Jump to content

Żółty Kryształ


Viggin
 Share

Recommended Posts

Witam. Latam sobie dziś po kosmosie i ni z tąd ni z owąd natknąłem się na porzuconego Ryu.. widocznie nikomu nie był potrzebny więc podlatuje i niewiele myśląc wpisuje go do spisu moich ruchomości.. 😀 jakież było moje zdziwienie gdy po zajrzeniu do ładowni ujrzałem tam ponad 1000 jednostek żółtego kryształu 😀 i teraz pytanie.. co ja se z tym mogę zrobić?? bo jak na razie to nie znalazłem żadnej fabryki która by to skupowała.. 😀 a wyrzucić to szkoda trochę.. i tak mam TLa pełnego żółtego kryształu,,

Link to comment
Share on other sites

Co do Łusek i Skorup to w wersji XTM-a 075 poprawiono to i były one jako towar skupywane przez Habitaty Piratów. Natomiast towary typu Płyty promocyjne, Reklamy itp. są to takie urozmaicenia wszechświata jak statki cywilne. Nie biorą udziału w rozgrywce, a robią za tło. Inaczej mówiąc statyści. Jeśli już trafi Ci się taki towar to albo go wyrzucasz w przestrzeń, albo sprzedajesz ze zdobycznym statkiem. Innego wyjścia nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Czy kwestia kolorowych kryształów została już definitywnie wyjaśniona ? (tzn. poza sprzedażą wraz ze statkiem w którym się znajdują nie można z nimi nic zrobić i do niczego nie służą ?). Przejąłem TL'a z prawie 24000 kryształów niebieskich i nie wiem co z nimi począć ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...