Skocz do zawartości

Problem z przejeciem 3Deca (ostatnia misja Argonow)


Shido
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z przejęciem deca (mam patch 2.1)

a mianowicie, za każdym razem gdy wysyłam marines do abordażu, podlatują pod Deca wygląda jak by mieli zabrać się za ciecie kadłuba (tzn znikaja w statku 😀 ) ale po jakis 10sec wyskakują z niego bez zadnego komentarza. tzn ostatnia wiadomoscia jest że podchodzimy do celu... i tyle.. nic wiecej sie nie dzieje... zbieralem marines spowrotem i tak probowalem z 5 razy.... komputer sam automatycznie nie chce go przejąć.... (podobno powinien po 3 moich nieudanych probach)

jakies rady ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na patchu 2a ledwo zdazylem podleciec swoim owczesnym Kariudo Tragarz, wydalem rozkaz wystrzelenia marines z tego transportowca i juz statek zostal przejety - nawet nie oddalem strzalu, ani marines nie oddalili sie na odleglosc od statku wieksza niz 100m. Mialem niezwyklego farta, ale za to pecha w misji ze Górniczym Statkiem-Bazą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem prowadzic ogien ciagly, podczas abordazu... ale rezultat taki sam, marines "wyskakuja" z DECA bez zadnego komentarza, po prostu pojawiaja sie po chwili w przestrzeni....

z przejeciem DECA nie mialem problemu w patchu 2.0..... jezeli jest ktos w stanie sprawdzic czy to wina patcha i nie da sie go przejac w 2.1 , byl bym wdzieczny 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo, abordaż się nie udawał, ale to standard. Po 6 czy 7 próbie (zapoznając się z tym wątkiem, szukając rozwiązania) wkurzony ostrzelałem okręt abordażowy ziemian który oznaczony był przez naprowadzanie. Zrobił się czerwony i zaraz po tym fakcie gra oddała okręt CPU ziemianom. Wczytałem save (szkoda mi było 25 marines) i w momencie gdy naprowadzanie oznaczyło ponownie ziemski okręt abordażowy "rozzłościłem" delikwenta do czerwoności i po trzeciej próbie abordażu gra oddała automatycznie #deca. Coś jest skopane w tej misji.

Niewidem czy to przypadek ale spróbuj. Chyba wszyscy kończyli tę misje na poprzednim patchu, ja w przedwczoraj na 2.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy komuś z wersją 2.1 udało sie tego dokonać ?

Zaczynałem misję juz pare razy efekt taki sam. Ponoć po 3 próbie powinni przejąć go Terranie ale u mnie tego nie robią.

Można czekać do końca świata - bez efektu.

Zastanawiam sie czy na tej wersji gry (pach 2.1) wogóle da sie to przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Patch-y jest kilka, więc można instalować albo od razu patch 2.1, albo po kolei tak jak wychodziły. Zobacz do FAQ#70.

Tam masz poprawną (podobno) kolejność instalacji patch-y. Ja tez tak instalowałem patche i nie mam problemów.

2. Ja też mam masę skryptów (zobacz do mojego podpisu) i nie ma to nic do rzeczy.

3. Inna sprawa że ten statek nie my przejmujemy na swoją własność, tylko ziemianie. Po zdjęciu osłon, nie ważne czy zrobisz to ty, czy ziemianie z Tyr-a, statek zmienia się z czerwonego na niebieski, w nazwie pojawia się dopisek Ziem.#deca i to wszystko. Ty go nie zdobędziesz na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Patch-y jest kilka, więc można instalować albo od razu patch 2.1, albo po kolei ...

Dzięki - na to nie wpadłem - ile pułepek czycha na człowieka.

2. Ja też mam masę skryptów ...

Rzeczywiście - ładna kolekcja - widzę spore nastawienie na walki. Tyle to ja chyba nie mam.

3. Inna sprawa że ten statek nie my przejmujemy na swoją własność, tylko ziemianie....

Tak, wiem - jestem można powiedzieć lekko zaawansowany - już to przeszedłem w poprzedniej grze jak grałem w wersję PL. Teraz gram EN ze względu na wiekszą kompatybilność skryptów - jeszcze parę chyba dodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może poczekaj, aż Tyr podleci i zacznie atakować #deca. Ja teraz robiłem tę misję kilka dni temu i w zasadzie to nawet ani razu nie otworzyłem ognia do statku #deca. Wszystko za mnie zrobił ziemski Tyr. Podleciał, zdjął osłony #deca, dostałem komunikat aby wysłać Marines do abordażu, lecz zanim to zrobiłem #deca był już ziemski i po misji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...