Skocz do zawartości

Niedostępne bronie


Maryjan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, chodzi mi o dostęp do broni(dwa rodzaje) które są dostępne tylko w pirackich fabrykach.

Czy jest to wogóle mozliwe?

gram bez scryptów

ps

czy jak postawie w ich sektorze fabryczke wódki i teledihuany to piraci bedą tam robic zakupy?

Jeśli tak czy to poprawi mi reputacje u nich?(ich fabryki mam na czerwono mimo ze wiekszosc piratów na niebiesko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też zacząć wykonywać misje dla Piratów. Na początku będzie ciężko je znaleźć i przeważnie będą to misje polegające na

zniszczeniu jakiegoś konwoju lub statku rasy z którą masz dobre stosunki, co będzie skutkować spadkiem reputacji, ale to można bardzo szybko odrobić. Radziła bym też poprawić stosunki z Yaki żeby mieć dostęp do ich stoczni i fabryk. W mojej grze jedynymi wrogami są

Xenoni i Khaaki, z innymi żyję w przyjacielskich stosunkach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem też można spotkać statek Yaki oferujący jakąś misję. Ja po wykonaniu właśnie takiej misji która polegała na zniszczeniu

konwoju złożonego z 2 transportowców Boronów uzyskałam dostęp do stoczni Yaki. Od tej chwili było już z górki, wystarczy wykonywać

misje oferowane przez stocznie i reputacja pomału rośnie. Po kilku misjach (jeśli nie chcemy tracić reputacji u innych ras omijajmy misje

polegające na niszczeniu ich statków) uzyskamy dostęp do fabryk broni w Weavers Tempest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

no widzie ze macie juz kolejna kobiete 😉 super to ja juz moge sie odsunac na dalszy plan ..... cza ustapic miejsca mlodszym Pilotom , nas Stara gwardie na emeryturke cza poslac 😉.

narazie zajelam sie uzadzaniem moich sektorow no i organizowaniem strazy granicznej i sil szybkiego reagowania . tak ze nuda umnie straszna ale i to musze zrobic . nie bedzie mnie moze pare tygodni co nie znaczy ze nie bede zagladac na forum .

Kontakt na PW lub na skype wow_wacek.

Milej gry i do ............ Joanna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...