynalazku?

Chyba że HQ to robi bez skryptów a ja jestem łoś i tego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz z XTM-em to zobacz tu: FAQ#64

Czy HQ samo w sobie może naprawiać statki to nie pamiętam. W TC może, ale w X3?

Zadokuj uszkodzonym statkiem do HQ i zobacz opcji Dostosuj ustawienia stacji. Jeśli będzie pozycja Napraw statki i w niej ten uszkodzony to OK, jeśli nie no to pozostaje skrypt. Tego co podałeś, nie znam, HQ zdobyłem już w XTM-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam X3 bez XTMa. Za bardzo się wciągam w grę w którą już zacząłem by sobie teraz zaczynać od nowa, poza tym i tak pewnie do XTMa nie dojdę bo jak w końcu skończę Reunion to zacznę TC od razu.

Btw, reuniona bym dawno zaczął bo kupiłem go sobie bez mała ponad półtora roku temu, ale najpierw nie grałem bo miałem za kiepski sprzęt, potem po modernizacji sprzętu odpaliłem gierkę ale nie miałem siły się wgryzać w nią (nie grałem wcześniej w żadnego X-a)

Dopiero niedawno się zmusiłem, przysiadłem i poległem.

Hm, nie sprawdziłem w poleceniach stacji tej opcji z naprawą, zadokowałem uszkodzonym statkiem ale w menu stacji nic takiego nie było. Zaraz spróbuję coś z tym sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co w tym temacie wyczytałem, to jest to skrypt naprawiający statki w Dokach Zaopatrzeniowych i w Stacjach Handlowych. Jest tam gdzieś również napisane (a mianowicie padło takowe pytanie: warsztat w HQ), że w HQ już jest warsztat.

Do działania skryptu nie potrzeba żadnych innych skryptów/modów, jedynie Plugin Menagera.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli jednak przyamatorzyłem. Poprzednio zadokowałem uszkodzonym centaurem do HQ i nie znalazłem opcji naprawy. Szczerze - ne wiem jakim cudem to przegapiłem. Uszkodziłem sobie teraz Novę, zadokowałem, jak byk w opcjach dodawanie do kolejki napraw, tylko muszę najpierw trochę surowców pościągać potrzebnych do naprawy.

Naprawa trwa dłużej niż w stoczni ale za to kosztuje w sumie dużo mniej. Naprawa 13% kadłuba Novy - 5 minut z paroma sekundami. Ale faktycznie jak się coś ma dużego zdobytego to taniej wyjdzie naprawić w HQ a potem elegancko sprzedać.

A jeszcze pytanie, ten warsztat o którym mowa w tym temacie, który podał Yacek, to pewnie XTM-only?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...